Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 29. července do 4. srpna 2020

Zapomeň na práci a bav se…

Ve Štíru jsou skvělé koupele v bylinkách. Ve Střelci se vyplatí pečovat o bolavé kosti a přikládat obklady. Kozoroh vybízí k vodním aktivitám a otužování. Vodnář je díky úplňku magický, tajemný a nadčasový. Jaký bude nový týden podle lunárního kalendáře, co přináší magický úplněk a jak správně pečovat o tělo i duši, ti právě teď prozradí náš lunární kalendář.

29. 7. – Štír


Luna putuje ve znamení Štíra, neexistuje další znamení, které tak intenzivně působí na pohlavní orgány a močovody jako toto znamení. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? S odvahou se můžeš pustit do dokončení starších záležitostí, tvá touha a nadšení tě zavede k cíli. Není důležité, jestli se ti podaří všechno zdárně dořešit, stačí udělat první krůček, co nepůjde hned, nechat na chvíli stranou, život se postará sám a časem do sebe vše zapadne téměř samo, lehkost, radost a odvaha vše jistí.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Slovo, které vyslovíš nahlas, má velkou moc a sílu, je dobré pohlídat si, jak a s kým komunikuješ, nedávej nevyžádané rady i když víš, že pravda je na tvé straně, dovol i těm nejbližším prožívat své zkoušky odvahy, stejně jako ty, která víš, že vše má svůj čas. Někdy dobře mířená rada způsobí pravý opak, kvůli odporu a odmítání se celá situace může obrátit proti tobě. Obejmi své blízké, podpoř je a buď jim oporou, to úplně stačí. Slova ve Štíru mají větší váhu a dokážou povzbudit i ublížit, vybírej láskyplná slovíčka a nedovol, aby tvůj jazyk šlehl jedovatou poznámku.

Co ještě můžeš?

– prát prádlo, zalévat rostliny doma i venku
– vyživovat kůži, vlasy a také nehty
– naslouchat intuici
– sbírat a sušit bylinky
– sedací koupel v bylinkách působí preventivně a pomáhá také při zdravotních potížích

30. – 31. 7. – Střelec


Luna putuje ve znamení Střelce a jeho síla velmi intenzivně působí na stehna, páteř, křížovou kost a boky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Cestování je snazší, stejně jako touha zabývat se duchovní naukou, nezapomínej, všechny odpovědi nosíme v sobě, rozjímej v klidu při svitu luny a dostaneš odpověď v pravý čas.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Přílišná aktivita ať již ve sportu či osobním životě, drž se zlaté střední cesty, když něco nejde, netlač na pilu a odstup stranou, tím uděláš mnoho dobrého nejen pro své zdraví, ale také pro pohodu a harmonii ostatních. Přílišné a urputné chtění má vždy opačný účinek, to jen proto, abychom se učili trpělivosti a nespěchali. Ráno s láskou protáhni své tělo, vnímej svaly a s láskou vyjádři vděk za své zdraví. Pohlídej si zbrklé nápady, ne vždy co nás napadne je dobré praktikovat a zkoušet. Než něco zrealizuješ, rozjímej o dané věci v klidu a spolehni se na to, že dostaneš odpověď, pokud odpověď nepřijde z tvého nitra, může přijít jako informace od ostatních a ty s naprostou přesností pochopíš jak dál.

Co ještě můžeš?

– plavat, cvičit ve vodě, užívat vodní sporty, zkoušet nové aktivity
– zadělat těsto na chleba, buchty a péct
– užít si poslední červencové dny v radosti a lásce
– mazat bolavá místa bylinkovou mastí, přikládat obklady
– sklízet úrodu a uskladňovat na zimu, sbírat a sušit bylinky

1. – 2. 8. – Kozoroh


Luna putuje ve znamení Kozoroha, síla v tyto dny působí na celou kostru, kolena a také pokožku. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Plánuj nové aktivity, výlety a zapoj také rodinu či přátele. Co tvé tělo i duši může zatížit? Zbytečné hádky, které by se mohly vyhrotit zejména ve večerních hodinách, proto se nepouštěj do složitých problémů a raději si pusť romantický film či pohádku na dobré spaní. Pokud jsi na dovolené, vyzkoušej nové druhy masáží, nechej své tělo rozmazlit při svitu hvězd a svíček. Studená sprcha nebo plavání v horském jezeru prověří, jak jsi otužilá, pokud jsi citlivější na chlad, můžeš trénovat chůzi v potoku a s láskou se dotýkat kamenů, které zároveň masírují plosky na nohou.

Co ještě můžeš?

– plavat, cvičit ve vodě, otužovat tělo
– vyživovat tělo a obličej kvalitním krémem, maskou a nezapomínat také na vlasovou pokožku
– sbírat a sušit bylinky

3. – 4. 8. – Vodnář


Luna putuje ve znamení Vodnáře, energie v tyto dny velmi intenzivně působí na bérce, kotník, patu, lýtko, holeň a křečové žíly. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Nenechej se vyvést z rovnováhy, úplněk může vyvolávat nevysvětlitelné napětí, které pocítí citlivější jedinci. Všímej si nápadů, o které nebude nouze, stejně jako překvapení, které ti přichystají ostatní, bav se, rozjímej a miluj život, magická síla úplňku přímo vybízí ke společným aktivitám a zábavě. V čem ti půjde luna naproti? Jakákoliv zábava v dobré společnosti se nemine příznivým účinkem, pokud se ti nebude chtít, zkus nechuť překonat a zajdi s přáteli či rodinou na tajemná a magická místa nebo si můžeš takové místo vytvořit za pomoci ostatních sama. Důležitá je hravost, humor a zábava, při úplňku je nuda zakázané slovo, dýchej, miluj a směj se, budeš nadšená.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Jakékoliv zbytečné řešení problémů, které se již staly a najednou se připomenou, to jen tělo zkouší, jak zareaguješ, usměj se a řekni si, co bylo, je pryč, teď tvořím nový a mnohem lepší život. Přítomnost tě vždy vrátí zpět do klidné a pohodové reality. Neexistuje nic jiného než Teď…teď…teď, minulost již byla a budoucnost tvoříme sami. Rozjímej nad životem, bav se a dovol si vrátit se zpět do dětství, bezstarostnost, radost a láska je pro každé dítě samozřejmostí. Místo televize sleduj noční oblohu a nechej se unášet malými obláčky lásky a pochopení. Myšlenky volně plynou, čas neexistuje, na malou chvíli jsi jen ty a hvězdy.

Co ještě můžeš?

– vyzkoušet nové oblečení a nebát se výraznějších barev
– zapomenout na úklid, udělat nejnutnější a vyrazit za zábavou
– sbírat bylinky, zapisovat sny, mohou přinést důležitá poselství
– držet úplňkový půst, natírat bolavá místa, přikládat obklady

foto-zdroj: shutterstock.com

29.7.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist