Horoskopy
podle tarotu

Lunární kalendář na nový týden

Pozor na hádky i unáhlená rozhodnutí

Tento týden je skvělý čas na péči o své tělo, masáže, koupele a rozmazlování se, naopak se ti nevyplatí přílišná sportovní zátěž a ani emoce nebudeš mít úplně pod kontrolou. Jaký bude nový týden podle lunárního kalendáře?

23. 1. – 24. 1. – Střelec

Luna putuje ve znamení Střelce a jeho síla velmi intenzivně působí na stehna, křížovou kost a boky.

Jak na prevenci? Pokud máš sedavé zaměstnání a nechce se ti hýbat, zkus své tělo rozpohybovat v bazénu. Voda je jedním slovem úžasná. Nejen, že se můžeš naložit do vířivky a relaxovat, navíc ještě posílíš svaly. Voda nadnáší, takže můžeš bez obav cvičit a posilovat. Jak jsi na tom, plaveš ráda? Skvělé jsou také různé druhy posilovacích cviků, pokud jsi laik, přihlas se s kamarádkou na cvičení a hledej takové, které ti bude vyhovovat. Doma se totiž málokterá z nás ke cvičení přinutí.

Pořád se ti nechce? Nezbývá nic jiného než stará dobrá chůze! Začni víc chodit pěšky, na výmluvy typu až bude lepší počasí, raději zapomeň, věř, že nikdy není špatné počasí, zima, horko nebo déšť, když se nechce, vždycky se najde příčina, proč to nejde udělat.

Nepřemluvila jsem tě? Nevadí! Můžeš zkusit staré dobré dřepy. Divíš se? Jsou skvělé. Opři se o stěnu a pomaličku sklouzni dolů, tak až se stehna napnou a rozechvějí. Kolena u tohoto cviku nemají bolet. Výdech, když jdeš dolů a nádech, když se vracíš nahoru. Výdech je vždy pomalejší a hluboký, zkus počítat alespoň do sedmi a pak se rychleji vrať zpět.

25. – 27. 1. – Kozoroh

Luna putuje ve znamení Kozoroha, síla v tyto dny působí na celou kostru, kolena a také pokožku. Cokoliv v tyto dny uděláš pro celou kostru, kolena a pokožku, působí preventivně a léčebně.

Ještě stále můžeš využít plavání, pokud se chystáš do bazénu, zajdi také do sauny a potom se nechej pořádně rozmazlit masáží. Uděláš tím pro své tělo i duši mnoho dobrého. Všimla sis, že když se věnuješ nějaké aktivní činnosti, zapomínáš na starosti a trápení?

Pamatuj! Nic nepřeháněj, ať již pohyb nebo jinou aktivitu, zlatá střední cesta je pro tyto dny ideální. Pokud nejsi trénovaná, tak raději zapomeň na dlouhou túru nebo náročné cvičení. Zaměř se také na svůj jídelníček a nezapomínej na dostatečné množství vlákniny a vitamínu B a tekutin.

Rozmazli svoji pleť a pečuj o ni, ať již doma nebo na kosmetice. Můžeš si udělat čistící masku nejen na obličej, ale zaměř se také na vlasovou pokožku. Určitě se ti vyplatí používat přírodní produkty. Nezatěžuj kostru, kolena ani pokožku a zaměř se spíš na prevenci než na silové cvičení. Mazej, natírej, masíruj své tělo s láskou a vděčností.

28. – 29. 1. – Vodnář

Luna putuje ve znamení Vodnáře, energie v tyto dny velmi intenzivně působí na bérce a kotníky. Cokoliv v tyto dny uděláš pro bérce a kotníky, působí preventivně a léčebně. Vše, co tyto orgány nadměrně zatěžuje, působí mnohem škodlivěji.

V sobotu máme Novoluní 1:07, které je důležité pro všechny Vodnáře. Samozřejmě velmi intenzivně působí také na všechny ostatní.

Novoluní nám připomíná, že je zapotřebí v životě nastolit pořádek a rovnováhu. Zejména nové nápady a jejich uvedení do praktického života sklidí úspěch. Pokud jsi přesvědčená, že tvůj nápad je to pravé, neváhej a pusť se do realizace. Můžeš si být jistá, že budeš úspěšná. Pokud máš obavy a strach, tak raději vydrž, nejsou dobrým pomocníkem a je vidět, že si sama ještě nejsi dostatečně jistá výsledkem.

Co je tedy zapotřebí? Pořádně se připravit! Vědět, že to, do čeho se chceš pustit, příznivě ovlivní tvůj život. Můžeš úspěšně naplánovat svoji budoucnost a udělat tlustou čáru za minulostí. Dopřej si dostatek času a nic se nesnaž uspěchat.

Nač je dobré se připravit? Můžeš se připravit na to, že většinou všechno skryté, nezpracované a potlačené hluboko uvnitř tebe vyleze na povrch, nemusí to být příjemné, ale když tuto příležitost vezmeš za pačesy a opravdu starý vzorec chování změníš, připravíš novou půdu pro lepší a veselejší život. Nelekni se, když v noci nemůžeš spát a vynoří se staré strachy, vydrž pár dní, nejednej pod vlivem emocí a počkej, až se tvá mysl opět uklidní. Rozchody, rozvody, výpověď v práci nebo jen plivnutí jedovaté sliny, na toho koho máš ráda, se fakt nevyplatí, raději se zaměř na jinou činnost a nenechej se vtáhnout ani do hádek či konfliktů, drž se hesla, moudřejší ustoupí a věř, že zvítězíš!

Jak jsi na tom ty? Působí na tebe Luna, trápí tě nevysvětlitelný smutek, v noci nemůžeš pořádně spát nebo si naopak tyto dny skvěle užíváš?

Foto zdroj: Shutterstock.com

22.1.2017 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist