Láska, láska a zase láska aneb Nový týden s Feminou!

Začíná máj, lásky čas a my jsme si lásku vzali za svou a připravili pro tebe hromadu článků, které ti můžou pomoct nějakou novou nalézt, nebo se naopak té staré nefunkční zbavit. Na co se tento týden můžeš těšit?

 

Velký horoskop lásky

V naší Astroporadně i pravidelných online výkladech karet převažují dotazy, které se týkají právě lásky. A protože jich není zrovna málo a tebe zajímá, jak se to bude s láskou vyvíjet, připravila si pro tebe Sára Velký horoskop lásky na celý rok 2016. Zjisti, jaké budou tvé vztahy, jestli máš šanci poznat nového partnera, nebo tě láska bude zase míjet. Těšit se můžeš už ve středu!

Když zazní svatební zvony

Máš svou lásku a konečně ses dočkala žádosti o ruku? Paráda! Ano, my víme, že květen svatbám zrovna nepřeje, ale to neznamená, že si nemůžeš udělat pořádnou příravu a neponechat nic náhodě. Připravili jsme si pro tebe článek, ve kterém ti poradíme, co všechno budeš potřebovat. S námi rozhodně na nic nezapomeneš a ještě si můžeš vychutnat velkou galerii svatebních dortů. 

Když se lásce nedaří

Říkáš si, co bys za to dala, kdybys měla pořádného chlapa? Věř nám, někdy není o co stát. Třeba když zapomene na slib, který ti dal u oltáře a najde si nějakou milenku. Alžběta Bublanová pro všechny ty, které právě s podobnou situací bojují, připravila super manuál, jak toho, že tě podvádí, využít. Pravda, je to opravdu jen pro silné nátury, ale když se ho budeš držet, bude toho možná ještě litovat. 

Sex tak trošku jinak

Sex k lásce neodmyslitelně patří. Když funguje, funguje i vztah, když ne, většinou jde vztah do kopru. Ale Lucka Feiková se tentokrát na sex podívala hodně jinak. Našla pro tebe ty největší bizarnosti, které tě v sexu mohou potkat a přidala i nějaká ta sexuální nej. 

Stop hubnutí!

Ano, víme, je jaro a hubnutí je hned po lásce tématem číslo jedna. Plavková sezóna se blíží a my nechceme nic ponechat náhodě, takže šílíme s dietami. Ale pozor! Vědělas, že chlapům to vadí? Ti mají totiž rádi boubelky. A tak se pojď spolu s námi vykašlat na diety, dáme ti k tomu hned několik pádných důvodů. A jestli se cítíš blbě, pak si nenech ujít článek, ve kterém ti poradíme, jak vypadat opticky štíhlejší. 

Samozřejmě, že tím zábava s námi nekončí, těšit se můžeš na nový kvíz, na nový lunární kalendář i super tipy do domácnosti. 

Tak krásný nový týden s Feminou!

2.5.2016 12:00

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist