Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář na nový týden

Pečuj o své nožky, odvděčí se ti

Do čeho se pustit tento týden? Jaký orgán je dobré podpořit a kdy je lepší odpočívat? A proč bys měla právě v tomto období pečovat o své nožky, to ti prozradí náš nový lunární kalendář.

12. 6. – Kozoroh

Luna putuje ve znamení Kozoroha, síla v tyto dny působí na celou kostru, kolena a také pokožku. Cokoliv v těchto dnech uděláš pro tyto orgány, působí velmi blahodárně. Všechno, co tyto orgány nadměrně zatěžuje, působí mnohem škodlivěji.

Máš doma fotbalistu, který má potíže s kolenem? Pokud je to jen trošku možné, dohlédni na to, aby v tento den vynechal trénink a kolena nezatěžoval. Naopak obklady, masáž a zvýšená poloha nožek udělá mnoho dobrého. Věnuj se péči o celé tělo – depilace, pleťová maska, úprava nehtů na rukách i nožkách. Pokud si teď odstraníš chloupky, zjistíš, že rostou mnohem pomaleji. Pozor na obočí, ať to nepřeženeš a nejsi nemile překvapená.

Máš zahrádku? Okopej rostlinky, obracej půdu a vytrhávej plevel.

13. – 15. 6. – Vodnář

Luna putuje ve znamení Vodnáře, energie v tyto dny velmi intenzivně působí na bérce, kotník, patu, lýtko, holeň a křečové žíly. Cokoliv v tyto dny uděláš pro tyto orgány, působí preventivně a léčebně. Všechno, co tyto orgány nadměrně zatěžuje, působí mnohem škodlivěji.

Věnuj se péči o své nožky, odmění se ti! Nejlepší prevencí proti křečovým žilám a dalším neduhům je pohyb! Pokud chceš oslnit v mini sukni, je potřeba něco pro své svaly udělat. Jízda na kole, plavání nebo rychlá chůze není tak náročná a zvládne ji opravdu každá. Nezapomínej na dostatek tekutin, zamezíš tak případným křečím v lýtku.

Jak na křečové žíly? Pokud máš již problém, tak své nožky nepřetěžuj a rozhodně zapomeň na náročné túry, posilování nebo běh. Tady musíš být opatrná. Dej si občas nožky nahoru a ve sprše je střídavě polévej vlažnou a studenou vodou, zakonči vždy studenou. Jaká je psychická příčina vzniku křečových žil? Necítím se dobře, ať stojím kdekoliv, nemám dostatek odvahy, abych ve svém životě udělala změnu, raději stojím na místě a bojím se, posunout vpřed. Nemám ráda změny, mám strach z jakéhokoliv vybočení, přestože se necítím dobře, raději zůstanu tam kde jsem. Věř mi, když najdeš odvahu a začneš ze svého života odstraňovat, co ti již dávno neslouží, posuneš se velmi rychle vpřed, až jednou přijde doba, kdy každou změnu budeš vnímat jako novou příležitost. Neboj se a překonej strach, dokážeš to!

Co doma? Pusť se do malování, úklidu, stěhování, vyklízení skříní a třídění šatníku, práce ti půjde od ruky. Nezapomeň také pořádně vyvětrat, ať se čistý vzduch a nová energie dostane do každého koutu tvého bytu. Na zahrádce překontroluj rostlinky, jestli je nepadli škůdci, odstraň staré a suché květy.

16. – 17. 6. – Ryby

Luna putuje ve znamení Ryby, které ovlivňuje chodidla, chůzi, prsty u nohou a lymfatický systém. Cokoliv v těchto dnech uděláš pro tyto orgány, působí velmi blahodárně. Všechno, co tvé tělo v tyto dny přijme, působí mnohem intenzivněji. Všechno, co tyto orgány nadměrně zatěžuje, působí mnohem škodlivěji. Dostatek tekutin po celý den je již samozřejmostí. Jak rozproudíš lymfu? Samozřejmě pohybem!

Chceš pro své nožky udělat fakt něco hodně dobrého? Zajdi si na reflexní masáž, kterou zkombinuj s aromaterapií, zaručím ti, že si odpočineš nejen na těle, ale také na duši. Plavání, masáž nebo sauna je další úžasnou relaxací nejen pro tebe, ale pro celou rodinu. Pokud se ti přeci jen nechce z domu, udělej si koupel sama, připrav voňavou lázeň a nožky pořádně rozmazli, po koupeli použij kvalitní krém. Prohlédni si také prsty a nehty na nohou, velmi často se stává, že se nečekaně objeví plíseň a než si jí všimneme, je již pozdě. Víš, co používali horníci na plíseň? Obyčejný ocet, jeho účinky jsou stále skvělé.

Máš zahrádku? Nezapomeň zalít všechny rostlinky doma i venku. Obracej půdu a oživ ji hnojivem. Chystáš se prát? Zkus to jen s polovinou pracího prášku.

18. 6. – Beran

Luna putuje ve znamení Berana, ten intenzivně působí na hlavu, mozek, obličej a oči. Cokoliv v tyto dny uděláš pro tyto orgány, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatních dnech. Hoď si nožky na stůl a zaslouženě odpočívej, dělej to, nač jsi v náročném týdnu neměla čas a bez výčitek klidně zůstaň celý den v posteli. Zaměř se na své srdce a raduj se ze života, je krásný a záleží jen na tobě, jaký si ho uděláš.

Text: Sára

Foto: Profimedia.cz

11.6.2017 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist