Láska

Mladší přítel, kterého miluji víc než sebe se mnou přestal komunikovat, řekl mi, že potřebuje čas a že uvidí. Tvrdí, že není s nikým jiným, že chce být sám. Jsem zoufalá, prázdná, neschopná ničeho. Opravdu potřebuje čas, nebo je to jen výmluva? Mám ještě šanci, že mne neopustí? Co pro to můžu udělat?

Odpověď

Ahoj. Víš, proč jsi zoufalá, prázdná a neschopná ničeho? Protože jsi přítele milovala víc než sebe, takhle to nikdy nemůže fungovat, napřed se musíš naučit mít ráda sebe a teprve potom můžeš rozdávat dál. Muži, jsou na to velmi citliví a pokud jsi ho zahltila city a pozorností, tak ti silní jednoduše utečou což se stalo také tobě. Respektuj to, že chce být sám, nekontaktuj ho a nechej věcem volný průběh, začni na sobě pracovat, najdi si informace na internetu, přečti knížku atd, prostě začni měnit sebe, teprve potom může přijít změna. Z jeho strany zatím žádná změna vidět není.

26.4.2019 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist