Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 9. do 15. prosince 2020

Jednej, zařizuj a realizuj své sny

Váhy vybízí k rovnováze, předvánoční úklid pomůže vyčistit domácnost i mysl od zbytečností. Energie Štíra dodají odvahu k činům. Novoluní ve Střelci přináší nové příležitosti a možnosti. Jak správně pečovat o tělo i duši, ti právě teď prozradí náš nový lunární kalendář.

9. – 11. 12. – Váhy


Luna putuje ve znamení Váhy a její síla působí na oblast kyčlí, močového měchýře a ledvin. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Úklid v sobě i venku se rozhodně vyplatí. Předvánoční čas přímo vybízí k rozjímání a zbavování se přebytečných věcí doma i ve své mysli. S láskou „vymetej“ veškeré pochybnosti, strach a nelásku, pusť do svého života zářivé světlo a rozjasni temné zimní večery touhou po změnách.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Rozladěnost, napětí a negativní pocity mohou vyvolat touhu po hádkách, což je zcela zbytečné. Nenechej se zatáhnout do nic neříkajících sporů a zklidni své nitro. Tím si zajistíš po zbytek dnů pohodu a klid. Úsměv a spokojenost přináší skvělé energie a nadčasové nápady.

Co ještě můžeš?

– uklízet skříně, vyklízet, vytírat, natírat, rovnat, čistit, větrat, dýchat, zbavit se starého, aby bylo místo na nové
– rozdávat staré oblečení a udělat radost potřebným
– pečovat o tělo i duši s láskou, něhou a radostí
– vytrhat chloupky, depilovat, čistit a hydratovat pokožku, koupat se ve voňavé lázni, zhluboka dýchat
– jemně procvičovat kyčle, tancovat, zpívat, bavit se a smát se

12. – 13. 12. – Štír


Luna putuje ve znamení Štíra, neexistuje další znamení, které tak intenzivně působí na pohlavní orgány a močovody, jako toto znamení. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? V naslouchání intuici, která ukazuje správný směr a dává odpovědi na nevyslovené otázky. Jak se můžeš spojit se svou duší? Naslouchej svým emocím a pocitům, ty totiž sdělují, co si opravdu přejeme. Hlásek je nesmělý, tichý, když se na chvíli zastavíš a začneš naslouchat, pochopíš, co ti chce sdělit, přijde velká úleva a vnitřní klid, což je znamení, že jsi na správné cestě.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Když si pohlídáš přecitlivělost, prožiješ báječný víkend, jen si dávej pozor, ať nezačneš řešit zbytečnosti. Nadhled a humor vše jistí. Stříbrná neděle přímo vybízí k rozjímání a vnitřní harmonii. Procházka v lese, parku nebo po naučné stezce zajistí příjemně strávené chvíle na čerstvém vzduchu.

Co ještě můžeš?

– uklízet, vytírat, prát prádlo, zalévat rostliny, odstraňovat skvrny na ubrusech, prostírání
– neprochladnout a vhodně se obléct
– dbát na odlehčený jídelníček, nezatěžovat tělo tuky a cukry
– relaxovat ve vaně, používat přírodní kosmetiku, krémy či olejíčky
– sedací koupel v kontryhelu odstraňuje a zmírňuje ženské potíže
– třezalkový čaj nebo kozlíkové kapky uklidní rozbouřenou mysl a zajistí klidné sny

14. – 15. 12. – Střelec


Luna putuje ve znamení Střelce a jeho síla velmi intenzivně působí na stehna, páteř, křížovou kost a boky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Pondělní novoluní je důležité pro Střelce a připomíná nám, že není nutné, aby plány vycházely do poslední tečky. Umění je naučit se přizpůsobit jakékoliv změně či situaci. Luna ti pomůže učinit správné rozhodnutí, dodá tvému činu jiskru a probudí v tobě touhu po změnách, bez strachu a obav z budoucnosti. Plánuj, jednej a vyřizuj, budeš nadšená! Pokud máš pocit, že nejsi dost dobrá, posiluj sebevědomí a sebeúctu, měj se ráda, přijmi život s vděčností a radostí. Jsi totiž dokonalá a nádherná bytost, není důvod se cítit méněcenně.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Napětí či nervozita může vnášet do života neklid a strach. Stačí se na chvíli zastavit, své pocity přijmout a nechat je v tichu odeznít. Jakákoliv fyzická činnost a aktivita pomáhá „vyčistit“ hlavu od zbytečností. Večerní koupel udělá dobře nejen tělu, ale také duši. Voda spláchne zbytečné obavy, projasní klidný večer a dopřeje ti nerušenou noc. V tichu klidného večera se zamysli, co je pro tebe v tuto chvíli nejdůležitější, usměj se na sebe do zrcadla a řekni si: dokážu nemožné, a tak to také je.

Co ještě můžeš?

– rozjímat, relaxovat, radovat se a smát, věnovat se sama sobě
– sdílet radostné pocity s nejbližšími
– důvěřovat a prověřovat nabídky
– pečovat o tělo i duši s láskou a něhou, udělat radost sobě i ostatním

foto-zdroj: shutterstock.com

9.12.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist