Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 19. do 24. listopadu 2020

Energie Kozoroha působí na celou kostru a pokožku, zatancuj si a nechej tělo vlnit v rytmu hudby. Vodnář netrpělivě přešlapuje na místě a nemá rád dlouhé stání, otevři náruč, jdi vstříc novým začátkům, namaluj obrázek a buď na sebe hrdá. Ryby mají silnou intuici, naslouchej jemnému hlásku a nechej se vést. Jak pečovat o tělo i duši, ti prozradí právě teď náš nový lunární kalendář.

19. 11. – Kozoroh


Luna putuje ve znamení Kozoroha, síla v tyto dny působí na celou kostru, kolena a také pokožku. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Obklady, mazaní bolavých kloubů, bylinková koupel, ať již jako prevence nebo léčba, to vše tělu prospívá a má velmi příznivé výsledky. Mazej, natírej, děkuj a buď tělu vděčná za to, jak dobře slouží.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Jakákoliv silná zátěž kostry v tyto dny neprospívá, když k tomu přidáš jakoukoliv výčitku, zbytečně zatížíš také mysl. Pokud něco bolí, dopřej si odpočinek a nevyčítej si, že nemůžeš běhat nebo sportovat, také tělo má své tempo a cokoliv se dělá na sílu, škodí. Dlouhodobá nespokojenost a stres se vždy odrazí na zdravotním stavu, tak proč si nevybrat spokojený a dlouhý život bez omezujících zdravotních i mentálních problémů? Je dobré být obezřetná při řešení nejasností či problémů. Vyplatí se zachovat klid, odstup a vyčkat, až se tělo i mysl uklidní.

Co ještě můžeš?

– pečovat o tělo a pleť, masírovat záda, šíji, relaxovat ve vaně
– výživnou pleťovou masku nanášet na obličej, udělat vlasový zábal, jemně masírovat pokožku, zastřihnout nehty, vyživit nehtovou kůži kvalitním olejíčkem
– relaxovat na procházce nebo při jakékoliv jiné činnosti, která probouzí radost a dobré pocity
– protáhnout tělo, cvičit jemnou jógu
– přikládat obklady na bolavá kolena a klouby, teplá koupel v léčivé soli uleví od bolesti a dodá tělu potřebné minerály

20. – 22. 11. – Vodnář


Luna putuje ve znamení Vodnáře, energie v tyto dny velmi intenzivně působí na bérce, kotník, patu, lýtko, holeň a křečové žíly. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Tvůrčí nápady a myšlenky se snáze praktikují a realizují v praxi i osobním životě. Neboj se udělat něco nového, změnit jistou část života nebo vyzkoušet činnost, ke které jsi v minulosti nenašla odvahu. Tvoř a buď odvážná, tvé srdce zajásá.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Zbrklost a rychlé jednání nepřináší dobrý výsledek. Pokud cítíš nervozitu nebo napětí, je dobré odložit zásadní rozhodnutí na další den. Jak se říká: ráno je moudřejší večera, což v tyto dny platí dvojnásob. Zkus využít volné chvíle k nové činnosti a sleduj reakce těla, duše miluje změny a nemá ráda nudu. Buď tvořivá a miluj život, výsledek se dostaví. Vůbec nevadí, když se k tvorbě již nevrátíš, důležitá je činnost a aktivita, tím se také zabaví mysl a nebude mít čas na rozporuplné myšlenky či strachy. Jaké svátky máme? V sobotu se slaví Den televize a v neděli Den pozdravů. Tak nezapomeň slavit, pozdravit a sdílet krásné chvíle s těmi, které miluješ, život je nádherný a stojí za to užít si každý den v radosti a lásce.

Co ještě můžeš?

– zadělat těsto na chleba, pizzu, buchty, tvořit a péct
– vyživovat pleť, vlasy, nehty, pokožku
– mazat nohy kaštanovou tinkturou či mastí
– dopřát nohám odpočinek ve zvýšené poloze

23. – 24. 11. – Ryby


Luna putuje ve znamení Ryby, které ovlivňuje chodidla, chůzi, prsty u nohou a lymfatický systém. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Skvěle se dohodneš s ostatními, realizace plánů či nových projektů půjde snáz a vzájemná podpora zaručí úspěch v budoucnosti.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Pozor na přecitlivělost, humorná poznámka od kolegů v práci nebo rodiny neznamená nic zásadního, to, čemu se jindy zasměješ, si nyní můžeš brát osobně. Smích, humor a nadhled zaručí pohodové dny. Když pocítíš touhu zareagovat útočně, nadechni se a počítej do dvaceti, vše se nakonec rozplyne jako pára nad hrncem. Nepodléhat emocím a náladám se v tyto dny rozhodně vyplatí.

Co ještě můžeš?

– pečovat o nožky, mazat, masírovat, koupat, natírat a milovat, nosí nás celý život
– prát prádlo, zalévat květiny
– pečovat o dobrou psychickou i fyzickou kondici, procházka v přírodě, svižná chůze je skvělá
– cvičit jógu nebo jiné protahovací cviky zaměřené na chodidla a prsty

foto-zdroj: shutterstock.com

19.11.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist