Láska

Dobrý den, Sáro. Reaguji na odpověď z 26. října; já jsem právě měla za to, že odpoutaná od minulého vztahu jsem. Je to jenom přece už nějaká doba a navíc vím, že bych s tím člověkem šťastná nebyla. Že mám vyřešenou minulost, jsem si taky myslela. Co se stalo, stalo se. Já jsem si z toho myslím vzala ponaučení a za ty lekce jsem nakonec ráda, protože bez nich bych nebyla taková, jaká jsem teď. Je pravda, že na bývalé partnery občas myslím, ale ne v tom ohledu, že bych s někým z nich chtěla opět být. Je to už pět let od poslední vážnější známosti, od té doby to byly víceméně krátké epizody, i když neříkám, že mě nějak neovlinily. Ovlivnily. Tady si mylsím na délce vztahu nezáleží. Ale úplně ty lidi ze své mysli vymazat neumím, přijde mi přirozené, že si občas vzpomenu a napadne mě, jak se ten člověk má. Tak nevím, jak jinak ještě minulost uzavřít. Každopádně děkuji za náhled. Niki.

Odpověď

Ahoj Niki. Tak to je super, vymazávat nikoho nemusíš, stačí když si necháš hezké vzpomínky a na to ostatní zapomeneš. Důležité je vzít si ponaučení, přijmout vše a neopakovat minulost, stačí když pochopíš, že se v té době chovali tak jak uměli, stejně jako ty. Když budeš aktivní a něco pro nalezení lásky uděláš, tak přijde, buď trpělivá :-)

7.11.2018 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist