Láska kvete v každém věku…i v každé velikosti

Že jsou kilogramy navíc překážkou v hledání životního partnera? Ne tak docela. Lásku mohou najít i ti nejobéznější obyvatelé planety. Dokazují to následující příklady.

Svatební šaty zanedlouho oblékne 33letá matka dvou dětí Susanne Emanová, která má ambici zapsat se do Guinessovy knihy rekordů coby nejobéznější žena na světě. V současné době váží 340 kg a hubnout rozhodně nehodlá. Nenutí ji k tomu ani snoubenec – naopak, její nadměrná hmotnost mu vyhovuje. Navíc je to kuchař, takže si ji může vykrmovat podle libosti. „Jeho povolání mu dodalo na přitažlivosti. Jak bych mu mohla odolat, když tak skvěle vaří?“ nechala se slyšet Susanne. „Jsme pro sebe jako stvoření. Já miluju jídlo a on miluje vaření.“ O tři roky starší Parker Clack si vztah s ultraboubelkou nemůže vynachválit. „Podporuju ji, je se mnou šťastná. Miluju ženy jejích tvarů. Samozřejmě mi záleží na jejím zdraví, ale jídlo vždycky vykouzlí v její tváři úsměv,“ řekl spokojený snoubenec.

Když se Pauline Potterová vdávala za Alexe Pottera, vážila 290 kilogramů. Manželství bohužel po několika letech zkrachovalo a Pauline ještě více přibrala. Ze žalu se utápěla v mléčných koktejlech, sušenkách a dortech a denně zkonzumovala vražedných 10 tisíc kalorií. Když se její bývalý manžel dozvěděl z novin, že Pauline svou váhou nakročila k světovému rekordu, rozhodl se k ní vrátit. „Většina dívek se snaží zhubnout, aby přilákaly ex-partnera zpátky, u mě to zafungovalo naopak,“ pochlubila se Pauline. Kvůli morbidní obezitě už nemůže chodit, nemůže se sama převléknout ani si dojít na toaletu. Její bývalý manžel ji přesto považuje za atraktivní ženu a novinářům přiznal, že se mu stýskalo po jejich sexuálním životě.

[[related]]
Štěstí v lásce neminulo ani Mexičana Manuela Uribeho, který se do Guinessovy knihy rekordů skutečně zapsal. Jeho váha v roce 2001 dosáhla 597 kilogramů a Manuel nebyl schopen po dlouhá léta vstát z postele. Přesto se mu podařilo objevit andělskou bytost, jež byla ochotná snášet s ním všechno dobré i zlé. Claudia Solisová se za něho provdala i přesto, že ho ke svatebnímu obřadu museli přivézt náklaďákem, kam ho naložili i s jeho speciálně vyrobenou postelí. Manželství Manuelovi vysloveně prospívá. Od té doby, co se o něho Claudia stará, výrazně zhubnul a je na dobré cestě k normálnímu životu. „Jsem žijícím důkazem, že se dá upřímná láska najít za všech okolností. Je to otázka víry. Mám manželku, založím rodinu a budu žít šťastný život,“ prohlásil po svatbě Manuel.

20.3.2012 10:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist