Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 18. 12. do 29. 12. 2013

Jak se zbavit přebytečného předvánočního stresu? Co udělat, když náš „žaludek“ začne „stávkovat“ z přejídání? Proč je důležité zůstat v klidu a radovat se z maličkostí, to vše vám řekne nový lunární kalendář.

18. 12. – 20. 12. – Měsíc vstupuje do znamení Raka

Rak působí na žlučník, játra, plíce, žaludek a hrudník. Pokud vás trápí bolesti těchto orgánů, využijte tyto dny k regeneraci. Lehká dieta, proplachování orgánů bylinkovou směsí, koupele, obklady to vše působí mnohem intenzivněji a léčivě. Základ je zdravá strava, klidná mysl, bez rozčilování a vztekání. Vyplatí se vám to.

Co na to Luna?
Ráčci, dávejte si pozor na možná nedorozumění v rodině. Jste zbytečně úzkostliví a stres z přicházejících svátků, může mezi blízkými nadělat zbytečně „zlou krev.“ Pokud máte děti, věnujte se jim s láskou, stejně tak svým nejbližším.

Co udělat pro krásu?
Máte pocit, že nic nestíháte a pleť, vypadá unaveně? Vyzkoušejte bylinkovou masku, kterou si spláchnete ve sprše či vaně. Je to rychlé, účinné, na noc pleť jemně namasírujte výživným krémem či olejíčkem.

Do čeho se úspěšně pustit?
Nemáte ještě uklizeno?chutí do toho, vše vám půjde snadno a rychle. Stihnete skvěle uklidit i uvařit a nezapomeňte také, zalít kytičky.

článek

21. 12. – 22. 12. – Měsíc vstupuje do znamení Lva

Lev působí na tepny, krevní oběh, srdce, záda a bránici. Krevní oběh je právě nyní aktivnější než v jiné dny. Víte, že mezi 11. – 13. hodinou je aktivní doba činnosti srdce? Nezatěžujte je velkým množstvím tučného jídla. Výborná je svižná procházka a poté krátký spánek. Pozor, na přetěžování.

Co na to Luna?
Lvíčci jsou připraveni na předvánoční večírky a veselice. Pozor na výdaje, mohlo by se vám stát, že překročíte limit.

23. 12. – 25. 12. – Měsíc vstupuje do znamení Panny

Panna působí na trávicí orgány, slinivku břišní, slezinu a nervy. Vánoce dodávají těmto dnům, zvláštní kouzlo a náladu. Pokud jste to „přehnali“ s jídlem, uvařte si fenyklový čaj nebo popíjejte kombuchu. Užívejte sváteční klid a nenechejte se nikým a ničím „rozhodit.“ Večer si zpříjemněte voňavou koupelí. Výborný čas k odstraňování chloupků a stříhání nehtů. Vychutnávejte sváteční náladu a radost z dárků. Všem našim čtenářům, přeji pohodu a klid.

26. 12. – 27. 12. – Měsíc vstupuje do znamení Vah

Váhy působí na močový měchýř a ledviny. Chystáte se na sváteční túru nebo procházku? Pozor, na prochladnutí. Ledviny jsou citlivé na změny teplot a citliví jedinci, mohou dostat zánět.

Co na to Luna?
Luna ve Vahách, touží po klidu a harmonii, víc než jindy. Váhy jsou přecitlivělé, je zbytečné jim cokoliv vyčítat. Usmějte se na ně a vyrazte na výstavu či koncert. Nezapomeňte se usmívat a svým blízkým řekněte, jak moc je máte rádi.

Co udělat pro krásu?
Cokoliv v tyto dny uděláte pro své tělo i duši, bude mít mnohonásobně vyšší účinky. Voňavá koupel, aromaterapie, výživné masky na pleť, to vše je pro vás výborné.

článek

28. 12. – 29. 12. – Měsíc vstupuje do znamení Štíra

Štír působí na pohlavní orgány a močovody. Stále ještě platí známé heslo: „Neprochladnout.“ Zejména ženské orgány jsou citlivé na chlad a vlhko. Koupel z květu černého bezu podporuje odvod škodlivých látek z těla. Třezalka, měsíček, hluchavka a kontryhel v podobě obkladu či sedací koupele působí velmi hojivě na bolavé vaječníky a vylučovací orgány.

Co na to Luna?
Luna ve Štíru, je velmi přitažlivá a podmanivá. Víkend ovládá Slunce, Uran, Merkur, Mars a Pluto, což znamená, že k hádkám není daleko. Nenechejte se vyprovokovat a užívejte konec roku bez zbytečných konfliktů. Raději si zasportujte a tak přebytečný tlak necháte venku. Ne nadarmo se říká, Vánoce jsou svátky klidu a míru.

Afirmace pro vás:
Oslavuji radost, štěstí a zázrak uvnitř mého života.

Foto zdroj: profimedia.cz

18.12.2013 12:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist