Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 14. do 20. října 2020

Tancuj, zpívej a miluj…

Novoluní ve Vahách vybízí k dořešení a ukončení vztahových nejasností, ať již v osobním či pracovním životě. V Panně je potřeba vyhnout se kritice a zaměřit se na zdravější životní styl. Váhy potřebují k životu harmonii a rovnováhu, pečuj o vnitřní klid a neboj se změn. Energie Štíra je dobré využít ke koupeli a masáži. Střelci jsou silní, proto je vhodné podpořit tělo správným cvičením a postojem. Co víc můžeš udělat pro tělo i duši, ti prozradíme právě teď v novém lunárním kalendáři.

14. – 15. 10. – Panna


Luna putuje ve znamení Panny, zvláštní síla působí na trávicí orgány, slezinu a slinivku břišní. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Pracovitost, preciznost a dobré výsledky při jakékoliv činnosti. Jestli jsi měla obavy z realizace, tak teď se s chutí můžeš pustit do práce.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Přílišná kritika, kterou se velmi často vyznačuje právě toto znamení. Nekritizuj ostatní ani sebe, každý totiž v danou chvíli dělá přesně to, co umí a co dokáže. Podpoř sebevědomí své či ostatních pochvalou a nedostatky přehlížej, hledejte společně možnosti, jak by se daly problémy vyřešit a změnit. Mysl i tělo uklidni meduňkou, třezalkou nebo kozlíkem lékařským, bylinky ti pomohou zklidnit rozbouřenou mysl, když je přidáš do koupele, uděláš pro své tělo i duši mnoho dobrého. Voda čistí a uklidňuje, relaxační koupel v bylinkách, do které přidej pár kapek éterického olejíčku, je přímo balzám na nervy. Nehádej se, nekritizuj a rozmazli se voňavou koupelí, masáží nebo návštěvou kadeřnictví. Věnuj pozornost zdravému stylu, sleduj, co ti dělá či nedělá dobře a změň jídelníček.

Co ještě můžeš?

– v případě zažívacích potíží odlehčit jídelníček a pít čisticí čaje z bylin
– pečovat o vlasy, masírovat pokožku, zastřihnout konečky

16. – 17. 10. – Váhy


Luna putuje ve znamení Váhy a její síla působí na oblast kyčlí, močového měchýře a ledvin. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Páteční novoluní má vliv na veškeré vztahy, ať již osobní či pracovní, proto je dobré zaměřit se právě na ně. Slabá místa posílit a spravedlivě vyřešit, s novem jde všechno snáz a rychleji. Nejen Váhy se učí rovnováze, nyní to platí pro všechna znamení, která potřebují uzavřít důležitou životní etapu v oblasti vztahové roviny. Neboj se toho a buď odvážná! Je dobré soustředit se na harmonii a soulad ve vztazích. Zapomeň na strach, láskyplně komunikuj a hledej s ostatními řešení a kompromisy, vždy je mnoho možností, jak život vylepšit, změnit a zharmonizovat. Komunikace je základním stavebním kamenem nejen pro tyto dny a novoluní.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Špatně zvolená strava, stres a také neochota změnit to, co již dávno neslouží a není v souladu s cestou duše. Jak to poznáš? Jednoduše, prostě se necítíš dobře a podvědomě tušíš, že je čas na změnu, jen strach ti nedovoluje vše uskutečnit. S novem vykroč nově a neboj se, každá změna je prospěšná, až časem pochopíš, proč se určité věci musely stát. To, že přijde úleva, je jisté. Odvaha, ochota a snaha se změnit vyhrává, ty již jednou nohou stojíš na stupni vítězů, buď si jistá, že to dokážeš, jsi úžasná a dokonalá již teď.

Co ještě můžeš?

– rozjímat, sledovat oblohu, přírodu, dýchat a milovat sebe i život
– provětrat šatník, rozdat staré věci, udělat radost potřebnějším
– větrat, dýchat a mít se ráda
– tanči, zpívej a raduj se ze života, je nádherný

18. – 19. 10. – Štír


Luna putuje ve znamení Štíra, neexistuje další znamení, které tak intenzivně působí na pohlavní orgány a močovody jako toto znamení. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Veškeré emoce se procítí mnohem intenzivněji, proto je dobré naladit se na pohodu a nepodlehnout negativním emocím. Radost, smích a harmonie zaručí skvělé dny. Vykroč s úsměvem a úspěch je zaručený. Pozvání na rande nebo setkání s přáteli se rozhodně vyplatí.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Stres, hádky a neústupnost, stačí povolit a žít v přítomnosti. Pak se můžeš spolehnout na to, že prožiješ skvělé dny.

Co ještě můžeš?

– prát prádlo, zalévat rostliny a květiny

20. 10. – Střelec

Luna putuje ve znamení Střelce a jeho síla velmi intenzivně působí na stehna, páteř, křížovou kost a boky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Rozdávat radost a malé dárky je přímo nutností, však nemusí stát mnoho, úsměv, pozvání na procházku je zcela zadarmo a ti, kteří jsou osamělí, budou nadšení. Obejmi své blízké a řekni jim, že jsi s nimi šťastná a máš je ráda.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Nesmyslné hádky a prosazování vlastní pravdy, každý má svou pravdu, proto není potřeba mít za každou cenu poslední slovo. Vyplatí se zpomalit, hrubou sílu vyměnit za jemnou a dovolit si také odpočívat.

Co ještě můžeš?

– sauna, pára, masáž, jemné protahování celého těla se vyplatí
– pečovat o tělo a vyživovat pokožku kvalitním krémem nebo olejíčkem
– zadělat těsto na chleba, buchty a péct

foto-zdroj: shutterstock.com

14.10.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist