Láska?

Milá Saro, zdraví Eva z jihu Moravy, nar. 26.10.76. Ach ti muzi. 7 let po rozvodu. Flirty, nic vážného. Od září 2018 seznámení s mužem pannou nar. září 78. Spolu v kontaktu vždy tak 2 měsíce, pak se uzavřel kvůli různým věcem, od ledna znovu v kontaktu, po měsíci opět pauza a od března opět shledání se a sex. Avšak muž zenaty, takže na me dotazy, kdy se uvidíme,odpovědi neurčité…. Stále jsem se ovládala, ale jednoho dne jsem buchla – chces se ještě vůbec vidět? Tato zprava prý spustila to, že napsal, že každý půjdeme svou cestou, už to nedává, je komplikovaný, moje dotazy mu nevyhovují. Je to 14 dni a ja tuto situaci pořád nedávám. Vyčítám si, že jsem se ho ptala, kdy se úvidime, lituji sms, co jsem psala, ale taky vím, že kdybych to nenapsala, nebyla bych to já. A nutno dodat, ze sem se hodně ovladala, co muzi píšu. Ale teď nevím, co sama se sebou… Na jedné straně vím, že s ním bylo víc starosti než radosti, byl zenaty (prý rozvod bude:), ale na druhou stranu, když vás někdo nechce a ignoruje vás, tak tím víc ho chcete vy… Chápu, že jsou horší starosti, ale tento muž mi neda spát, a proto Vám musím psát 🙂 Děkuji za názor, popř. radu, kdy budu mít štěstí v lásce a zda tento muž stojí zato… Moc děkuji Eva.

Odpověď

Ahoj Evinko, zdravím z východní Moravy :-). Štěstí v lásce můžeš mít teprve až přestaneš vyhledávat ženaté muže. Nezlob se, ale co čekáš, že bude s ženáčem? Pokud chceš dobrou radu, tak se začni mít ráda, sebeúcta a láska k sobě, je základ, nezapomínej, že to co děláš nebo jsi dělala jeho manželce, ti vrátí někdo jiný, tomu se říká karma - zdarma a věř, že dopady nejsou vůbec příjemné. Miluška Matoušová nyní nabízí zdarma kurz pro ženy - Žena je láska, doporučuji ti mrknout a začít na sobě pracovat, samozřejmě pokud ti nesedí videa, můžeš hledat sama co tě osloví. Mimochodem správný postup by byl, až se rozvedeš miláčku potom bude sex nikdy ne obráceně. Tento muž za to rozhodně v tuto chvíli nestojí, až bude mít vyřešenou minulost můžeš se zeptat znovu. Hlavně si přestaň cokoliv vyčítat a obviňovat se, co se stalo je pryč, teď máš šanci začít s čistým štítem,rozhodně začni a na nic nečekej. Věř, že žádný muž nestojí o ženu, která se mu sama nabízí.

14.5.2019 6:00
Více o tématu: rozvodzdraví

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist