Koloběžky nejsou jen pro děti. Udělejte z nich sportovní náčiní pro celou rodinu

Začala doba koloběžková. Velký návrat koloběžek na scénu se ukázal být nejen krátkodobou módní vlnou, ale alternativou všech milovníků kol bez pohonu.

titulka-1100x618.jpg Zdroj: efitness.cz

Vyjeďte si na koloběžce

Nemusíte jako rodina sportovat společně pouze na kolech. Dalším rodinným sportovním nářadím mohou být právě koloběžky. Dítě zvládá koloběžku obvykle ještě rychleji než kolo bez postranních koleček. S těmi do terénu nemůžete. Ale i tříleté dítě již zvládne v terénu koloběžku. Musí však mít tu, která se více hodí pro jízdu na trávě. Spousty legrace si jako rodina užijete na koloběžkách i v městských parcích, na hřištích či kolem domu na asfaltových plochách. Tady dítěti perfektně jezdí i jakákoliv koloběžka.

Koloběžky si dnes pořídíte pro děti, pro dospělé, speciálními pak jsou freestyle koloběžky pro sportovce milující adrenalinovou jízdu a též elektrické koloběžky. Ty si však ponechte spíše jako přibližovadlo ve městě. Pro radost ze sportu je nepotřebujete.

I na koloběžku patří správné chrániče

Pokud máte pocit, že na koloběžce nejde přijít k úrazu, jste na omylu. A nemusíte holdovat zrovna freestylu. Překvapit vás může terén a jste rovněž účastníky cestovního provozu. Rozhodně potřebujete správnou přilbu a u „horských“ koloběžek či u dětí se hodí i další chrániče – rukavice, ochrana loktů či chrániče kolen.

TIP: Jak vybrat přilbu na kolo či koloběžku?

Vybavte rodinu na společné sportovní aktivity

Největší zábavou v rodině je společný sport. Nemusíte se upnout pouze na jeden ze sportů. Již zmíněnou možností je nejezdit spolu pouze na kolech, ale i na koloběžkách. Sportů, kterým se můžete s chutí věnovat všichni společně, je však ještě mnohem více. Pro společné sportovní aktivity vás skvěle vybaví e-shop efitness.cz. Díky širokému sortimentu a dobrým cenám se ve svých společných rodinných aktivitách nebudete muset omezovat. Sportujte společně a nebude vás trápit ani to, že to letos s tou dovolenou tak zcela podle plánu nevyšlo.

10.7.2020 1:26| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist