Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 2. do 8. září 2019

Pozor na jedovatá slova

Co ti prozradí náš nový lunární kalendář? Jak pečovat o své tělo i duši, naučíme tě, jak uzdravit tělo a můžeš vyzkoušet, jak jsi na tom s odpouštěním.

2. 9. – Váhy

Luna putuje ve znamení Váhy a její síla působí na oblast kyčlí, močového měchýře a ledvin. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Dorovnávej, vyrovnávej – harmonizuj, a když ti něco nejde, zhluboka dýchej. Váhy se potřebují dostat do rovno-váhy, jakmile se cítí v ohrožení, závaží se nebezpečně vychýlí a začíná kolotoč emocí, smutků, napětí a výkyvy nálad. Drž se v harmonii, potom bude vše v největším klidu a pořádku. Svým chováním ovlivňujeme také ostatní, všímej si, jakmile jsi rozzlobená, do tvého života přichází podobně naladění lidé a situace. Co to znamená? Vyrazíš na důležitou schůzku, zcela zbytečně se doma pohádáš s partnerem, dětmi nebo kolegou v práci, sedneš za volant a jakmile přijíždíš na křižovatku, bliká červená, řidiči ti nedávají přednost, a navíc mohou být agresivní. Uznej, není lepší se naladit na pohodu a jemně proplouvat celým dnem? Vždy máme na výběr, než něco uděláš, zamysli se, jaký to bude mít dopad na tvou náladu a kvalitu celého dne. Váhy jsou neutrálním znamením, je pouze na tobě, čím se obklopíš – láskou, radostí, harmonií nebo napětím a strachem z budoucnosti?

Co ještě můžeš?

– pečovat o sebe, na obličej nanést výživnou pleťovou masku, tělo jemně masírovat výživným krémem nebo éterickým olejem, na oči přiložit obklad a oddávat se snění
– větrat, dýchat, radovat se ze života
– zadělat těsto na chleba, koláč a péct
– zahrádka: přihnojit na květ , pokud rostliny málo kvetou, sázet květiny a kvetoucí byliny

Pozor: nezalévat pokojové a hrnkové květiny

3. – 5. 9. – Štír

Luna putuje ve znamení Štíra, neexistuje další znamení, které tak intenzivně působí na pohlavní orgány a močovody jako toto znamení. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Pro tyto dny platí velmi příznačné rčení: nedráždit hada bosou nohou. Nalaď se hned ráno na úsměv a probuď v sobě pocit vnitřního štěstí. Co jsi včera srovnala a zharmonizovala, tak teď se ti bude skvěle hodit. Harmonie, klid i nadhled je základ. Pokud to dokážeš, můžeš se spolehnout, že prožiješ skvělé dny nejen v práci, ale také s partnerem, rodinou a láskou obecně. Intuici máš skvělou, tak ji využij nejen pro své blaho, ale také pro radost ostatních. Vše, co prožíváš, se odráží také kolem tebe. Je skvělé vědět, že máme vždy na výběr, co říkáš?

Trápí tě zdravotní problémy? Zkus zapřemýšlet, jak jsi na tom s odpouštěním a sexualitou. Miluješ své tělo, dopřáváš si radost, máš ráda sebe nebo snad své tělo „nenávidíš“ a odpouštět zatím nezvládáš? Bez lásky nejde žít, začni ji dávat zatím sobě a odpusť si, co se stalo v minulosti, vypusť všechny křivdy a nezlob se na sebe ani na ostatní. Věř, že každý je zodpovědný sám za sebe a nemůžeme chtít nikoho měnit, změna musí vždy začít v nás. Pokud ti odpouštět opravdu nejde a máš také problémy s vylučováním, zkus hrát jednoduchou hru, vždy když půjdeš na záchod, tak si pomysli nebo vyslov kouzelné slůvko – odpouštím a udělej to. Uvidíš, že za pár týdnů přijde změna, krůček po krůčku a naučíš se odpouštění, věř, že zažiješ zázraky. Podpoř uzdravování sedací koupelí v bylinkách, skvělé jsou také různé tinktury, stačí si jen vybrat. Přeji ti z celého srdce hodně štěstí na zábavné cestě k odpouštění a zdravému vypouštění všeho, co tě svazuje, ničí a trápí.

Co ještě můžeš?

– dávat pozor na prochladnutí, nezůstávat v mokrých plavkách, vždy se pořádně vysušit a převléknout do suchého
– udělat si voňavou koupel, odpočívat, rozjímat, dopřát kůži výživný krém a masku
– neubližovat slovem, raději počítat do deseti a až potom sdělit svůj vhled
– procvičovat břišní svaly – zatáhnout bříško, hýždě a povolit, nezapomínat na dostatečný přísun čisté vody, aby střeva správně pracovala, potřebují čistou vodu
– zalévat rostliny doma i venku
– prát prádlo
– nepotlačovat pocity, s láskou sdělit, co tě trápí nebo naopak co ti dělá radost
– zahrádka: pustit se do sázení, setí, sklízet a sušit bylinky

6. – 7. 9. – Střelec

Luna putuje ve znamení Střelce a jeho síla velmi intenzivně působí na stehna, páteř, křížovou kost a boky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Využij velmi příznivé dny a zajdi na masáž. Pokud se ti nechce, můžeš navrhnout partnerovi nebo přítelkyni a udělat si příjemný den a namasírovat se navzájem. Když nebudeš přemýšlet, jestli něco uděláš či neuděláš špatně a necháš se vést intuicí, tak věř, že výsledkem budeš nadšená. Poznáš, kde je v těle napětí a velmi často se odhalí také skrytý blok. Povídej si s těmi, které miluješ, hledejte společné řešení a nenechej si namluvit, že život musí být těžký a neradostný. Rozhodni se, že pro tebe nic takového neplatí a věř, že to tak je. Chystáš se na túru a nemáš moc dobrou kondici? Zvolni tempo a nepřepínej se, dělej vše na pohodu a nestyď se udělat pauzu na odpočinek, což platí také pro děti a zvířata.

Co ještě můžeš?

– v pátek držet půst a pít pouze čistou vodu
– plavat, cvičit ve vodě, zajít do sauny, na masáž
– masírovat klouby a bolavá místa
– vyzkoušet jemné protahovací cviky, zkus se postavit na špičky a zavři oči, jak se cítíš? Držíš balanc, rovnováhu nebo to nedokážeš a neustále přepadáš dopředu, nevadí, napřed trénuj s otevřenýma očima a až si budeš jistější, na pár sekund oči zavři a soustřeď se na jeden bod v těle
– zadělat těsto na chleba, koláč a péct

8. 9. – Kozoroh

Luna putuje ve znamení Kozoroha, síla v tyto dny působí na celou kostru, kolena a také pokožku. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Neděle, pokud je volná, přímo vybízí k odpočinku a rozjímání. Každý by měl být alespoň hodinu sám se sebou, nechat myšlenky volně plynout, zhluboka dýchat a sledovat své pocity. Skvělý je také pohled na stromy nebo vodu. Příroda je mocná čarodějka a dokáže uzdravit bolavé srdce i duši.

Co ještě můžeš?

– plavat, cvičit ve vodě, zajít do sauny, na masáž
– dopřát tělu výživné krémy, udělat masku na obličej, vlasy a pořádně se rozmazlit
– zastřihnout nehty

foto-zdroj: shutterstock.com

1.9.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist