Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 16. 10. do 22. 10. 2017

Zbav se závislosti! Novoluní ti pomůže

Jsi závislá na jídle, žiješ v nezdravém vztahu, nebo snad nejsi spokojená v práci a cítíš, že nutně potřebuješ změnu? Změň svůj život, novoluní ti pomůže! A co dalšího můžeš udělat pro své zdraví nebo krásu podle lunárního kalendáře? To ti prozradíme právě teď.

16. – 17. 10. – Panna

Luna putuje ve znamení Panny, zvláštní síla působí na trávicí orgány, slezinu a slinivku břišní. Cokoliv v těchto dnech uděláš pro tyto orgány, působí velmi blahodárně. Všechno, co tyto orgány nadměrně zatěžuje, působí škodlivěji než v jiné dny.

Trápí tě bolest žlučníku nebo máš problém se slinivkou? Pokud ano, tak je nejlepší doba, kdy své potíže zmírnit nebo zcela odstranit. Co je dobré? Zaměřit se nejen na tělo, tedy při dlouhodobých problémech zkus změnu celkového životního stylu, od jídelníčku až po staré nefunkční vzorce chování. Hned ráno si můžeš uvařit čaj z řepíku nebo bylinky, o které víš, že ti není protivná a pomáhá ti při potížích. U mě je jako TOP bylina prostě řepík, miluji ho pro jeho jemnou chuť a silný účinek. Líbí se mi také to, že ho mohou používat již malé děti např. k omývání pokožky při ekzému. Co nevypiji, použiji jako obklad – masku na obličej a na chvíli hodím nožky na stůl a odpočívám s vlažným obkladem na tváři. Samozřejmě se nám v tomto znamení nabízí další využití a tím je spláchnout vlásky bylinkami. Tak jsem plynule od žlučníku přešla k pokožce na hlavě a věř, že i tady ti může řepík zmírnit problémy s lupy nebo svěděním kůže. Jak vidíš, je to všestranná bylinka a není náročná ani na pěstování. Pokud máš zahrádku, v klidu ho zasaď a on se o sebe postará sám, je vážně dokonalý.

Psychická příčina v případě problémů se střevy: něco jsem špatně strávila, nechci to ve svém životě, nevšímám si toho a vůbec mě to nezajímá, toto prostě nestrávím, tuto situaci, člověka nebo sebe nemohu strávit a v sobě zpracovat. Jak z toho ven? Zapomeň na emoce, vztek, lítost nebo sebekritiku, a to, co tě trápí, jednoduše přijmi jako fakt, že je potřeba s daným problémem začít pracovat, jako první je přijetí, pak můžeš začít jednat. Samozřejmě je potřeba také změnit stravovací návyky, tady je důležité nic nepřehánět, a opravdu hledat zlatou střední cestu. Spouštěčem může být klidně velké množství syrové zeleniny. Kdysi jsem zkoušela detoxikační kúru, která se skládala převážně ze syrové zeleniny, protože jsem důsledný poctivec, snažila jsem přehlížet zdravotní problémy, které mi zelenina způsobila, až po konzultaci se specialistou jsem okamžitě detox ukončila.

Co ještě můžeš?

  • Zajít ke kadeřnici a nechat si udělat nový střih, konečky zvládneš zastřihnout i sama, pokud se ti nechce.
  • Hned ráno začít popíjet pročišťující čaje. Zkušený bylinkář ti pomůže vybrat, pokud si nevíš rady.
  • Pomalu, ale jistě se připravuj na Novoluní, zamysli se, co bys ve svém životě mohla změnit, ať vše můžeš v tento magický den zrealizovat.
  • Máš zahrádku? Můžeš zasadit stromky, zimní česnek i cibuli a přesadit rostliny. Pokud máš zelené hnojení, zaryj ho do země nebo nechej přes zimu, záleží, jak jsi zvyklá. U nás se vždy zarývá do země.

18. – 20. 10. – Váhy

Luna putuje ve znamení Váhy a její síla působí na oblast kyčlí, močového měchýře a ledvin. Cokoliv uděláš pro oblast těchto orgánů, působí velmi pozitivně a preventivně. Všechno, co tyto orgány nadměrně zatěžuje, působí mnohem škodlivěji.

Ve čtvrtek přichází Novoluní a s ním nové začátky. Neboj se toho, a pokud jsi rozhodnutá svůj život změnit, síla luny ti pomůže na tvé nové cestě životem. Důležité je, abys opravdu věděla, co chceš a za tím také cíleně šla. Pak se můžeš spolehnout na úspěch. Toto Novoluní je důležité pro Váhy a k tomuto znamení patřím také já. Proto již delší dobu hodnotím jisté záležitosti a zbavuji se všeho zbytečného. Od věcí, které nenosím, až po vztahy nebo nevyhovující vzorce chování. Snažím se být důsledná, a proto krůček po krůčku dělám jen to, co mému tělu i duši přináší radost a dobré pocity. O Vahách se tvrdí, že přišly na Zem proto, aby naučily své rodiče a blízké lásce, což mohu potvrdit z vlastní zkušenosti. Jsi Váha a také se snažíš nastolit rovnováhu doma i ve svém okolí? Není to nic jednoduchého a výsledek bývá občas nejistý, což nám samozřejmě vůbec nevadí a vrháme se na další a další usmiřování a harmonizaci vztahů.

Užijte si Novoluní a nezapomeňte se radovat ze života, holky, úsměv je zadarmo a potěší každého. Všimla sis, jak je žena, která se usmívá přitažlivá? Doporučuji vyzkoušet a praktikovat co nejčastěji. Připrav se na to, že síla novu v mnohých probouzí nervozitu, napětí i nespavost, nerozčiluj se ani nehádej, během několika dní se vše opět zklidní.

Čím se zklidnit? Procházkou v přírodě, tancem, cvičením nebo jakoukoliv činností, která ti umožní zapomenout na starosti všedních dnů. Buď aktivní a neboj se zbavit všeho, co ti již neslouží. Posezení v čajovně u voňavého šálku s dobrými přáteli je nejlepší meditací na světě. Na Novoluní můžeš na své zahrádce ošetřit rostlinky, kterým se nedaří.

21. – 22. 10. – Štír

Luna putuje ve znamení Štíra, neexistuje další znamení, které tak intenzivně působí na pohlavní orgány a močovody jako toto znamení. Cokoliv uděláš pro oblast těchto orgánů, působí velmi pozitivně a preventivně. Všechno, co tyto orgány nadměrně zatěžuje, působí mnohem škodlivěji.

Náročný týden je konečně u konce a s ním také pomalu ale jistě odchází napětí, které díky Novoluní pocítil téměř každý. Odpočiň si, relaxuj a věnuj se tomu, co ti dělá radost. Pokud tě trápí ženské problémy, můžeš si udělat sedací koupel z řebříčku, kontryhele nebo malinovníku. Nezapomeň na ty, které máš ráda a věnuj svůj čas také jim a společným aktivitám.

Text: Sára

Foto: Shutterstock.com

15.10.2017 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist