Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 6. do 12. ledna 2021

Tancuj, zpívej, dováděj…

Váhy nás učí, jak správně rozložit sílu a zůstat v rovnováze s tělem i duší. Ve Štíru je dobré hlídat žárlivost a jedovaté poznámky. Střelec je vždy připraven bavit se, sportovat a užívat svobody. Jak správně pečovat o tělo i duši, ti právě teď prozradí náš nový lunární kalendář.

6. – 7. 1. – Váhy


Luna putuje ve znamení Váhy a její síla působí na oblast kyčlí, močového měchýře a ledvin. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Prožitek z poslechu hudby se díky mírným a láskyplným energiím ještě umocní a znásobí. Poslouchej koncerty, sleduj divadelní představení v televizi a budeš se cítit jako v ráji. Naslouchej a rozjímej nad rozmanitostí hudby či slov.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Stačí když budeš jemně a nenásilně proplouvat každým dnem, bez emočních nálad a výkyvů. Buď opatrná a nenechej se rozhodit názory jiných, pokud to zvládneš, tak ti půjde štěstí a láska naproti. Pozor na prochladnutí ledvin, udržuj je v teple, na podporu správné činnosti ti pomůže láska k sobě, přijetí života a také čisticí ledvinové čaje. Tancování, zpívání a jemné procvičování kyčlí a boků vnáší radost do života a vlévá optimismus do žil.

Co ještě můžeš?

– ve středu je vhodné držet půst, odlehčit tělu a pít pouze čistou vodu
– držet odlehčený jídelníček, méně solit, neprochladnout, nehádat se
– větrat, dýchat, usmívat se, tančit, zpívat, radovat se
– uklízet ve skříních, zbavit se starého oblečení, obdarovat potřebné, uklízet, natírat, lakovat
– sázet a přesazovat rostliny

8. – 9. 1. – Štír


Luna putuje ve znamení Štíra, neexistuje další znamení, které tak intenzivně působí na pohlavní orgány a močovody, jako toto znamení. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? S úsměvem jde všechno lépe, pak se můžeš spolehnout na to, že zvládneš i méně příznivé energie s naprostým přehledem a bez většího úsilí. Usmívej se, neřeš to, co nejde a získáš nemožné.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Žárlivá scéna, výčitky a jedovaté poznámky na hlavu partnera se rozhodně nevyplatí dělat. Jakýkoliv útok se vždy obrátí proti tobě a udeří s mnohem větší razantností a silou. Je lepší zachovat klid, nežárlit a počkat na vhodnou situaci a vše si vzájemně vysvětlit.

Co ještě můžeš?

– prát prádlo, uklízet, zalévat rostliny
– dostatečně proplachovat tělo čistou vodou nebo bylinami
– koupel v bylinkách při zapálené svíčce uklidní tělo i mysl

10. – 11. 1. – Střelec


Luna putuje ve znamení Střelce a jeho síla velmi intenzivně působí na stehna, páteř, křížovou kost a boky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Nedělní den přímo vybízí k rannímu rozjímání, večernímu odpočinku a pohybu na čerstvém vzduchu. Rozhodně neseď doma, rozhýbej své tělo, ať již při sportování nebo při svižné procházce v přírodě. Jestli se chystáš na první rande, energie jsou velmi příznivé, seznamuj se, plánuj a randi, budeš nadšená.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Mírná rozladěnost může narušit jinak úspěšné dny, proto je dobré zaměřit se na celkovou pohodu, uvolnění a večerní koupel v bylinkách. Po koupeli nešetři kvalitním olejíčkem, který jemně vmasíruj do celého těla, víc pozornosti věnuj stehnům, kyčlím, bokům a pánvi. Jestli stále pociťuješ napětí či nervozitu, popíjej meduňku, třezalku nebo vyzkoušej kapky z kozlíku.

Co ještě můžeš?

– pokud patříš do klubu otužilců, plavej v rybníku či bazénu, na závěr dne prohřej tělo v páře, sauně

12. 1. – Kozoroh


Luna putuje ve znamení Kozoroha, síla v tyto dny působí na celou kostru, kolena a také pokožku. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Pečuj o své tělo, duši i srdce, zabývej se pouze pozitivními příběhy a nedovol negativním zprávám či myšlenkám, aby tě ovládaly. Klid, harmonie a rozjímání je přesně to, co duše potřebuje. Zaměř se jen na krásné a radostné zprávy, odstřihni se od ostatních, rozdávej radost a smích, to jsou ty správné emoce, které ti zaručí pohodové chvíle.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Zbrklé jednání, plány, které nejsou dostatečně promyšlené, odlož na příhodnější čas. Napřed je potřeba udělat si jasno nejen ve financích, ale také v dlouhodobém horizontu. Neukvapit se a vyčkat na správný čas se vyplatí.

Co ještě můžeš?

– plánovat, jednat a zvažovat
– urovnat myšlenky, ujasnit pocity a vyhnout se negativním emocím
– masírovat celé tělo, plavat, koupat, cvičit
– zbavit se chloupků, pečovat o nehty, kůži, zastřihnout nehty
– pečovat o pleť, nanést regenerační masku, krém a mít se ráda

foto-zdroj: shutterstock.com

6.1.2021 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist