Má mě prý moc rád a váží si mě…

Ahoj René, ptám se a nečekám, že se mi bude tvá odpověď líbit.) Proto ani nečekej, že se tobě bude líbit můj dotaz.)) Mám zapeklitý problém. Jsem 33 let maminka od dvou dětí, rozvedená. Ale to je i vcelku fuk. V létě jsem prožila krásnou lásku, a pak mě ten syčák nechal.) Nemohla jsem se z toho dostat, a to ani tak, že jsem vymalovala celý byt!! A jelikož ani fyzická námaha nezabrala, rozhodla jsem se vytlouct klín klínem. Blbej nápad, kterej nikomu nedoporučuju. A ted ten problém. Potkala jsem mladého pohledného muže, se kterým jsem navázala poměr – sexuální. Problém je v tom, že je o deset let mladší..už z toho je mi trapně..ale co, stalo se. Já se zakoukala..a on mě samozřejmě nechce..Pokud jde o sex, tak samozřejmě přiběhne kdykoliv. Udělá cokoliv řeknu, když se rozejdu, respektuje to, když mu po týsdnu napíšu, hned přijde. Prostě skáče jak já pískam, protože si je sebou náramně jistej a o nic mu nejde. Má mě prý moc rád a váží si mě..no nežeru mu to, ale jsem dotčená, zhrzená a ublížená. a tak bych chtěla poradit, jak na to, abych odešla s grácií. Tp znamená, že chci aby se do mě zamiloval jako já do něj, aby trpěl touhou po mně a aby se mi plazil u nohou. A pokud se tak stane, abych já měla sílu ho nějak mile – ne hrubě ale mile – odkopnout. Jak říkám není to ode mě hezké, ale já to tak chci a potřebuju, abych se cítila líp. Přerušit kontakt neumím, vždycky se mi začne stýskat, jsem v tomhle slaboch. I když s tím co jsem ho v létě milovala jsem to dokázala..ale ta metzoda nebyla zrovna štastná. Jinak pokud mi chceš poradit jinýho, nejde to. Jsem z malého města a všichni jsou tu jaksi přebraní-) Muži v mém věku tu prostě nejsou a seznamku jsem zkusila jednu, tam je to snad jen o sexu, na čež se můžu zvysoka vys…) Omlouvám se, jestli můj dotaz není zrovna citlivý, ale se mnou se taky nikdo nemazlil.) Díky za tvůj čas, Verka daverka.)

Odpověď

Ahoj,
naopak, tvůj dotaz se mi líbí a je takový opravdu ze života a problém docela dost žen ve tvém věku. A proto si myslím, že jsi i dost rozumná a moc dobře víš a vzpomínáš si, když jsi šla do vztahu (sexuálního) s o deset let mladším klukem, tak sis určitě nemalovala rodinnou budoucnost až do skonání. Šla jsi do toho jen pro sex a toho se drž. Věkový rozdíl je opravdu dost velký a kluk ve třiadvaceti má úplně jiný pohled na svět a hlavně na ženy! To, že pokaždé když pískneš, tak přiběhne, je z jedné strany fajn, protože se mu sex s tebou líbí a na to můžeš být právem hrdá, že jsi taková sexuální odbornice! Ale bojím se toho, že ti nedává žádnou šanci, aby se do tebe zamiloval, a tak se asi ani sladká pomsta konat nebude! U něj je to strašně jednoduchý, pokud nebudeš chtít sex, tak si najde jinou a možná to bude sousedka (protože v malém městě jste skoro všichni sousedi) a tobě zůstane jen vzpomínka na krásné milování. Pokud jsou u vás ve městečku všichni přebraní (tomu nevěřím). Zamysli se nad sebou a pokus se opravdu najít chlapa, jak pro sebe, tak i náhradního tátu pro tvé děti. Hlavně chlapa pro život a ne jen na sex!

16.1.2019 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist