Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 24. do 30. června 2020

Miluj a raduj se…

Vznešený a sebevědomý Lev ukazuje, jak správně milovat sebe i druhé a jak hrdě kráčet životem. Téměř dokonalá Panna tvoří teplo domova. Harmonické Váhy ukazují na důležitost rovnováhy v životě i těle. Se Štírem sázíme semínka odpuštění a lásky k životu. Jak pečovat o tělo i duši, ti právě teď prozradí náš nový lunární kalendář.

24. – 25. 6. – Lev


Luna putuje ve znamení Lva a ovlivňuje krevní oběh, záda, srdce, bránici a arterii. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Co tvé tělo i duši zatíží? Dlouhotrvající nenávist nebo lítost, která se procítí emočně v těle, je velmi zatěžující a vždy se podepíše na zdravotním stavu každé bytosti. Proto je zcela zbytečné někoho či sebe nenávidět. Soucit, láska, pochopení a respekt jsou základní stavební kameny. Buď ve střehu, a pokud pocítíš napětí či nervozitu, uklidni tělo a mysl zaměstnej jinou činností. Nejlépe se cítíme v kruhu rodinném nebo mezi nejbližšími přáteli, proto je velmi důležité pečovat s láskou nejen o sebe, ale také o vztahy. Hned ráno se nalaď na své srdce, usměj se na sebe do zrcadla, obejmi se a sděl svému tělu, jak jsi šťastná, že ti tak dobře a dlouho slouží. Jakékoliv pozitivní prohlášení se nemine účinkem.

Jak ti jde práce před zrcadlem, dělá ti problém nebo jsi zvyklá chválit se každý den? Pokud se před zrcadlem rozpláčeš, nadáváš si nebo snad nejsi schopná podívat se sama sobě do očí, ber to jako skvělé znamení k učení se lásky k sobě, věř, že krůček po krůčku nalezneš cestu k sobě a díky tomu se můžeš zbavit také mnoha různých neduhů. Pečuj s láskou také o své vlasy, dopřej jim péči, zastřihni konečky a udělej výživnou masku, která je v tyto dny velmi účinná. Když vlasy opláchneš bylinkami a jemně promasíruješ pokožku, porostou rychleji, a ještě budou krásně vonět.

Co ještě můžeš?

– zadělat těsto na chleba, buchty a péct
– pečovat o vlasy, sbírat bylinky
– milovat život sebe a učit se přijímat také s láskou ostatní

26. – 27. 6. – Panna


Luna putuje ve znamení Panny, zvláštní síla působí na trávicí orgány, slezinu a slinivku břišní. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Konec týdne je vždy důvod k radosti, pracovní pátek uteče bez velkých výkyvů a emocí, práce jde od ruky, s pečlivostí a precizností Panny nic není problém, přesto buď vnímavá k chování kolegů, kteří by se mohli snažit s tebou manipulovat, což jistě hravě prokoukneš. Sobotní den je dobré využít k nákupům, procházce, výletu nebo jiné aktivní činnosti ať již s rodinou či přáteli. Je velmi vhodná doba k seznamování se a poznávání jiných lidí i činností.

Co tvé tělo i duši zatíží? Nesmyslná hádka, která se nakonec vždy ukáže jako zcela zbytečná. Pokud máš kolem sebe „hašteřivé“ lidi, je to znamení, že tě učí nezapojovat se, být nad věcí. Nejlepším lékem na všechno je humor a věř, že když situaci odlehčíš, společně se zasmějete a všechno se rozplyne jako pára nad hrncem. Pečuj o své tělo, pokud máš problémy se zažíváním, dodej tělu bylinkové čaje a odlehči jídelníček. Zapoj všechny smysly, venku i doma vnímej vůně, energie a barvy života, příroda je nádherná a dokáže léčit duši i tělo. Procházka lesem, parkem, brouzdání v potoku udělá dobře tělu i duši.

Co ještě můžeš?

– pít pročišťujicí čaje
– pečovat o vlasy, zastřihnout konečky, udělat výživný zábal, opláchnout bylinkami
– pečovat o pleť, veškeré výživné kúry se neminou účinkem, voňavá koupel na závěr dne dokáže zázraky
– na zahrádce: sázet, přesazovat, pracovat s půdou, přihnojit rostliny doma i venku

28. – 29. 6. – Váhy


Luna putuje ve znamení Váhy a její síla působí na oblast kyčlí, močového měchýře a ledvin. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Sváteční nedělní den přímo vybízí k rodinným setkáním a společným aktivitám s přáteli i blízkými. Nedělní energie jsou poklidné, vyvážené a harmonické, ať se rozhodneš pro jakoukoliv činnost, rozhodně se budeš cítit skvěle a odpočatě. Je velmi důležité zapomenout na běžné každodenní starosti, pořádně si odpočinout a připravit se tak na nový týden.

Co tvé tělo i duši zatíží? Dlouhodobá disharmonie, ať již nespokojenost se sebou nebo s jinými lidmi. Je zbytečné trápit se tím, že ostatní nenaplňují naše představy, každý je za svůj život zodpovědný sám a každý se učí něco jiného, podpora, láska a zdravá komunikace je základ.

Co ještě můžeš?

– v pondělí držet půst nebo odlehčený jídelníček
– zadělat těsto na chleba, buchty a péct
– aplikovat výživné kúry na vlasy i obličej
– na zahrádce: sázet a přesazovat, sbírat bylinky

30. 6. – Štír


Luna putuje ve znamení Štíra, neexistuje další znamení, které tak intenzivně působí na pohlavní orgány a močovody jako toto znamení. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Co tvé tělo i duši zatíží? Jedovaté či ironické poznámky, ať již na sebe či ostatní. Usměj se na sebe a začni se usmívat na život, ulehčí se nejen tobě, ale také tělu i duši. S úsměvem jde všechno lépe a je zarážející, jak se lidé málo smějí. Užij si poslední červnový den v radosti a lásce, připrav se na letní dny a probuď v sobě štěstí.

Co ještě můžeš?

– prát prádlo, zalévat rostliny doma i venku
– udělat masáž bříška, sedací koupel v bylinkách dle zdravotních obtíží
– sbírat bylinky

foto-zdroj: shutterstock.com

25.6.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist