Letní pohodička začíná aneb Nový týden na Femině!

Také máš léto spojené s nekonečnou dřinou na zahradě, tunami zeleniny a ovoce, které jsi byla nucena cpát do sklenic, aby byla zásoba na zimu a dlouhými pobyty na chalupě? No, nediv se, však patříme mezi největší milovníky chalupaření a zahradničení ve světě vůbec. A musíš uznat, že to naše kutilství je docela zábavný.

 

Kutil a la  Pat a Mat

Jako dneska si pamatuju, jak nám naši s velkou slávou oznámili, že si pořídili zahradu nad městem v kolonii. Jejich nadšní nebralo konce, to mé a mého bratra už bylo o poznání menší. Tušili jsme, že nás budou čekat galeje a v prvních letech to tak opravdu bylo. Kdyby šly pěstovat hřebíky, u nás na zahradě bys je tutově našla. Naštěstí počáteční nadšení opadlo a pak už jsme si začali zahradu užívat jen s drobnými kutilskými úlety, které se daly v pohodě vydržet. A Lucka Feiková si vzala právě kutily na mušku a připravila pro tebe článek o fakt divných hobby naší doby. Myslím, že v porovnání s nimi ti bude připadat drobné kutilství na chalupě jako docela prima zábava. 

Slavní a neoblíbení

Právě v těchto dnech probíhá v Karlových Varech slavný festival, kam se sjíždí všechny bulvárem vláčené osobnosti z našich končin, ale také slavné hvězdy ze zahraničí. Letos je hlavním tahounem Jamie Dornan, který je velmi oblíbený. Ovšem ne každá celebrita to o sobě může říct. My jsme pro tebe našli pět hollywoodských hvězd, které si o oblibě mohou leda tak nechat zdát. Jsou tak neoblíbení, že ztrácejí i svou kdysi silnou fanouškovskou základnu. Nenech si to ujít. 

Krásná a fit

Která z nás by se takhle nechtěla vidět ráno v zrcadle? Jenže my jsme se sebou většinou až zbytečně moc nespokojené. Pokud tě trápí váha, zkus triky celebrit, které si rády udržují postavu detoxem. Zjistili jsme pro tebe, jaký drží Beyoncé, Gisele Bündchen nebo Megan Fox. To by bylo, aby to nefungovalo i na tebe. 

A krásná? Krásná můžeš být i s rajčetem. Podle nás ani nemáš tušení, jak moc zázračné vlastně tohle malé červené jablíčko je. Pomůže ti nejen s pletí, ale také se spáleninami od slunce. Pokud ho ještě nemáš, honem do obchodu a pořiď si alespoň jeden keřík domů na balkon. Přesvědčíme tě, že je to neocenitelný pomocník. 

Netradiční móda

A když už budeš mít postavu podle svých představ a díky rajčatům budeš krásná, chybí ti už jen změna šatníku. Co takhle vyzkoušet oblečení z konopí? Je to velký hit a nutno podotknout, že i dobře vypadá. Přineseme ti velkou fotogalerii.

Soutěž i zábava

My víme, jak moc máš ráda soutěže, takže jsme si jich pro tebe pár na letní měsíce připravili. Startujeme už tento týden s Haribo. Hned tři čtenářky budou moci vyhrát pořádný pytel bonbonů. Tak si soutěž nenech utéct. A bavit se budeme i s novým kvízem, nebo na cestách po úžasném Penangu. 

Tak si užívej prázdnin a krásný nový týden s Feminou!

4.7.2016 12:00

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist