Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 23. do 29. prosince 2020

Nalaď se na Vánoce

Energie Berana pomohou rychle dokončit jakoukoliv práci. Býk dodává stabilitu a sílu. S Blížencem zrealizuješ rozmanité nápady a skvělá komunikace zaručí dobrou zábavu. Co můžeš udělat pro tělo i duši, ti právě teď prozradí náš nový lunární kalendář.

23. – 24. 12. – Beran


Luna putuje ve znamení Berana, ten intenzivně působí na hlavu, mozek, obličej a oči. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Pokud máš pocit, že jsi úklid neudělala podle svých představ, tak s chutí do práce, vše půjde rychle a snadno. Na bolavé oči pomůže obklad ze světlíku. Velmi prospěšné jsou také oční cviky, zhluboka se nadechni a několikrát se podívej na špičku nosu, poté zakoulej očima zprava doleva – několikrát po sobě.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Stres, napětí a spěch nejsou dobrými pomocníky. Nejde o život, tak i v tento nádherný čas zvolni tempo a připrav se na nejkrásnější svátky v roce. Pokud ještě potřebuješ v rychlosti nakoupit, udělej to hned, ať se na Vánoce vyhneš stresu. Nalaď se na své srdce a užívej nádherné chvíle se svými nejbližšími. Pokud jsi sama a máš pocit, že tě nikdo nemá rád, zamysli se, kdo je na tom ještě hůř, kdo nemá domov, kdo je nemocný nebo již starý a osamělý? Tam bys mohla být velmi užitečná a prospěšná. Není nic krásnějšího než pomáhat druhým, vidět radost v očích a sdílet společné chvíle.

Co ještě můžeš?

– v každé situaci zachovat klid, nadhled a naladit se na ducha Vánoc
– dodržovat vánoční zvyky, krájet jablíčka, pouštět lodičky, lít olovo, projít se parkem a naslouchat vánoční mši a koledám

25. – 26. 12. – Býk


Luna putuje ve znamení Býka, který působí na hrdlo, orgány řeči – hlasivky, čelisti, zuby, mandle, štítnou žlázu, šíji a uši. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? V klidu a harmonii můžeš užívat svátky vánoční. Energie jsou velmi příjemné, něžné a harmonické, o to víc pocítíš lásku a vděčnost za všechno, co máš.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Svátky jsou samozřejmě o dobrém jídle a také pití, pokud to přeženeš a ucítíš, že tvé tělo potřebuje odlehčit, vypij šálek máty, ten pomáhá také v případě těžkosti po tučných pokrmech, je nutné ji vypít hned po jídle. Nezapomínej také na zdravý pohyb a svižnější procházku. Večerní koupel ve voňavé lázni naplní srdce i duši klidem, pohodou a tichem. Pokud pocítíš jakékoliv napětí, usměj se a buď nad věcí, konec roku je vždy ve všech směrech náročný.

Co ještě můžeš?

– na bolavý krk přikládat obklady, kloktat šalvěj, řepík, jemně masírovat šíji, v případě bolesti přiložit teplý obklad
– dávat pozor na prochladnutí, nezapomenout šálu

27. – 29. 12. – Blíženci


Luna putuje ve znamení Blížence a ovlivňuje ramena, z části plíce, dech, paže a ruce. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Osamělým pomůže při seznamování se a zadaným zase zaručí krásné a něžné chvíle s rodinou či partnerem. Rozhodně se nebraň pozvání na procházku nebo výlet. Lehce se navazují nové kontakty, komunikace probíhá uvolněně, s humorem, úsměvem a vtipem.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Psychická rozkolísanost může přinést napětí a zbytečné přemýšlení nad minulostí či budoucností. Nic zásadního se neděje, zaměř se chvíli na svůj dech, zhluboka nadechuj čerstvý vzduch, usměj se na sebe do zrcadla a řekni: nic se neděje, všechno je v nejlepším pořádku, a tak to také je. Pochval se za to, jak jsi všechno po celý rok zvládala a kolik práce jsi udělala.

Co ještě můžeš?

– pečuj o celé tělo, používej vždy kvalitní kosmetiku nejlépe v bio kvalitě a pamatuj, někdy méně znamená více
– nepodléhej stresu a napětí, kvalitně se stravuj a udržuj dobrou náladu
– pokud to situace dovolí, pozvi své nejbližší na oběd či večeři a zavzpomínejte společně na život

foto-zdroj: shutterstock.com

23.12.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist