Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 11.9. do 22.9. 2013

Zajímá vás, které orgány jsou náchylné k nachlazení nebo co můžete očekávat, pokud se Štír probudí se špatnou náladou? Trápí vás vztahy v rodině, chcete to změnit, ale nevíte jak na to? Stačí si přečíst nový lunární kalendář a dozvíte se ještě mnohem víc.

11. 9. – Měsíc vstupuje do znamení Štíra

Štír působí na pohlavní orgány a močovody. Ženy – chraňte své vaječníky před nachlazením. Vynikající prevencí na ženské problémy jsou sedací koupele v kontryhelu, přesličce a třezalce. Muži – pokud vás trápí problémy s prostatou, zařaďte do svého jídelníčku, dýňová semínka.

Co na to Luna?

Štírci vstávejte z postele dobře naladění, jen tak si udržíte dobrou náladu a optimismus po celý den. V opačném případě, můžete očekávat protivného a agresivního Štíra se sklony k žárlivosti. Snažte se zahnat chmury hned v počátku, vyplatí se vám to.

Co udělat pro krásu?

Experimentujte a vyzkoušejte různé druhy masek na obličej z přírodních zdrojů, ovoce či zeleniny, fantazii se meze nekladou.

Zahrádka

Nezapomeňte na vydatnou zálivku nejen na zahrádce, ale také doma.

12. 9. – 13. 9. – Měsíc vstupuje do znamení Střelce

Střelec působí na stehna a žíly. Heslo pro tyto dny zní: „Nerozčilovat se“! Stres je velký nepřítel, pro všechny orgány v těle. Uvařte si třezalkový čaj a spánky potřete mateřídouškovým olejíčkem. Zkuste zvolnit tempo, tak prospějete celému tělu. Začínající sportovci pozor na přetížení kyčlí a dolních končetin.

Co na to Luna?

Střelec je v tyto dny, neustále o krok napřed, leckdy se žene jak šílený za svými sny, které stejně neuskuteční. Zvolněte tempo a zajděte si s partnerem či dětmi na kuželky nebo na kolo.

Co udělat pro krásu?

Váháte nad novým přelivem, přestaňte váhat a splňte si své přání novým přelivem či barvou. Vyplatí se to a budete nadšení novou změnou.

Zahrádka

Pusťte se do likvidování plevele, který v tyto dny roste jako z vody. Stále se sbírají bylinky na sušení.

článek

14. 9. – 15. 9. – Měsíc vstupuje do znamení Kozoroha

Kozoroh působí na kůži, kolena, kotníky a klouby. Ztuhlé klouby je potřeba jemně, ale důsledně protáhnout. Cvičení zopakujte několikrát za den. Postavte se rovně, ruce vytahujte nad hlavu, jak jen to jde, postavte se na špičky, jako kdybyste chtěli dosáhnout až do nejvyšší police nad vámi. Využijte volný víkend k přiměřenému pohybu, plavání, chůze, relaxace to vše prospívá nejen na těle, ale také na duši.

16. 9. – 17. 9. – Měsíc vstupuje do znamení Vodnáře

Vodnář působí na křečové žíly, lýtko a patu. Pozor, na nečekané úrazy, které si můžete způsobit přílišným spěchem a zbrklostí. Uklidněte se, zhluboka dýchejte a pak vám půjde práce od ruky. Spěch, není dobrým pomocníkem a nadělá víc škody než užitku.

Co na to Luna?

Vodnář je díky Luně nedočkavý a uspěchaný. Vezměte rodinu na společný výlet, ať již pěšky nebo na kole. Překvapte své blízké a vymyslete skvělý program, děti budou nadšené a vy si aktivně odpočinete.

Co udělat pro krásu?

Pokožka je po horkých letních dnech přesušená, aplikujte na ni výživnou kúru. Pokud si netroufáte sami, zajděte si k odborníkovi, který vám poradí jak na to.

Zahrádka

Pokud chcete zasadit živý plot z jehličnanů, tak s chutí do toho. Sbírejte bylinky na krev a na nervy.

18. 9. – 19. 9. – Měsíc vstupuje do znamení Ryby

Ryby působí na lymfatický systém, chodidla a chůzi. Chystáte se na úplňkový půst? Pokud se necítíte, vyzkoušejte alespoň odlehčený jídelníček, rýži s dušenou mrkví nebo suchý chleba, čím jednodušší strava tím lepší. Nezapomínejte na dostatečný přísun tekutin. Velmi vhodná doba na řešení partnerských vztahů, navazování nových vztahů či dořešení nejasností mezi partnery. Kam se podíváte, je láska, využijte toho a rozdávejte si štěstí navzájem.

Co na to Luna?

Ve čtvrtek je Úplněk 13:36 LČ

Máte problémy v rodině či vztazích? Malé úplňkové kouzlo jen pro vás:

Pokud máte problémy v rodině, tak na to velmi dobře účinkuje voda. Do sklenky nalijeme čistou pramenitou vodu. Sklenici s vodou, vezmeme oběma dlaněmi do rukou a představíme si, že vše co se nám v rodině nelíbí, je předáváno vodě. Vše špatné dáváme do vody a nebojte se vložit do této zázračné tekutiny opravdu všechny bolesti a strasti. Bylo by dobré venku rozdělat alespoň malý oheň a vodu do něho nalít. Oheň ve spojení s vodou, vše špatné přepálí a pak se z nich stanou čisté prvky. Voda se jako pára vznese pryč, oheň je čistý, zůstává jen popel a prach. Nezapomeňte poděkovat oběma živlům za pomoc.

článek

20. 9. – 21. 9. – Měsíc vstupuje do znamení Berana

Beran působí na hlavu, mozek a životní sílu. Trápí vás úporná bolest hlavy? To je známka, že máte hlavu naplněnou starostmi a stresem. Vnitřní napětí se dá výborně odstranit sportem, fyzickou prací nebo procházkou v přírodě. Velmi důležité je pít pramenitou vodu.

Co na to Luna?

Beran v tyto dny, není žádným beránkem, jeho impulsivnost z něj činí vybuchující sopku. Uklidněte se, netrapte své blízké svým nečekaným chováním, naučte se disciplíně a přestaňte se chovat jako malé, rozmazlené děcko. Ocení to nejen váš partner, ale také blízké okolí a spolupracovníci. Věřte, nikomu se nechce pracovat s „nervákem“.

Co udělat pro krásu?

Rozjasněte své unavené oči obkladem ze světlíku. Zastřihněte si nehty a nechejte si hloubkově vyčistit pleť.

Zahrádka

Sklízejte ovoce a sbírejte bezinky, šípky a jeřabiny na zimu. Jsou přirozeným zdrojem vitamínů, ušetříte za léky a chemické vitamíny.

22. 9. – Měsíc vstupuje do znamení Býka

Býk působí na štítnou žlázu, zuby, čelist, hrtan, mandle a uši. Volná neděle nás vybízí k odpočinku a relaxaci. Požádejte partnera o masáž šíje a namasírujte se navzájem. Neřešte zbytečné prkotiny a vychutnávejte si společné chvilky.

Foto zdroj: profimedia.cz

11.9.2013 12:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist