Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 7. do 13. října 2020

Skvělý čas k seznámení

Zhluboka se nadechni, vydechni, narovnej ramena, protáhni ruce přichází Blíženec a vybízí k láskyplné péči o vztahy i sama sebe. Energie Raka mohou vyvolávat napětí, které může zatížit zažívání, bylinky vše zmírní a zharmonizují tělo i duši. Hrdý Lev ukazuje, jak důležité je srdce, láska a přiměřený pohyb. Jak správně pečovat o tělo i duši, ti právě nyní prozradí náš nový Lunární kalendář.

7. – 8. 10. – Blíženci


Luna putuje ve znamení Blížence a ovlivňuje ramena, z části plíce, dech, paže a ruce. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Skvěle se vyřeší různé spory, nejasnosti a také na úřadech i soudech vše poběží snadněji, proto nic neodkládej na později a v klidu vyřeš, co v minulosti stálo nebo z čeho jsi měla strach. Seznamuj se, randi a poznávej nové přátelé i obchodní partnery.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Napětí a nervozita může vést ke slovním útokům. Rozhodně nic neřeš, pokud nejsi v psychické pohodě a harmonii, vše by se nakonec obrátilo proti tobě. Pamatuj, útokem a bojem se nikdy nic nedokáže, ba právě naopak, nadělá se víc škody než užitku. Nebojuj a neútoč na ostatní ani na sebe, ani v myšlence. Dýchej, usměj se a nedovol negativním emocím, aby tě ovládaly.

Co ještě můžeš?

– natírat, lakovat, uklízet, čistit, leštit zrcadla, okna, sklo, větrat a pořádně rozproudit energii v domě, na půdě, ve sklepě i skleníku
– udělat pořádek ve skříních, zbavit se starého oblečení, aby mohlo přijít nové, daruj a budeš obdarována
– pečovat o psychickou pohodu, harmonii těla i duše
– větrat peřiny, deky, natírat zábradlí, ploty
– na zahrádce: zbavovat se plevele, škůdců, sekat trávník, stříhat keře, zpracovávat ovoce a zeleninu

9. – 10. 10. – Rak


Luna putuje ve znamení Raka a ovlivňuje játra, žlučník, žaludek, hruď, plíce a průdušky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Rozhodně se věnuj svým blízkým, dětem, příbuzným a hlavně těm, kteří jsou osamělí a bezmocní. Bav se s rodinou, přáteli a rozdávej radost sobě i ostatním, vše se ti mnohonásobně vrátí zpět.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Energie mohou být složitější, ve vzduchu jako by něco viselo, proto je dobré nebrat si nic osobně, také zbytečně neřešit a nevyvolávat konflikty či hádky. Ranní úsměv to jistí a když mrkneš do zrcadla, podíváš se, jak krásná jsi s úsměvem, pak vyzkoušíš opačný pohled se zamračeným a přísným výrazem, pochopíš, že úsměv opravdu nic nestojí, a navíc díky němu zkrásníš i omládneš. Víš, že je v sobotu Den duševního zdraví? Skvělá příležitost, jak o sebe s láskou pečovat a hledat nové příležitosti ke změnám. Samozřejmě je také velký důvod k oslavám, je jedno jestli jsi sama, nebo máš rodinu, slavit se může jakkoliv a kdekoliv, osamělých běhá po světě mnoho, stačí se jen rozběhnout vpřed a dát životu novou šanci.

Co ještě můžeš?

pečovat o tělo, obličej i duši, rozjímat, milovat, zářit
– pečuj o rostliny, květiny, zalévej, rozmlouvej s nimi a poděkuj za krásu, kterou dávají
– zažívací potíže zklidnit dietní stravou a také popíjením bylinek, úvaha, proč se mi to děje a co mohu ve svém životě změnit, pomáhá najít příčinu potíží a posouvá dál
– napětí zklidnit prací, úklid, zavařování, vše půjde snadno a hladce, prát prádlo,
– na zahrádce: sázet stromy a stromky, kypřit půdu a oživit ji také hnojivem
– bylinky zklidňující nervozitu a napětí: třezalka, meduňka, kozlík lékařský

11. – 13. 10. – Lev


Luna putuje ve znamení Lva a ovlivňuje krevní oběh, záda, srdce, bránici a arterii. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Jednat v souladu se svým srdcem i svědomím se rozhodně vyplatí.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Dobrá nálada a bezstarostnost může vést k přílišnému utrácení za nepodstatné věci, je dobré zamyslet se nad rozpočtem a nezapomínat, že do výplaty je stále mnoho dní. Pokud už se stalo, utáhni opasek a nenechej se přemluvit na rychlou nebo jakoukoliv jinou půjčku, zkrátka vydrž s tím, co ti na účtu zůstalo.

Co ještě můžeš?

– pečovat o vlasy, zastřihnout konečky
– odpočívat, rozjímat a milovat život takový, jaký je
– cvičit, hýbat se a dýchat
– svižná procházka prospěje tělu i srdci
– na zahrádce: zasadit strom, prořezat stromky a keře

foto-zdroj: shutterstock.com

7.10.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist