Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 2. 1. do 14. 1. 2013

Trápí vás úzkost a nevíte jaký kámen si vybrat? Zajímá vás, jaká vitamínová bomba nastartuje vaši oslabenou imunitu? Jak se tváří Luna, na určité znamení a čeho se vyvarovat v práci, tak to se dozvíte v zbrusu novém Lunárním kalendáři.

2. 1. – 4. 1. 2013 – Měsíc vstupuje do znamení Panny

Panna působí na trávicí orgány, slinivku břišní, slezinu a nervy. Mimořádná energie tohoto znamení působí na trávicí orgány a oblast bříška. V měsíci lednu je podle tradiční čínské medicíny nejvíce ohrožen močový měchýř. Jak jej podpořit? Dostatečným množstvím tekutin, nejlépe čisté vody a jako doplněk bylinkové čaje, především brusinkový, přesličkový, který můžete využít také na teplé obklady ledvin. Nechutnají vám bylinky? Nevadí, ve speciálních lékárnách dostanete koupit lihové kapky, aby byly účinné, musí mít nejméně 40% lihu. Bojíte se lihu? Nemusíte, stačí, když kapky zalijete horkou vodou a líh se odpaří. Vynikající je brusinkový džus, marmeláda nebo sušené brusinky. Ještě jste si nevybrali a antibiotika už máte v sobě? Pak je vhodné jíst jogurty, kysané mléčné výrobky nebo Acidophilus Lactobacilus, aby se obnovila střevní mikroflóra. Ledviny potřebují hodně tepla, nestyďte se nosit teplé prádlo a nepodceňujte mrazivé dny, tenkým oblečením. Víte, jaká je největší vitamínová bomba v zimě? Kysané zelí přímo ze sudu! Naši předkové neznali jíst čerstvou zeleninu po celý rok a zelí je drželo ve výborné formě.

Co na to Luna?
Panna klasický puntičkář přímo vybízí k vyřízení drobností, které se nashromáždily během svátků. Dařit se bude v pracovních záležitostech, které vám půjdou od ruky. Mars, Jupiter a Uran, vám dodají skvělou náladu. Ve středu pozor na nesoustředěnost a ve čtvrtek opatrně na napětí, které může panovat. Večerní klid může narušit „rozbrnkaná“ Venuše. V pátek pozor na konflikty, pokud musíte nutně něco vyřešit, buďte diplomat a nenechejte se vyprovokovat. Na uklidnění poslouchejte oblíbenou hudbu, klasika nikdy nezklame a zharmonizuje napjaté nervy.

Co udělat pro krásu?
Masáž celého těla hrubou žínkou, odstraní odumřelé pleťové buňky, pokožku natřete kvalitním přírodním krémem. Na obličej použijte pleťovou masku s heřmánkem a jemně vklepejte krém. Chystáte se na nový účes? Návštěva kadeřnice je výborná volba, účesy i střihy, vydrží mnohem déle než v ostatních znameních.

Trápí vás úzkost?
Úzkost a strach vám pomůže odstranit jemně zelený chryzopras, červený jaspis vám dodá energii a chryzokol přičaruje klid a pohodu.

5. 1. – 6. 1. 2013 – Měsíc vstupuje do znamení Váhy

Váhy působí na močový měchýř a ledviny. Pokud se chcete vyhnout problémům s ledvinami, dávejte pozor na prochladnutí. Ledviny jsou v tyto dny velmi citlivé na chlad. Podpořte jejich funkci dostatečným množstvím tekutin. Máte rádi červenou řepu? Vylisujte si čerstvou šťávu nebo udělejte jednoduchý salát. Nastrouhaná syrová řepa se zakysanou smetanou, mořskou solí a kořením, nejen povzbudí, ale také pročistí váš organismus a dodá tělu potřebné vitamíny.

Co na to Luna?
Váhy dokonalá harmonie, kterou v sobotu může narušit neklidný Pluto. Vydržte do půlnoci, pak přichází kouzelná a usměvavá Venuše, která přináší skvělou náladu s širokým úsměvem pro vás. Neřešte žádné spory, nechejte vše plynout v poklidu. V neděli dopoledne přichází Neptun, který nás činí vnímavými.  Připravte si pikantní jídlo a kombinujte různé chutě, česnek, zázvor či křen, zahřejí váš organismus a povzbudí zažívání.

Co udělat pro krásu?
Připravte si horkou koupel s léčivou solí, která vyloučí škodliviny z těla. Zatímco budete v lázni odpočívat nejméně dvacet minut, připravte si regenerační masku na obličej. Po koupeli promasírujte jemně pokožku a naneste přírodní krém.

Máte pocit, že se sami v sobě nevyznáte?
Pořiďte si hematit, nejen, že vám pomůže získat odvahu, zvětšuje také vaši osobní přitažlivost, posiluje fyzické a éterické tělo. Tygří oko napomáhá sebedůvěře a posílí nejen novoroční předsevzetí. Pokud máte šperk s pravým českým granátem a cítíte se unavení, tak tento rudý zázrak vás učiní akčními. Stále máte pocit, že vám něco chybí? Vhodná vůně ve vaší aromalampě zlepší náladu o „stoprocent.“

7. 1. – 8. 1. 2013 – Měsíc vstupuje do znamení Štíra

Štír působí na pohlavní orgány a močovody. Trápí vás stres a nevíte jak s ním zatočit? Vyjděte si do přírody a zhluboka dýchejte. Pokud rádi sportujete nebo tančíte, s chutí do těchto aktivit. Nenechejte se ovládat špatnou náladou a okolím, vy jste ti – kdo řídí své životy! V žádném případě se v tyto dny nerozčilujte, škodí to játrům. Regeneraci jater podpoříte vhodným čajem, např. třezalkou či ostropestřcem.  Pozor na přetížení kyčlí, raději se v tyto dny zbytečně nepřepínejte. Pozor na přepálené tuky a tučné přesolené jídla. Máte partnera Štíra?  Vyzkoušejte cizokrajný recept s rýží a jednoduchou omáčkou, uvidíte, že změnu jídelníčku náležitě ocení.

Co na to Luna?
Štír, intuitivní, i když lehce vztahovačný, může dohnat své partnery k jemnému „šílenství“. Své city prožívá velmi intenzivně a nálady mění jako aprílové počasí. Nenechejte se rozhodit a hlavně ho nedrážděte, pozor také na přehnanou žárlivost. Usmívejte se, ocení váš vstřícný přístup a roztaje jako sníh na jaře. Vliv Saturnu a Pluta připraví velmi přátelskou atmosféru v komunikaci. Spory odložte na jindy, neboť Mars činí Štíry výbušnými a hádka by se mohla proměnit v „boj.“

Co udělat pro krásu?
Pokožka je v tyto dny vysušená a díky blížícímu se Novu, špatně vstřebává živiny. Nejlépe „promastíte“ tělo, relaxační koupelí s přídavkem kvalitního oleje.

Chcete přitáhnout štěstí i peníze?
Pořiďte si citrín a zlatavý topaz. Zlatý topaz je radostným drahokamem, který přitahuje bohatství, lásku a pohodu. Citrín je mocný pomocník k vyrovnávání sil, spolupracuje, s vaším Vyšším Já a dokáže uzdravit staré bloky a vzorce chování.

[[related]]

9. 1. – 10. 1. – Měsíc vstupuje do znamení Střelce

Střelec působí na stehna a žíly. Nastartujte nový den a ráno, cvičením v posteli, pořádně se protáhněte, stočte se do klubíčka a znovu protáhnout. Dbejte po celý den o vzpřímené držení těla. Velmi vhodná doba k boji proti celulitidě. Nepropásněte návštěvu sauny a nechejte se rozmazlit masáží.

Co na to Luna?
Střelec, nezávislý, optimistický, i když jemně „střelený“ ocení nejrůznější společenské aktivity. Od posezení s přáteli, návštěvou výstavy či přednášky. Nevadí, že je trošku prostořeký, se Střelcem je prostě sranda, nenechejte se rozhodit jeho „legráckami“ a užívejte společné chvíle. Pluto a Saturn, vše uklidňují a jejich energie přátelsky „rozežene“ i konfliktní situace, o které se snaží bojovný Mars.
Ve čtvrtek vás odmění Venuše a Neptun něhou a vnímavostí.

Co udělat pro krásu?
Vyplatí se péče o celé tělo, od hlavy až po paty. Začněte masáží vlasové pokožky a pokračujte na obličej, nevynechejte také dásně a dbejte na prevenci proti paradentóze. Po koupeli, se pořádně namasírujte hrubou žínkou.

Meditujete rádi a nevíte jaký kámen si vybrat?
Vyzkoušejte, vločkový obsidián, zvyšuje stabilitu a sebedůvěru, černý turmalín, ukotví energie a zažene negativní energii.

11. 1. – 12. 1. 2013 – Měsíc vstupuje do znamení Kozoroha

Kozoroh působí na kůži, kolena, kotníky a klouby. V pátek je Novoluní. Den velmi vhodný k dodržování očistného režimu. Pokud chcete být opravdu důslední, vyzkoušejte pouze pití tekutin nebo alespoň zařaďte do svého jídelníčku jednoduchou stravu, např. rýží s ovocem či zeleninou. Velmi vhodná je také pórková polévka. Pórek je cenná zelenina, díky své močopudnosti je vhodná pro všechny trpící dnou a revmatismem.

Co na to Luna?
Kozoroh v tyto dny neoplývá velkou pracovitostí, díky své disciplinovanosti, však zbytečně nelelkujte a nedrážděte své nadřízené. V pátek si dávejte pozor na nepozornost, kterou vnáší Merkur, snadno byste mohli přehlédnout zásadní chybu ať již v práci nebo při řízení vozidla. V sobotu již bude všechno jinak, díky společenskému Uranu a smějícímu se Jupiteru, budete bavit celou společnost, při sobotní zábavě.

Jak zatočit se společenskou únavou?
Náladu vám zlepší modrý chalcedon, zklidní vaši mysl a křišťál zmírní nervozitu. Odpočívejte a nechejte působit tajemnou moc drahých kamenů.

13. 1. – 14. 1. 2013 – Měsíc vstupuje do znamení Vodnáře

Vodnář působí na křečové žíly, lýtko a patu. Využijte volný den k harmonizační a relaxační lázni. Pořádně promasírujte lýtka kaštanovým krémem nebo extraktem a poté odpočívejte nejméně 15 minut s nohama ve zvýšené poloze. Roztěkané nervy zklidníte dechovým cvičením a procházkou v přírodě.

Afirmace pro vás:
MOJE VDĚČNOST ZA TO, CO MÁM, KE MNĚ PŘITAHUJE TO, CO JEŠTĚ NEMÁM!
Zdroj: internet

3.1.2013 12:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist