Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 11. do 17. listopadu 2019

Komunikuj, posiluj přátelství a odpočívej

Úplněk v Býku ti pomůže dokončit a zrealizovat tvé plány. Síla měsíce ti dodá odvahu správně komunikovat a vyřídit vše potřebné. Nechej se rozmazlovat a hýčkat, zastav se na chvíli a nespěchej.

11. – 13. 11. – Býk


Luna putuje ve znamení Býka, který působí na hrdlo, orgány řeči – hlasivky, čelisti, zuby, mandle, štítnou žlázu, šíji a uši. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Měsíc dorůstá a co to vlastně pro nás znamená? Velmi často se mění počasí, lidé jsou víc roztěkaní a mají pocit, že musí dořešit věci z minulosti. Napětí bývá doprovázené nervozitou i nespavostí. Jak můžeš dny využít ve svůj prospěch? Naslouchej intuici, jako ženy ji máme rozvinutou, nedívej se na negativní pocity jako na špatné, přijmi je a nedovol strachu, aby tě ovládal. Zamysli se, jak můžeš svůj život změnit a dokončit tak záležitosti, které ti dříve nešly.
Přijmi reakci těla jako informaci – dobrou zprávu, která tě upozorňuje, co je dobré dokončit a rozjímej o různých možnostech a řešeních.

Nic se neděje náhodou a každá situace, každý člověk nám předává určitou zprávu – poselství, jak na tom jsme se svými emocemi. Určitě se ti již mnohokrát stalo, že na tebe někdo působí příjemně, a naopak jsou lidé, kteří v tobě probouzí mnoho rozporuplných emocí. Jak s tím naložit? Uvědom si, že to, co přitahujeme, je zrcadlení některých našich vlastností a přesvědčení, které jsme získali v minulosti. Zapátrej v nitru, jestli to, co ti vadí na ostatních, nedělali tví rodiče nebo neděláš sama. Když si problém vyřešíš v sobě, můžeš se spolehnout na to, že se automaticky změní také tvé okolí a ostatní lidé ve tvém životě. Cesta sebepoznání je velmi emoční a není snadná, ale právě proto jsme přišli na tuto Zem, abychom se naučili, co nám v minulosti nešlo, pochopili a přijali bez odsuzování činy ostatních, učíme se respektovat činy a skutky nejen ostatních, ale také naše, což někdy bývá ještě větší a tvrdší oříšek.

Proč je vhodný půst? Tělo velmi dobře přijímá všechny látky, nejen ty pro nás prospěšné, ale také veškeré umělé přísady. Jak se o své tělo staráš, jak ho vyživuješ a pečuješ o sebe? Máš se ráda, dáváš tělu kvalitní potraviny, co tvůj spánek, co tvé vztahy, jaký máš vztah sama k sobě? Tělo nám dává jasné informace a je jen na nás, jestli slyšíme nebo je přehlížíme. A teď na odlehčení trošku historie. Víš, že si na působení měsíce stěžoval v roce 1601 známý astrolog a matematik Johannes Kepler? V době úplňku se cítil nespokojený, nemocný a nervózní, prohlásil: „Jediný Měsíc mi nadělá víc potíží než všechny ostatní planety dohromady.“ Hippokrates se zamýšlel nad teorií děsivých snů a náměsíčnosti, přikláněl se k tomu, že za vše může úplněk. Plútarchos – starořecký spisovatel a historik varoval ostatní, aby nespali pod měsíčním světlem, protože se zblázní.

Jak jsem na tom já? Pokud pocítím napětí, nevšímám si ho, nehodnotím ani mu nedávám sílu, zajdu si zasportovat nebo se zaměřím na jinou činnost, přiznám se, že kdybych nepsala lunární kalendář, tak jednotlivé fáze měsíce ani nezaregistruji. Co mám vyzkoušené? Pokud se dělá online výklad, bývají dotazy velmi emoční a je jich mnohem víc než jindy, stejně tak naše astroporadna doslova praská ve švech a mnoho dotazů je odesláno v noci, kdy ženy zřejmě nemohou spát. Měj se ráda, žij život naplno v radosti a lásce.

Co ještě můžeš?

– držet půst
– kloktat šalvěj, pečovat o hygienu úst, krku i uší, nebezpečí zánětů je častější, vsaď na prevenci
– masírovat šíji, přikládat obklady, mazat bolavá místa olejíčkem nebo mastí
– výživné kúry, masáž těla, obličeje, kvalitní kosmetika – to vše se nemine účinkem

14. – 15. 11. – Blíženci


Luna putuje ve znamení Blížence a ovlivňuje ramena, z části plíce, dech, paže a ruce. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Dýchej a dovol, aby veškeré napětí zmizelo, nadechuj lásku a vydechni vše, co tě tíží. Pořádně vyvětrej byt a pusť čerstvý vzduch do každé místnosti. Jestli chceš poznat nové přátele, vyraz mezi lidi, velmi snadno se navazují kontakty, a pokud jsi nezadaná, můžeš potkat také novou lásku.

Co ještě můžeš?

– pečovat o pleť, nechat se rozmazlit na kosmetice, pedikúře
– uklízet skříně, zbavit se starších kousků oblečení a poslat dál mezi lidi, kde potěší potřebnější
– uklízet, natírat, malovat
– zadělat těsto na chleba, koláče a péct

16. – 17. 11. – Rak


Luna putuje ve znamení Raka a ovlivňuje játra, žlučník, žaludek, hruď, plíce a průdušky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Úplněk je za námi, přesto dny citlivého Ráčka mohou ještě zvýšit mírné napětí. Užívej si volný víkend v kruhu svých blízkých, naplánuj společný program, zapoj rodinu do společné pracovní činnosti, úklid jde od ruky a děti se naučí novým dovednostem.

Co ještě můžeš?

– pít čisticí čaje, odlehčit jídelníček, zejména pokud máš zažívací potíže
– odpočívat, relaxovat, rozjímat nad životem
– předvánoční úklid půjde hravě
– zalévat rostliny
– prát prádlo

foto-zdroj: shutterstock.com

10.11.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist