Láska – polák

Dobrý den, ráda bych se zeptala na jednoho muže s kterým jsem se poznala v červnu, oslovil mě na ulici a dala jsem mu číslo, následně jsme se poznávali a vše se zdálo být to ono. Já již chci muže pro život, on prý také chce něco vážného, ale zjistila jsme, že je tu pouze na rok a není ochoten tu zůstat. I tak jsme v seznamování pokračovali dále, ale jakoby od té doby se začal chovat tak nějak jinak, více sobecky a vznikaly mezi námi problémy. Mám pocit, že kdybych se nesnažila, tak mu to je snad uplně jedno…Má speficikou povahu, nějakým způsobem mě to k němu obrovsky táhne. Nyní jsem se na to ale už vyprdla, necítím z jeho strany větší zájem, nechce o věcech komunikovat, řekl mi že stále řeším blbosti a to pro mě byla poslední kapka. Zajímalo by mě, co tento muž ke mě cítí, zda tam bude mezi námi ještě nějaký vývoj nebo zda to je konečná, případně zda máme šanci utvořit plnohodnotný vztah a mít jednou rodinu. On je polák blíženec Borys narozen 13.6. – 35 let, já beran 28.3 30 let. Moc děkuji.

Odpověď

Ahoj beruško. Borys k tobě v tuto chvíli necítí vůbec nic, což jsi nakonec sama velmi dobře pochopila. Jdi dál a neotáčej se zpět, s ním tě v krátkou dobu opravdu nic nečeká. Pamatuj, ego chce vždy to, co nemůže mít, proto ta pomyslná přitažlivost z tvé strany. Jsi krásná žena, nemáš zapotřebí sbírat drobečky a nechat si ubližovat. Představ si s ním společný život za pět let, opravdu bys vedle sebe chtěla mít takového muže? Protože on se opravdu nezmění.

9.11.2022 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist