Ladíme na léto aneb Nový týden s Feminou!

Léto je opravdu za dveřmi a musím se přiznat, že ho mám vážně ráda. Venku je krásně, sluníčko dodává energii, ptáci si mohou vyzpívat svá malá hrdélka, všechno kolem bzučí a k tomu dozrává přímo na zahradě tolik dobrot, které lákají k mlsání. Léto je prostě fajn, tak se na něj pojď spolu s námi naladit. Tento týden bude na Femině totiž ve znamení léta.

Hubnutí do plavek

Jestli jsi na tom stejně jako my, pak ti asi největší starost teď dělá tvá postavička, kterou bys měla za chvilku ukazovat v plavkách na plovárně nebo pláži. Sice ses vybičovala k hubnutí, ale tvé úsilí už dávno vzalo za své a přesvědčení také dávno vyšumělo. Takže sice jsi dvě kila shodila, ale hned vzápětí další tři nabrala. Ale nezoufej, nic není ztraceno, ještě stále můžeš do plavek shodit a my ti ukážeme jak na to. 

Plavky, které frčí

A když už jsme u těch plavek, tak ti také ukážeme, jaké jsou tento rok plakové trendy. Podíváme se jaké frčí vzory, druhy i styly plavek. Nezapomínáme ani na to, že občas potřebuješ šikovně maskovat drobné nedostatky, takže jsme našli i takové plavky, které budou tvé postavě lichotit, ač máš nějaké to kilo navíc. Posvítíme si i na modely, které si oblíbily slavné hvězdy. 

Festivaly k létu patří

Léto a festivaly k sobě neodmyslitelně patří. Pokud patříš mezi milovnice koncertů pod širým nebem, chytila tě za srdce super nálada, která na podobných akcích panuje a tamní atmosféru si nemůžeš vynachválit, pak jsi určitě už jako na trní. S nejrůznějšími festivaly se totiž s prázdninami roztrhne pytel a ty nebudeš vědět, kam dřív vyrazit. A možná jsi to ještě nikdy nezkusila a přemýšlíš o tom, pak jsi tady také na správném místě. Alžběta Bublanová si pro tebe připravila článek, ve kterém tě na festivalovou sezónu nejen naladí, ale ještě ti poradí, jak si festivaly užít. 

Léto ve sklenicích

Sice je to ještě na míle daleko, ale znáš to: Až se zima zeptá… Pak ty díky nám budeš mít slušnou zásobu dobrot ve sklenici. Tento týden si totiž posvítíme na nejrůznější zavařeniny, džemy a marmelády, kompoty a šťávy. Prostě hodíme léto do sklenic. Ale na tradiční jahody nebo rybíz zapomeň. Naučíme tě marmeládu třeba z okvětních plátků růže. 

Zábava na letní vlně

Ano, to už je u nás tradice. Zábava prostě musí být. A protože ladíme na léto, tak letně naladíme i náš tradiční kvíz. Pokud patříš mezi nadšené cestovatelky, určitě si s ním snadno poradíš, chystáme pro tebe totiž takový prima cestovatelský. A samozřejmě i celou řadu dalších zajímavých článků. 

Tak krásný nový týden s Feminou!

13.6.2016 12:00

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist