Lunární kalendář od 8. do 12. července 2022: Spoj se se svým vnitřním světem

Měsíc ve Vahách a Štíru ti pomůže vnímat lépe vztahy a naučit se odpouštět. Měsíc ve Střelci přímo vybízí k péči o celé tělo. Jak působí na tělo i duši, ti právě teď prozradí náš lunární kalendář.

lunarni-kalendar-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

8. 7. – Váhy


Luna putuje ve znamení Váhy a její síla působí na oblast kyčlí, močového měchýře a ledvin. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Harmonické energie udávají tempo a rytmus směřující nejen k rovnováze, ale také ke spravedlnosti. Touha urovnat život a minulost je pro mnohé těžkou zkouškou, ale o to víc radosti je z výsledků a odpoutání se. Vychutnávej letní pohodu, navštiv neznámá místa, hrady, zámky, kamenné řady či jiná silová místa a zanechej tam vše, co ti nepřináší radost a užitek. Měsíc ve Vahách nás učí harmonii, dokonalosti a rovnováze nejen fyzické, ale také duševní. Klíčové je spojit se svým vnitřním světem a žít v harmonii.

Ve středu slavíme Světový den polibku. Víš, že láskyplné políbení snižuje stres? V kombinaci s upřímným objetím můžeš vytvořit mocný a uzdravující elixír, který působí léčivě na srdce, tělo i duši. Líbej se, objímej a miluj, život je nádherný. V pátek se plynule přesouváme k další oslavě, kterou je Mezinárodní den čokolády. Miluješ čokoládu? Napiš, jaká je tvá nejoblíbenější.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Nerovnováha a nechuť cokoliv změnit.

Co ještě můžeš?

– zadělat těsto na chleba, buchty, pečivo a kouzlit v kuchyni
– dbát na pravidelnou a kvalitní stravu, udržovat ledviny v teple
– utužovat vztahy
– zkrášlovat se na těle i na duši, aplikovat veškeré výživné kúry, masky, zábaly, nechat se rozmazlit v kadeřnictví, kosmetice

Vyzkoušej také:

9. – 10. 7. – Štír


Luna putuje ve znamení Štíra, neexistuje další znamení, které tak intenzivně působí na pohlavní orgány a močovody, jako toto znamení. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Naplánuj společné aktivity s rodinou či přáteli. Pokud ještě nemáš dovolenou, využij volný víkend naplno a nezapomínej také na odpočinek. Intuice pracuje na plné obrátky, proto je skvělé důvěřovat životu a nechat se v klidu vést. Snáze se poznávají noví přátelé, kteří do života vstoupí naprosto nečekaně a bez jakéhokoliv úsilí.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Žárlivost a chtění mít životy ostatních pod kontrolou. Pamatuj, nikdo nám nepatří.

Co ještě můžeš?

– udělat pořádek venku i uvnitř sebe
– vyzkoušet novou aktivitu, bavit se, radovat se, milovat sebe, život, vztahy
– plavat, hrát si s vodou, zapomenout na starosti, připomenout si: když nejde o život, nejde o nic
– zalévat rostliny, prát prádlo

11. – 12. 7. – Střelec


Luna putuje ve znamení Střelce a jeho síla velmi intenzivně působí na stehna, páteř, křížovou kost a boky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Pečuj o sebe od hlavy až po paty. Tvé tělo je tvůj chrám, s láskou o něj pečuj, rozmazluj tělo, duši i srdce. Jak? Tělu dopřej voňavou masáž, duši novou aktivitu, zážitek, prožitek a srdíčku lásku. Není to tak těžké, co říkáš? Výsledek tě nadchne, oslní a očaruje.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Lenost, dlouhodobá nechuť ke změnám.

Co ještě můžeš?

– plavat, cvičit ve vodě, vnímat energii vody, vůni, lehkost, pružnost
– zadělat těsto na chleba, buchty, koláče a čarovat v kuchyni

text: Sára Částečková, lunární kalendář, foto-zdroj: shutterstock.com

8.7.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist