Láká tě milování na veřejnosti? Na tohle si musíš dát pozor

Milování pořád v té samé posteli je někdy nuda. Obzvlášť, pokud jsi s partnerem řadu let, není divu, že potřebuje tvůj sexuální život okořenit. A teď v létě se nabízí skvělá možnost sexu na veřejnosti. Pokud ještě stále patříš mezi ty ženy, co se erotických hrátek na veřejnosti bojí, tak odhoď stud a jdi do toho. Nebudeš litovat. Jen si musíš dát pozor na možná rizika.

sex-na-verejnosti-1100x618.jpg Zdroj: profimedia.cz

Proč máme touhu si to rozdat mimo domov?

Milovat se tam, kde nás může někdo načapat, je prostě vzrušující. Důvodů, proč tomu tak je, se nabízí více. Kromě adrenalinu, který se ti během sexu někde v parku vyplavuje opravdu v pořádné dávce, je to také boj proti stereotypu. Dalším důvodem může být nostalgie. No schválně, kde ses poprvé milovala se svým prvním klukem? Pravděpodobně ne někde v ložnici, protože ses bála, že by vás načapali rodiče. Zkrátka, když je člověk mladý, tak si užívá všude možně, jen ne doma. Zadní sedadlo v autě, v parku, v lese, u vody. A mělo to svoje kouzlo, i když sex nebyl vždy pohodlný jako doma v posteli. Takže není divu, že se chceme do divokého mládí alespoň na chvíli vrátit.

Milování v přírodě je už klasika

A kde všude si se svým miláčkem můžeš užít? Záleží jen na tvé fantazii. Ale nejčastěji lidé volí přírodu. Důvod je jasný, mají pocit, že v lese nebo někde u rybníka jsou sami, navíc většinou do přírody chodíme, když je krásně a teplo, a kdy jindy by se nám měla zapalovat lýtka, že? Romantický sex venku si určitě nenechej ujít ani na dovolené. Při takovém západu slunce na pláži neznáme nic lepšího.

Na co si dát pozor? Při sexu v přírodě sice šance, že vás někdo načapá, není tak velká, ale za to žhavé chvilky může pokazit právě příroda. Jestli máš ty nebo tvůj partner alergii na pyl, tak tento nápad rovnou odpískej. Opatrná buď také při milování na pláži, aby se ti dovnitř nedostal písek. Přeci bys pak nechtěla zbytek dovolené strávit s gynekologickými potížemi.

Úlet na toaletě? Bacha na hygienu

To veřejné toalety to už je větší hazard. Většina lidí sní o tom, že bude mít alespoň jednou v životě sex na záchodě v letadle. Jde ale spíše jen o to, aby se mohli pochlubit orgasmem v takové výšce, ale jinak vzhledem k tomu, jak jsou toalety v letadlech malé, není o co stát. Mnohem častějším úletem bývá sex na záchodech někde v baru či na diskotéce. Vášnivý tanec a přemíra alkoholu prostě udělá své a my tomu svalnatému hřebci nedokážeme odolat…

Na co si dát pozor? Tak kromě toho, že hrozí parádní ostuda, pokud ti pod vlivem alkoholu nedojde, že vás slyší další holky, co jsou v prostorách toalety, nebo možná i půlka hospody, tak riskuješ své zdraví. Milování na veřejném záchodě rozhodně není nic hygienického. Dejme tomu, že někde v luxusní restauraci nebo i v tom letadle, kde se toalety pravidelně uklízí, by to ještě šlo, ale někde na diskotéce či v baru to s hygienou nemusí být to pravé ořechové.

Sex ve vodě? Proč ne, ale mysli na to, že voda vysušuje

Jsi se svým miláčkem v hotelovém bazénu už sama a všichni odešli spát? Pravděpodobně vás oba napadne ta samá věc. Sex ve vodě je prostě úžasná záležitost. A nemusí to být jen v bazénu, ale třeba ve vířivce či v rybníce.

Na co si dát pozor? Sex ve vodě je možná vzrušující věc, ale také ti hrozí infekce, kterou bys z vody mohla dostat. Proto bys po takovém dobrodružství měla myslet na prevenci a v lékárně si koupit vaginální čípek s probiotiky. Navíc pamatuj na to, že voda vysušuje, takže možná nebudeš dostatečně zvlhčená a sex ve vodě tě může také bolet.

Sex ve městě

Nemyslíme tím žádný románek, který znáš z úspěšného seriálu Sex ve městě, ale milování někde na náměstí v noci, v zapadlé uličce či na parkovišti. Milování ve městě je prostě skvělé. Adrenalin stoupá do maximálních otáček a o vzrušení není nouze. Prostě cítíš město, které žije a ty to někde v zákoutí na lavičce pořádně rozjíždíš.

Na co si dát pozor? Tak jasně, že na to, aby vás někdo nenačapal. O to sice jde, říkáš si, ale podle nás stačí jen ta možnost, že by se to mohlo stát. Není moc příjemné, když vám do toho někdo začne kecat nebo rovnou zavolá policii. A taky si dej pozor na to, aby to někdo nenatáčel. V dnešní době je snadné cokoli zdokumentovat a poslat do světa internetu.

Zkušenosti čtenářek

„Já se před lety se svým partnerem milovala na naší terase. Bylo brzy ráno a my jsme se vrátili z večírku. On si šel na balkon ještě zapálit a já tam šla za ním, a jak jsme se k sobě tulili, tak nás napadlo se pomilovat. Bylo to úžasné, hlavně proto, že existovala možnost, že nás někdo vidí. Někdo, kdo vstává v pět do práce. A to mě vzrušovalo ještě více, představovala jsem si, jak se někdo dívá a říká si, jak je to nemorální. Dnes už bych takovou věc neudělala, ale když si na to vzpomenu, cítím vzrušení,“ popsala nám svůj zážitek Monika (35 let).

„Sex na veřejnosti znám dost dobře. Dokonce jsem se milovala v poloprázdném kině na zadním sedadle. Sex jsem měla v parku, na záchodě v hospodě a také, když jsem byla opilá, v noci na jednom malém náměstí. Nevím, jestli mě někdo při tom viděl, ale jestli ano, tak rozhodně nerušil a nechal si to pro sebe,“ svěřila se nám se svými bohatými zkušenostmi Andrea (27 let).

„Asi jsem staromódní, ale mně sex na veřejnosti nic neříká. Spíše mě to odpuzuje. A to možná proto, že jsem v patnácti byla svědkem toho, jak si to na lavičce rozdává jakási ženská se starým chlapem. Bylo mi to tak odporné, že jsem se zařekla, že já tohle nikdy neudělám,“ má jasno Eva (38 let).

A co ty? Měla jsi někdy sex na veřejnosti? Vzrušuje tě to nebo si myslíš, že se z toho zbytečně dělá věda a není zase o co stát? Napiš nám své zkušenosti do diskuze. My bychom si nenechali asi ujít sex na některém z těch úžasných míst v naší fotogalerii…

Text: Alžběta Bublanová

Foto: profimedia.cz, pinterest.com, instagram.com

7.6.2017 4:00| autor: Alžběta Bublanová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist