láska

Sárinko, já nemám štěstí na muže, mám kamaráda chodí ke mě, já mám pocit že chce víc něž kamarádství, ale já nějak nemohu Sice mi hodně pomohl, jsem mu za to vděčná, ale jeho milenkou nechci být, vyčítá mi, že jsem studený psí čumák 🙂 Začíná se ke mě chovat ne úplně ošklivě ale zhoršuje se to. Nechci mu ublížit ale jako kamarádka zůstanu ráda ale víc nechci, srdíčko si nedá poroučet. Jak tohle dopadne prosím koukni co říkají kartičky, změní své chování, pochopí, že to co dělá nepřispívá k tomu abych ho měla ráda, děkuji.

Odpověď

Ahoj beruško. Nechceš mu ublížit, tak si raději ubližovat necháš, to přeci nejde! Měli byste si na rovinu promluvit o svých pocitech, plánech a o tom, co je ti příjemné a co naopak už ne. Je hezké, že ti pomohl, ale ty nejsi povinná mu za to platit sexem, ať zapomene chlapec a ty raději zapomeň na něho, protože ve vašem případě rozhodně přátelství neklapne. Je potřeba nastavit jasné hranice a říct mu, že prostě milenkou být nechceš, tečka. Samozřejmě je potřeba být v klidu, nevyčítat, nehádat se. Doporučuji ti, vystoupit ze vzorce, který máš v sobě ohledně mužů: „nemám štěstí na muže“. Beruško, takhle to není, jen jsi se rozhodla této větě uvěřit. Změň to v sobě, měj se ráda, buď upřímná a uvidíš, jak se tvůj život změní k lepšímu. V krátké době muž nepochopí ani nepřijme to, co po něm chceš, vše zůstane při starém, proto začni jednat ty a začni se změnou u sebe.

29.4.2022 2:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist