Krásné Velikonoce všem našim čtenářkám i čtenářům!

Velikonoce právě dnes vrcholí a ty máš určitě plno práce s tím, jak uctít koledníky a zároveň si uchránit zadek před modřinami a jelity…

Přiznám se, že Velikonoce jsou svátky, které nepatří zrovna mezi mé oblíbené. Šupání beru jen proto, že jsem pověrčivá a nechci uschnout, tak si nechám každý rok otlouct zadek a ještě za to milé pány obdaruji. Ale mnohem raději bych byla někde úplně jinde – na výletě, na výšlapu nebo úplně ideálně někde na wellness pobytu. Jenže děti tenhle nápad zamítly hned v zárodku a tak i letos jsme hezky s dcerkou namalovaly vajíčka, upekly beránka a přichystaly pohoštění a budeme očekávat nadšené koledníky.

ber-nek.jpg

Zdroj: adelu

Odpoledne pak budu řešit, co se všemi těmi vajíčky, které přinese syn z koledy a budu ráda, že pro tento rok jsou svátky zase za námi.

Ale věřím, že je spousta těch, kteří na Velikonoce nedají dopustit. Stačí se porozhlédnout v diskuzích po internetu a jen blednu závistí, když vidím, jak některé hospodyňky pečou, vaří a chystají dobroty, ze kterých až zrak přechází a to nemluvím o těch nádherných kraslicích, které bych snad ani nechtěla dát z ruky, jak úžasně vypadají.

Ať už patříš mezi milovnice Velikonoc, nebo je jen trpíš a užíváš si alespoň volného dne, my v redakci ti přejeme, ať tě čeká pořádná šupačka, abys neuschla, ať tě potěší malí koledníci i ti velcí a užiješ si hlavně veselé Velikonoce!

17.4.2017 12:00

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist