Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 23. do 29. března 2020

Raduj se, usmívej a miluj, přišlo jaro!

S Novoluním vykroč vstříc novým začátkům. Buď otevřená lásce i změnám, prozradíme, jak na to a jak využít magickou sílu luny pro radost a štěstí.

23. 3. – Ryby


Luna putuje ve znamení Ryby, které ovlivňuje chodidla, chůzi, prsty u nohou a lymfatický systém. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Cítíš se unavená, přestože jsi přes víkend odpočívala? Využij dny Ryb a dopřej si na reflexní masáž spojenou s aromaterapií, je důležité věnovat péči nejen tělu, ale také duši, která se díky vůni naladí a přinese ti důležitá poselství. Den je ve znamení intuice, dobrých pocitů a také zdravého napětí, které ti dodá odvahu a sílu. Nestihla jsi úklid? Nevadí. Dnes vše bravurně zvládneš.

Co ještě můžeš?

– uklízet, prát prádlo, zalévat květiny
– udělat bylinkovou koupel nohou, přidat sůl a spláchnout napětí, jemně cvičit prsty u nohou
– plavat, cvičit ve vodě a nechat vodu blahodárně působit tělo
– dbát na dostatečný pitný režim a nezapomínat pít čistou pramenitou vodu

24. – 26. 3. – Beran


Luna putuje ve znamení Berana, ten intenzivně působí na hlavu, mozek, obličej a oči. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Ohnivé dny Berana nám pomohou pustit se do odvážných plánů, které se podaří velmi snadno zrealizovat. Starosti hoď alespoň za hlavu. Novoluní vnáší do životů mnoho různých otázek i odpovědí, pokud máš pocit, že nepřichází, neber to jako špatné znamení, stačí se uklidnit a říct si, že vše má svůj vyšší důvod, což je také pravda. Buď otevřená změnám, otevři své srdce lásce a spolehni se na to, že získáš vše, oč usiluješ. Trpělivost je základ pro všechny ženy, nespěchej a užívej dny v radosti a lásce. Naplánuj si budoucnost, pokud máš plány, spolehni se na podporu Vesmíru i okolí. Aby mohlo přijít nové, je potřeba udělat tlustou čáru za minulostí, odpustit sobě i těm, se kterými jsi měla spory, vše je pryč a teď máš před sebou nový život. Beran ti dodá sílu, odvahu, ale v případě strachu v tobě může probudit nejistotu, co tedy udělat? Nic! Stačí se uklidnit a dovolit životu, ať se o sebe na chvíli postará sám. Zázraky neustále proudí kolem nás a je zbytečné strachovat se z budoucnosti, žít tady a teď přináší svobodu i lásku.

Co ještě můžeš?

– být v klidu, nesnažit se za každou cenu mít pravdu a povolit otěže, ať již v práci či lásce
– pamatovat, že hlavou zeď neprorazíš, klidem a nadhledem ano
– držet půst, čistit tělo i ducha
– myslet pozitivně a pamatovat, že každá myšlenka, které se dává síla, se časem může zhmotnit
– být odvážná, spokojená a hravá
– milovat sebe, milovat život a usmát se na sebe do zrcadla, smích je léčivý a úsměv zadarmo
– na unavené oči přikládat obklady ze světlíku

27. – 28. 3. – Býk


Luna putuje ve znamení Býka, který působí na hrdlo, orgány řeči – hlasivky, čelisti, zuby, mandle, štítnou žlázu, šíji a uši. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Trápí tě bolest uší nebo máš snad dítě, které má neustále problémy? Zkus se zamyslet, co nechceš slyšet, děti přebírají vzorce od rodičů. Jak jste na tom s komunikací? Proč nechceš naslouchat svému vnitřnímu hlasu, co nebo koho odmítáš slyšet, jsi to ty, ostatní, partner či nepříjemný kolega v práci? Pamatuj, vše se dá vykomunikovat a v klidu vyřešit. Pokud jde o tvé dítě, zkus s ním napřed promluvit, zeptej se, co bych chtělo změnit a co společně můžete udělat pro nápravu. Někdy stačí, když o svých bolestech s někým promluvíme, tak je to také s dětmi, které velmi často naslouchají hádkám, sporům mezi partnery a bojí se budoucnosti. Děti jsou naším odrazem, jen láska, vlídné slovo a sdílení společných chvil může napravit jakýkoliv problém či neshodu, uzdrav sebe a uzdravíš všechno.

Co ještě můžeš?

– kloktat, přikládat obklady na bolavý krk, masírovat dásně a dbát na ústní hygienu
– nebát se komunikovat jako žena, sdílet své pocity a v případě potřeby dát jasné hranice i pravidla, které je potom také nutné dodržet

29. 3. – Blíženci


Luna putuje ve znamení Blížence a ovlivňuje ramena, z části plíce, dech, paže a ruce. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Odpočívej, relaxuj, rozjímej a nalaď se na svou duši. Náročnější dny pomalu ale jistě odchází a přichází skvělá chvíle na utužování vztahů, přátelství či lásky. Dýchej, větrej a raduj se ze života, je úžasný!

Co ještě můžeš?

– zadělat těsto na chleba, buchty a péct
– pečovat o sebe, udělat si pleťovou masku
– procházka v přírodě působí velmi léčivě na tělo i duši

foto-zdroj: shutterstock.com

24.3.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist