Má někdo nápad na dárky k Vánocům?

S koncem léta se mnoho žen dívá do kalendáře a počítá, kolik že to ještě týdnů zbývá do Vánoc. Nejde jen o klasický vánoční úklid, ale především o dárky. Každým rokem si říkáme, že si uděláme v létě nějaký seznam a budeme mít o dárcích jasno, ale pokaždé je to stejné.

perex_titulka-1-1100x618.jpg Zdroj: Manboxeo

Žádný nápad, dárky na poslední chvíli a bez fantazie. Letos to musí být jinak. Dárkové boxy z e-shopu Manboxeo.cz jsou přesně to, co hledáme, protože mají spoustu kladných, ba přímo báječných referencí, takže si letos můžeme před Vánocemi klidně vychutnat i ten vánoční punč.

Dárkové boxy a co to vlastně je

Přesněji řečeno bedny pro muže. Je to netradiční dárek v podobě dřevěné bedny, která v sobě skrývá nejlepší a nejrůznější delikatesy z celého světa, takže zde může být například dokonalá pečená křepelka paní nadlesní balená v originální skleničce od českých farmářů, skvělá francouzská kachní terina, ale také třeba britský pivní speciál amerického typu, prémiová zrnková káva Robusta India Kappi Royale nebo výborná whisky Jack Daniel’s Tennessee Whiskey. Jsou to zkrátka bedny v netradičním kabátku, který upoutá zvědavost všech zúčastněných.

Netradiční dárek

Svou originalitu si tato dárková bedna zasloužila díky ručně vyráběnému páčidlu, které je součástí balení. Obdarovaný si tak musí svůj dárek doslova vypáčit, jinak se nedozví, co v bedně vlastně je. Dárky v podobě boxu pro muže, který má i své páčidlo, se stávají velmi oblíbeným dárkem nejen na Vánoce, ale i k narozeninám nebo k jinému výročí. Takže i pro šéfa bude bedna s páčidlem od Manboxeo.cz jistě překvapením. Navíc se tyto ručně vyrobené boxy pro muže mohou vyzdobit fotografiemi, kterými lze připomenout společně strávené chvíle v kruhu nejbližších. K dárkové bedně můžete navíc přiložit osobní vzkaz zdarma.

Jaké jsou možnosti

Bedna s páčidlem je v současné době velmi populární dárek, kterým nic nezkazíme. Na výběr je několik možností, a tak pokud je tatínek nebo manžel třeba i vášnivý rybář, najde se tady něco pro něj. Bedna pro rybáře totiž obsahuje vše, co může takový rybář na svém lovu potřebovat. Není to jen ticho a jemný mlžný opar nad řekou, co ho doprovází. Pan rybář bude jistě potřebovat také různé nástrahy, návnady a krmení, aby se mu lov na kapra či štiku podařil.

Dárkové balení pro whiskaře zase obsahuje světoznámé druhy kvalitní whisky, jako například Jack Daniel’s, Tullamore Dew, Jameson, Jack Daniel’s Fire, nebo Jack Daniel’s Honey. Když se k tomu přidají ještě originální břidlicové tácky pod skleničky a netradiční zavařenina s kousky pomerančů v elegantní sklenici s příměsí 12leté skotské whisky Bowmore, máme dárek jako malovaný.

Výběr je opravdu široký, a tak si nemusíme už lámat hlavu nad tím, jakým dárkem letos potěšíme své mužské protějšky. Precizně zpracovaný box s páčidlem totiž nejenže je plný dobrot a skvělého ryze chlapského pití, ale je zahalen tajemstvím a záhadami, které muži tak rádi objevují!

Takže jestli se ještě rozhodujeme, zda darovat dárkový poukaz nebo dřevěnou bednu pro muže, zkusme se letos trochu hecnout a nechme popustit uzdu fantazii. Dárková bedna s páčidlem bude jistě originální dárek, který potěší nejen muže samotného, ale radost udělá i ostatním, kteří jen přihlížejí a se zvědavostí a nedočkavostí se těší na to, až bude bedna pokořena.

V e-shopu Manboxeo.cz můžete pořídit ale i dárkové truhly Damboxeo se zámečkem a pilkou pro ženy či skvělé dárkové balení pro děti.

29.11.2020 1:44| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist