Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář na nový týden

Je čas na odpočinek a regeneraci těla

Přichází období, které bude náročné pro tvé zažívání, proto je potřeba být v naprosté pohodě a naučit se nejen odpočívat, ale také dopřávat svému tělu přesně to, co potřebuje. Pozor si tentokrát musíš dát na zažívání i ledviny. Poradíme ti, jak je posílit. Lunární kalendář pro nový týden je tady.

13. 2. –  Panna

Luna putuje ve znamení Panny, zvláštní síla působí na trávicí orgány, slezinu, slinivku břišní a také nervy. Cokoliv uděláš v tyto dny pro oblast bříška a trávicích orgánů působí velmi pozitivně a preventivně. Všechno, co tyto orgány nadměrně zatěžuje, působí škodlivěji než v jiné dny.

Podpoř správnou funkci orgánů hned ráno a na lačno vypij dvě sklenky odražené vody s kapkou citronu. Začni se pomalu ale jistě otužovat a sprchuj své tělo vlažnou vodou, postupně můžeš ubírat a zvykat si na chladnější teplotu. Pokud ti to nic neříká a studenou vodu fakt nemusíš, tak si zacvič při otevřeném okně nebo alespoň zhluboka dýchej. Během dne si uvař konvici čistícího čaje a popíjej vlažný podle chuti.

Chceš být ještě krásnější? Žádný problém! Rozhodně si zajdi ke kadeřnici nebo na kosmetiku, nový střih nebo barva je přesně to, co by ti mohlo zvednout náladu. Na obličej je vhodné nanést čistící masku. Pokožka se dobře prokrví, pleť se vyčistí a výsledek bude vidět mnohem déle, stejně tak jako úprava tvých vlasů. Což platí také pro následující dny, čistit, hydratovat a zkrášlovat svoji tvářičku můžeš až do čtvrtka.

14. – 16. 2. – Váhy

Luna putuje ve znamení Váhy a její síla působí na oblast kyčlí, močového měchýře a ledvin. Cokoliv uděláš pro oblast těchto orgánů, působí velmi pozitivně a preventivně.

Svátek zamilovaných máme v úterý, vezmi tento den jako výzvu, kdy s láskou začneš pečovat o své tělo, duši i srdce. Měj se ráda, obejmi každou svoji buňku v těle a buď si jistá, že vše je dokonalé. Jen na tobě záleží, čemu uvěříš a co do svého života nepustíš.

Vše souvisí se vším! Jak? Tak například: ledviny máme dvě, vztahy většinou také řešíme v páru, ať již s partnerem, rodiči, kamarádkou, kolegou v práci, nebo se sourozenci. Jakmile máš problém ve vztazích, velmi často začnou také problémy s ledvinami. Odpuštění a láska jsou základním stavebním prvkem pro správnou funkci vylučování a činnost ledvin. Nauč své buňky také odpouštět, jaký přístup máš k sobě, mají tvé buňky v těle k tobě. Pamatuj, cesta ke štěstí a uzdravení se jmenuje Odpuštění.

Aktivuj dráhu ledvin. Jak? Vyber si větší kámen, může být křemen nebo takový, ke kterému máš vztah a nahřej ho v horké vodě nebo dej na topení. Samozřejmě dělej vše tak, ať se nespálíš. Horký kámen přilož na pupík a relaxuj.

Aktivní činnost ledvin je od 17 do 19 hodin, nezapomínej na dostatečný pitný režim, ale po sedmé hodině večerní se snaž pít jen střídmě, pokud nemáš žízeň, tak již nechej ledviny odpočívat, to, co jsi načerpala do této hodiny, vydrží až do rána.

17. – 18. 2. – Štír

Luna putuje ve znamení Štíra, neexistuje další znamení, které tak intenzivně působí na pohlavní orgány a močovody jako toto znamení. Cokoliv uděláš pro oblast těchto orgánů, působí velmi pozitivně a preventivně.

Máš problém? Nezoufej! Ať tě již trápí cokoliv, věř, že na všechno existuje řešení. Toužíš po miminku a stále se nedaří? Věř, že všechno je propojené a je potřeba zaměřit se nejen na tělo, ale také zklidnit psychiku. Pokud jste s partnerem oba zdravotně v pořádku, zkuste se zaměřit na zdravý životní styl, změňte jídelníček, dopřávejte si dostatečný přísun vitamínů a kvalitních potravin. Ty můžeš ještě zařadit koupele z kontryhelu, malinovníku a řebříčku, tyto bylinky si můžeš v klidu dopřát také jako čaj. Zajdi také na masáž, někdy může být blok na třetím obratli a ten je potřeba odstranit. Pro dobrého fyzioterapeuta je to velmi snadné. Buď veselá, dopřej očistu také své mysli, vyhledávej jen pozitivně naladěné lidi i televizní programy. Zapomeň na smutek a deprese. Miminko přijde většinou, když rodiče zapomenou na přílišnou snahu a vyrazí na dovolenou nebo do hor.

19. 2. – Střelec

Luna putuje ve znamení Střelce a jeho síla velmi intenzivně působí na stehna a boky. Cokoliv v tyto dny uděláš pro stehna a boky, působí preventivně a léčebně. Raději zapomeň na náročný trénink nebo horskou túru. Odpočívej, relaxuj, zajdi do sauny nebo si v klidu hoď nožky na stůl a nechej ostatní, ať tě na chvíli také rozmazlují. Zasloužíš si to!

Foto zdroj: Shutterstock.com

12.2.2017 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist