Koho zasáhne Amorův šíp a komu se láska vyhýbá? Horoskopy lásky od 14. do 20. prosince 2021

Berany a Štíry zasáhne šíp Amorův. Kozorozi, netrapte se! Jaké energie přichází v oblasti lásky, ti právě teď prozradí nové horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-1-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

V partnerství se můžeš těšit na krásné a harmonické energie. Partner je šťastný, že tě má po svém boku a nejraději by ti snesl modré z nebe. Štěstí se usmívá také na nezadanou, která může na večírku či jiné akci potkat osudového muže.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pokud s partnerem procházíte složitějším obdobím, tak věř, že nic netrvá věčně a přicházející sváteční dny vás nakonec zase stmelí a usmíří. Jestli jsi sama, vydrž, momentálně jsou muži mimo tvůj dosah, ale vše se časem změní.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Zadané páry prožijí bezkonfliktní a trošku líné dny. Nesnaž se v tuto chvíli nic měnit nebo partnera tlačit do aktivit, které odmítá. Dopřejte si společné procházky, večerní filmy a lenošení. Nezadaná má šanci potkat prima kluka.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Ve vztazích chybí energie a společná aktivita. Jako byste se rozhodli nic nedělat, neřešit a jen tak žít. Jestli potřebuješ dořešit nesrovnalosti, nic neodkládej a pusť se do nich raději hned, samozřejmě s klidným nitrem a úsměvem. Nezadaná, zatím nová láska ještě vidět není, vydrž a užívej svobodu.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Ve vztazích se na chvíli zastavil čas, neupřímnost vše jen zhoršuje. Postav se k problémům čelem, buď upřímná a bez výčitek s partnerem promluv. Jeho reakce tě nadchne a oživí vaši dávnou jiskru. Nezadaná, až se přestaneš podvědomě lásky bát, přijde.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Potíže v lásce mohou být způsobeny přílišnou kritikou. Zkus se zamyslet, jak se k sobě chováte. Možná si nedokážete říct jisté věci na rovinu, proto je nejvyšší čas začít jednat, pak se vše urovná a radost bude vzájemná. Nezadaná, netrap se, že jsi zatím sama, zapřemýšlej, jakého partnera vedle sebe vlastně chceš a také, co mu jako žena nabízíš.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Vývoj vztahů se zrychlí, to, co v minulosti bylo nemožné, nyní přichází. Budeš překvapená, jak se události poskládají bez tvé přílišné snahy a lpění na výsledku. To, že budete s partnerem nadšení, šťastní a zamilovaní, je jisté. Nezadaná, na obzoru se rýsuje romantický zážitek.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Partner věrně stojí při tvém boku, je tvou velkou láskou i oporou. Rodinná pohoda a štěstí je tady pro všechny, vychutnávej láskyplné chvíle a připrav pro svou lásku malé překvapení. Nádherné city i láska je tady také pro nezadanou.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Pokud jsi sama a trápíš se, tak věř, že je nejvyšší čas zapomenout na minulost a vykročit vstříc novým začátkům. Ať se stalo cokoliv, přestaň se litovat a začni jednat. Jen tak si k tobě láska, upřímnost a štěstí opět najde cestu.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Zapomeň na trápení, lítost či smutek, že ti někdo v minulosti ublížil. Je to pryč. Situace, které se ti neustále opakují, naznačují, že je nejvyšší čas vykročit jinak. Jakmile přestaneš opakovat stejné chyby, přijde štěstí i láska.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Láska přeje zadaným i nezadaným. Nádherné energie ve vztazích i kolem jsou tady pro všechny. Po sporech přichází klid, mír a také štěstí. Pokud jste s partnerem zatím neplánovali svatbu, tak věř, že tě velmi příjemně překvapí žádostí o ruku.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Překrásné chvíle, radost, láska a také štěstí jsou tady pro zadanou i nezadanou. Po sporech přichází sladké usmíření a vášeň. Ve vzduchu visí také svatba a společné plánování radostné události. Sdílej svou radost s ostatními, vše se ještě znásobí.

foto-zdroj: shutterstock.com

14.12.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist