Lady Gaga, jak ji neznáte…

Obléká se do masa, na pódium se nechá přinést v rakvi, spí v make-upu a její extravagantní účesy prostě nemají obdobu. To je Lady Gaga, jak ji každý zná. Ale každá mince má dvě strany a také slavná zpěvačka skrývá svá tajemství…

Člověk by řekl, že výstřední sebeprezentace půjde ruku v ruce s neobvyklým intimním životem. Ale chyba lávky, Lady Gaga je po této stránce docela konzervativní. Dokonce přiznala, že jí dlouho trvalo, než se naučila přijímat sex jako příjemnou součást života a užívat si ho.

Dlouhá léta jsem to v sobě neměla vyjasněné, při sexu jsem se necítila uvolněná, bylo mi to nepříjemné. Člověk se nejprve musí naučit milovat sám sebe, aby mohl dát lásku někomu druhému,“ vysvětlila zpěvačka, která se nedávno rozešla s přítelem Lukem Carlem.

Tipovali byste podle vizáže, že Lady Gaga bude střídat milence jak ponožky a pořádat ve svém domě sexuální orgie? Váš odhad by byl špatný. Zpěvačka naopak vyznává věrnost a jednorázovkám není nakloněná, ani když je právě single. „V tomto ohledu mám v sobě zakořeněnou podivnou pověru. Věřím, že když se vyspíte s člověkem, který vás opravdu nemiluje, vysaje z vás energii,“ říká Lady Gaga.

Nyní je zpěvačka bez přítele, ale samota jí nevadí. Naopak si prý potřebuje trochu odpočinout a vyhradit si více osobního prostoru. „Jsem ráda sama. Připomíná mi to doby, kdy jsem se protloukala v New Yorku. Tenkrát jsem žila také o samotě, večery jsem trávila s parukami a sklenkou whisky,“ vzpomíná Gaga. Čím si vlastně zpěvačka krátí dlouhou chvíli, když nevyhledává společnost? „Někdy si brnkám na piáno, píšu básničky, čtu a hraju si s účesy,“ vyčetla své záliby Gaga. Jak přiznává, paruky by byly první věcí, kterou by zachraňovala při požáru. Jsou prý „surrealistickou příponou její osobnosti“ a inspirovaly ji k nové písni „Hair“ (Vlasy).

Lady Gaga se netají ani obdivem k vážné hudbě. Tvrdí, že motivy klasiky lze dohledat i v moderní pop music a sama prý největší hity složila poté, co slyšela nahrávku Johanna Sebastiana Bacha.

Svatá nicméně Gaga není. V nedávném rozhovoru pro americkou televizní show 60 Minut přiznala, že dřív ujížděla na kokainu a dodnes si dopřeje marihuanu. „Když skládám písničky, vypiju u toho hodně whisky a dám si i jointa,“ uvedla k nelibosti moderátorů. „Nechci navádět děti, aby braly drogy. Ale nemůžu lhát, nejsem lhářka,“ řekla na svou obranu. „Chci být ke svým fanouškům upřímná, vědí dobře, kdo jsem.

19.5.2011 12:00| autor: Libuše Burger

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist