Lily Allen je těhotná, Pink porodila. A to není všechno.

Lily Allen je vdaná a těhotná, Pink už porodila, Jennifer Connelly s Paulem Bettanym mají první holčičku a radostné zprávy oznámily i další celebrity, někdo na Twitteru.

Lily Allen si svého snoubence Sama Coopera vzala v sobotu v kostele na anglickém venkově, oblečená do šatů od francouzské návrhářky Delphine Manivet. Ta musela při vymýšlení svého modelu vzít v potaz, že šestadvacetiletá zpěvačka je těhotná. Oznámení této novinky přišlo asi sedm měsíců poté, co Lily potratila dva měsíce před porodem a o to je to pro oba novomanžele zpráva radostnější. Zato jim moc radost neudělal jeden z hostů, který anonymně zaslal svou pozvánku na svatbu do britských novin, takže datum události veřejnost věděla už od března.

Jennifer Connelly už se podařilo dvě děti na svět přivést, jedno s bývalým přítelem a druhé s manželem Paulem Bettanym. Poslední květnový den ale poprvé do rodiny přibyla holčička, jménem Agnes Lark. Narodila se v rodinném domě v New Yorku po těhotenství, které čtyřicetileté oscarové herečce dalo hodně zabrat.

Holčička se narodila i Pink. Kvůli malé Willow Sage musela zpěvačka podstoupit císařský řez, ale hned jak se vzpamatovala, nechala svým fanouškům zprávu na Twitteru o tom, jak je její dceruška nádherná, „stejně jako její tatínek“. Tím je manžel Carey Hart, motokrosař. V pátek se stala poprvé matkou i modelka a herečka Devon Aoki, spolu se svým snoubencem přivítala přesně v den výročí svého vztahu syna. Jeho fotku šťastný otec už den poté vystavil zase na svém Twitteru.

Na podzim se dítěte dočká první pár Francie, prezident Nicolas Sarkozy a jeho manželka Carla Bruni. Své bříško zpěvačka a herečka poprvé ukázala na nedávném summitu G8 v Deauville. Čímž beze slov potvrdila všechny dohady o jejím těhotenství, kvůli němuž nejspíš odmítla účast na zahájení festivalu v Cannes, kde se hrál i „její“ film Půlnoc v Paříži. „Nikdo nechce dopředu vědět pohlaví, ale jsem si jistý, že to bude děvče a bude tak krásné jako Carla,“ prozradil Sarkozyho otce Paul německému bulváru Bild, ačkoliv prezidentský pár o svém soukromí taktně mlčí. Oba už děti mají, Carla syna z předchozího vztahu a Sarkozy tři syny z předchozích dvou manželství.

Jak si všiml i Robert Pattinson, těhotná je znovu i Bryce Dallas Howard. Ti dva si spolu zahráli v posledním Twilightu Zatmění, za což vyhráli MTV Movie Award za nejlepší souboj. „Já jsem ti utrhl hlavu. A teď jsi těhotná!“ vykřikoval Pattinson při přebírání sošky ve tvaru popcornu. Víc než on má ovšem s těhotenstvím co dělat hereččin manžel Seth Gabel, s nímž už od roku 2007 vychovává syna. Po prvním dítěti dnes třicetiletou dcera režiséra Rona Howarda postihla poporodní deprese, z níž se dostala jenom díky pomoci psychologů.

Poprvé otcem se má stát komik Mike Myers, díky své druhé ženě, s níž se oženil ke konci loňského roku. Předchozí manželství skončilo po dvanácti letech v roce 2006, z něj ale sedmačtyřicetiletá hvězda Austina Powerse potomka neměla. Poprvé matkou bude Jenna Fischer, hvězda sit-comu Kancl, kde už si těhotenstvím a porodem prošla v roli Pam. Tentokrát bude mít dítě opravdu, s druhým manželem Lee Kirkem, kterého si vzala loni v červenci.

14.6.2011 2:00| autor: Aneta K.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist