Luxusní vinárna Winebar odměňuje věrné zákazníky

Měníte neustále zdroje dobrého a kvalitního vína? Nedělejte to! Známá pražská vinárna Winebar a její e-shop odměňuje ty zákazníky, kteří jsou jí věrní. Je z čeho vybírat i na co se těšit, pokud jde o sortiment, ale i sommeliérské akce.

wine-titulka-1-1100x618.jpg Zdroj: https://pixabay.com

Winebar se stejně jako další hospody a restaurační zařízení potýkal s omezeními během vládních koronavirových omezení. Přesto to nevzdal. Díky e-shopu byl schopen své zákazníky uspokojit dodávkami kvalitního vína až domů. Neustaly dokonce ani degustační akce, kterými je tak proslulý. Sama jsem se podivovala, jak se dá degustace udělat na dálku. Ale ve Winebaru to zvládli na výbornou. S objednávkou online degustace zájemcům obratem domů odcházel degustační balíček. Takže degustace byla skutečně reálná, nejen teoretická.

Vinárna odměňuje věrné zákazníky

Nyní má věrnostní program Winebar přilákat věrné zákazníky, ale i odměnit ty, kteří podporovali svým zájmem o kvalitní víno Winebar i během covid-19. Nový věrnostní program se odvíjí od hodnoty objednávek uskutečněných od 1. ledna 2018 až do 30. dubna 2021. Do útraty se počítá celková hodnota vín, sleva se nevztahuje na doplňkový sortiment. Zákazník musí mít pro uplatnění slevy vytvořenou platnou registraci.

Podle výše útraty za rok je možné získat slevu 5 %, 10 %, 15 % nebo 20 % na nákup vína. Procentuální sleva se odvíjí rovněž od původu vína. Snadno se dostanete na slevy nezlevněného sortimentu odpovídající velkoobchodním cenám. Přitom výběr vás nijak neomezuje. Winebar, který sídlí v pražské Michli, je pověstný výběrem prémiových vín především z malých evropských vinařství, kde se však dbá na kvalitu místo kvantity.

Winebar je špičkou mezi pražskými vinárnami

Červené, bílé i růžové víno. Moravská vína, rakouská vína, dále též vína ze Španělska, Německa, Francie, Itálie, Portugalska, Bulharska i slovenská vína. To vše ještě doplňuje sortiment chilských a novozélandských vín.

Duší Winebaru je sommeliér Petr Mikeska. Dříve učitel dějepisu se vydal na zcela jinou dráhu a dnes vám poradí s výběrem nejlepších vín v jedné z nejprestižnějších pražských vináren. Ta je jiná než běžné vinárny. Snaží se nenabízet pouze dobrá vína, ale i edukovat, seznamovat s neotřelými vinařstvími Evropy, a současně nabízet víno jako součást celkového kulinářského zážitku. Tedy s potravinami, či přímo s evropskými lokálními specialitami, které k tomu kterému vínu patří.

Ve Winebaru se setkává evropská vinařská elita

Degustace si rychle získaly své jméno a jsou skvělou možností, jak se přijít seznámit s dobrým vínem, poučit se i neotřele pobavit. Věrní zákazníci kromě zvýhodněných cen získávají též pozvánky na chystané akce Winebar.cz. Takže i to je další z výhod, proč se oplatí registrovat do věrnostního programu.

To nejlepší z evropských vinic i dokonalý moderní interiér

Luxusní vinárna Winebar má do běžné hospody daleko. Jde o zážitkový prostor, kombinující perfektní vína evropských vinařů s příjemným a trendovým interiérem i moderní gastronomií. Osobitý rukopis zde najdete v nabízených vínech i v detailech interiéru. Nejde tedy o žádnou tuctovou návštěvu vinárny. Pokud plánujete nějakou oslavu a chcete ji oživit, můžete si objednat i řízenou degustaci vína s kompletním degustačním menu, které nabídne harmonické chutě i vůně. Není to rozhodně jen prostor pro muže. Právě naopak. Je dokonalým prostorem pro setkání s partou kamarádek, kolegyň i pro dámskou jízdu, která umí nabídnout zážitky na vysoké úrovni. Nepotřebujete přijít nabité znalostmi o víně. Ty získáte právě zde. Cokoliv vám z vína chutná, si můžete odvézt i domů. Případně si to pak dodatečně objednat v e-shopu. Michelský Winebar se stal místem, kam se nechodí jen na dobré víno, ale i za skutečnými zážitky.

25.6.2021 1:07| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist