Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 3. do 9. února 2021

Vyjednávej a usmívej se

Váhy přináší harmonii a touhu po rovnováze. Ve Štíru je dobré vyjednávat a nehádat se, spory nic neřeší. Střelec zamíří a s naprostou přesností se trefí do terče, zamiř a jednej! Kozoroh nabádá k péči o celé tělo a také ke sdílení přátelství. Jak můžeš pečovat o tělo i duši, ti právě teď prozradí náš nový lunární kalendář.

3. 2. – Váhy


Luna putuje ve znamení Váhy a její síla působí na oblast kyčlí, močového měchýře a ledvin. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Větrej, dýchej, udržuj tělo i mysl v harmonii a pak se můžeš těšit na skvělé okamžiky. Nepomáhá ti to? Tak v tom případě ti určitě udělá radost známá pranostika: Na Hromnice o hodinu více. Což je skvělá zpráva, protože světlo je pro nás velmi důležité, raduj se a těš se na jaro, už se pomalu, ale jistě blíží.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Pokud potřebuješ dořešit spor či problém, je potřeba být diplomat, což Váhy rozhodně jsou a dokáží urovnat jakkoliv náročnou situaci, hádku či spor. Vyjednávej, narovnávej a usmívej se, výsledek předčí tvé očekávání. Pokud tě trápí zánět ledvin, je dobré zamyslet se, co v oblasti vztahů dlouhodobě odmítáš, co ti vadí, co nejsi schopná jednou provždy opustit a odpustit? Důležité je také udržovat záda a ledviny v teple, popíjet vhodné bylinkové čaje a chtít se uzdravit.

Co ještě můžeš?

– méně solit, odlehčit jídelníček, popíjet bylinky a myslet pozitivně
– větrat, uklízet skříně, malovat, lakovat, natírat
– tancovat, jemně kroužit pánví a procvičovat kyčle

4. – 5. 2. – Štír


Luna putuje ve znamení Štíra, neexistuje další znamení, které tak intenzivně působí na pohlavní orgány a močovody jako toto znamení. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Rozhodnutí, které se udělá bez většího přemýšlení, má velmi příznivý vliv na další vývoj situace. Pokud se potřebuješ rozhodnout rychle, je zapotřebí zklidnit tělo a naslouchat intuici, to je přesně ten hlásek, který téměř nejde slyšet, trénuj intuici, chval se a buď nadšená z rozhodnutí, které musíš udělat. Pravidelný trénink dělá mistra.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Jakákoliv žárlivost má negativní vliv na tělo i mysl. Máš ve své blízkosti žárlivce nebo je to snad tvůj problém? Zamysli se, jestli jsi někoho za toto chování neodsoudila a nezkritizovala, mohlo se to stát již dávno, kdy někdo z rodiny žárlil a ty jsi byla svědkem různých scén a výčitek. Žárlivost není vyjádření lásky, naopak je to nedostatek lásky a sebeúcty k sobě i ostatním. Miluj a nežárli, nikdo nám nepatří.

Co ještě můžeš?

– udělat sedací koupel nebo popíjet kontryhel, odstraňuje ženské potíže
– chránit tělo před prochladnutím
– kapky z lichořeřišnice pomáhají při obtížích
– prát prádlo, zalévat rostliny, uklízet, vytírat

6. – 7. 2. – Střelec


Luna putuje ve znamení Střelce a jeho síla velmi intenzivně působí na stehna, páteř, křížovou kost a boky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Volný víkend je od toho, abychom načerpali sílu a energii do dalších dnů. Odpočívej, rozjímej a zdravě se hýbej, tím podpoříš imunitu. Co je vlastně zdravý způsob života? Krmit tělo i mysl zdravou potravou, dostatečný pohyb, práce a také pohodové chvíle s rodinou i přáteli jsou balzámem pro duši. Přátelé jsou tady ve chvílích radosti, ale také starosti, naslouchat je velké umění, přítel tě nikdy nebude kritizovat, naopak soucítí a podpoří tě při jakékoliv situaci. Máš vedle sebe opravdové přátele? Nezapomínej na ně a pečuj o ně i sebe jako o vzácný diamant, vše, co dáváš, dostaneš mnohonásobně zpět.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Partnerské hádky, spory – to vše raději odlož a nalaď se na své srdce. Víš, že rozčilování a vztekání škodí játrům? Humor, smích a dobrá nálada léčí a uzdravují. Protáhni tělo, usměj se na sebe do zrcadla a vykroč vstříc novým zážitkům.

Co ještě můžeš?

– plavat, saunovat, masírovat tělo, relaxovat ve voňavé lázni a rozmazlit se na těle i duši
– navštívit rodiče nebo osamělé příbuzné, pokud to možné není, využít internet a kameru

8. – 9. 2. – Kozoroh


Luna putuje ve znamení Kozoroha, síla v tyto dny působí na celou kostru, kolena a také pokožku. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Péče o celé tělo se vyplatí. Rozmazli se od hlavy až po paty, používej kvalitní krémy a dovol si utratit alespoň malou částku za krém, kosmetiku či bio olejíček. Vyčisti pleť, odpočívej s pleťovou maskou a nezapomínej také na nehty, které zastřihni a uprav.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Zbytečné spory doma či na pracovišti v těchto dnech nepřináší žádné pozitivní řešení, proto se nehádej a nesnaž za každou cenu prosazovat svou pravdu. Vzájemná komunikace, sdílení názorů a láskyplné vyjadřování je cestou k úspěchu. Komunikuj, jednej a buď nad věcí. Dosáhneš úspěchu.

Co ještě můžeš?

– koupat, plavat, saunovat, pečovat o celé tělo, depilovat
– mazat bolavá místa léčivou mastí, přikládat obklady
– udělat radost sobě i ostatním

foto-zdroj: shutterstock.com

3.2.2021 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist