Koho zasáhne Amorův šíp a kdo si na lásku musí počkat? Horoskopy lásky od 24. do 30. května 2022

Blíženci, láska přichází. Raci se zamilují. Býci vyřeší krizi. Jaké energie v oblasti lásky provází tento týden jednotlivá znamení, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotových karet.

horoskopy-lasky-3-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Ve vztazích přichází zvýšená aktivita, která se velmi příjemně promítne také tam, kde se dlouho nic nedělo a muži pomyslně „usnuli na vavřínech“. Pokud toužíš po lásce nové, náhodná známost se promění ve vášeň a do života ti přinese jiskru i nový vztah.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vztahy, které dlouhodobě prožívají krizi a nemají řešení, se pomalu, ale jistě bortí a rozpadají. Nesnaž se nic lepit dohromady jen proto, že nechceš být sama. Jen si zpětně promítni poslední týdny společného soužití a pochopíš, že se vaše společná láska již dávno vytratila. To, že se ti nakonec uleví, je jisté. Ostatní páry prožijí příjemné a radostné chvíle.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Láska je tady pro zadané i nezadané, které touží po novém partnerovi. Štěstí přeje všem, proto je dobré využít nádherné energie k seznamování a setkávání se s novými lidmi. Máš před sebou období plné citů, lásky a souznění.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Čerstvě zamilovaní začnou plánovat společný život a budoucnost. Svatební přípravy na sebe nenechají dlouho čekat, což platí také pro ostatní páry, které zatím se svatbou váhaly. Po sporech nastává uklidnění, přichází hluboká láska a harmonie.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Skvělá nálada a harmonické chvíle se svou láskou i nejbližšími jsou tady pro všechny zadané, nezadané a zklamané. Skvělá nálada vše umocní. Nenechej si příležitost proklouznout mezi prsty. Seznamuj se, randi, urovnávej spory a usmívej se.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pokud ve vztahu prosazuje svůj názor vždy partner, tak se časem může vytratit radost i štěstí. Teď je ta správná doba naučit se říkat „NE“. S naprostým klidem sděl partnerovi, že zašel příliš daleko a ty už se dál přizpůsobovat nebudeš. Výsledek tě nadchne i když tvá slova mohou provázet obavy.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Nalezneš pravou a nefalšovanou lásku bez ohledu, jak doposud vypadaly tvé dosavadní vztahy. Usmívej se na život a důvěřuj svému srdíčku, nikdy nelže. Štěstí a láska čeká také na všechny zadané i rozhádané páry.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Přichází nová životní etapa, která ti otevírá zcela nové obzory v oblasti lásky a vztahů. Neočekávané štěstí, láska a radost ze života je tady jen pro tebe. Pokud jsi sama, máš velkou šanci potkat svou spřízněnou duši.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Usmívej se a připrav se na neočekávané štěstí v lásce bez ohledu na to, co právě nyní prožíváš. Spory, smutek i beznaděj odchází a přichází pravá nefalšovaná láska, což platí také pro nezadanou. Vykroč svému štěstí naproti.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Partnerské vztahy pocítí souznění, lásku a štěstí. Společné plány a vzájemné obdarování v tobě probouzí mnoho krásných emocí. Pokud jsi sama, dostaneš osudový dar v podobě nové lásky.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Bojíš se v lásce projevit? Tak teď máš novou šanci zvládnout bravurně jakoukoliv otevřenou a láskyplnou komunikaci. Začni si víc věřit a v klidu s partnerem promluv o svých pocitech, výsledek tě nadchne a rozzáří, což platí také pro nezadanou, oslov svou platonickou lásku.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Vztahy jsou stabilní a momentálně bez jakýchkoliv výkyvů či zásadních změn. Štěstí se usmívá také na nezadanou, pokud potkáš staršího muže a budeš mít pochybnosti, zkus mu dát šanci. Jeho srdce je mladistvé a povaha velmi láskyplná.

foto-zdroj: shutterstock.com

24.5.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist