Knižní tipy: Jak být krásná v XXL a sbalit super chlapa?

Máte nějaké to kilo navíc, nedaří se vám navázat vztah, nebo se vám v podstatě nedaří vůbec nic? Našli jsme pro vás knížky, ve kterých najdete odpovědi na všechny své otázky a ještě mnohem více.

Máte někdy pocit, že už opravdu nevíte kudy kam? Zdá se vám, že není nikdo, kdo by vám rozuměl? Pak vězte, že někdo tu přeci jen je. A to váš anděl. Že na takové věci nevěříte? Pak rozhodně nakoukněte do knížky Tvůj anděl strážný, kterou vydává společnost Euromedia Group, k.s. Mysleli jste si, že andělé nejsou nebo že nám přicházejí na pomoc, jenom když jsme v nouzi? Theolyn Cortens vysvětluje, že anděl strážný je náš věrný a stálý rádce, náš spolehlivý přítel. Můžeme si k němu vytvořit důvěrný vztah a s jeho pomocí nejen překonat nejrůznější potíže a traumata, ale i nahlédnout do vyšších dimenzí. To je důležité právě v současnosti, kdy dochází k řadě globálních proměn.

A když už budete u toho nadpřirozena, vyzkoušejte také novinku Magie není čarování. Chcete pozitivně ovlivnit svůj život? A věříte, že k  tomu lze využít magii? Snadno se přesvědčíte, že to možné je. Autorka, civilním povoláním architektka, je dobře obeznámená se šamanskými praktikami a přináší řadu praktických rad, kterými prospějete sobě i svým blízkým. Dokážete využívat skrytou energii přírody a pozitivních sil, které dřímají v každém z nás. Stačí je jen probudit! Praktické návody, které výklad provázejí, dodávají pestrost této beztak již velmi čtivé knize.

 

Že raději než magii sáhnete po nějaké zábavné knížce? Pak zkuste knihu Kieran Kramerové Neslušná sázka. Lord Harry Traemore chce život prožít hýřením a radovánkami. Když je však princem regentem označen za jednoho z „nemožných starých mládenců“ a zatažen do nemravné sázky, bude muset napnout všechny síly, aby si svobodu uchránil. Pravidla jsou skandálně jednoduchá: ten mládenec, jehož milenka bude označena „nejrozkošnější společnicí“, může zůstat navěky svobodný. Jen stěží uvěřitelná shoda okolností mu do cesty přivede lady Molly Fairbanksovou. Molly je sice nesmírně přitažlivá, ale s Harrym mají už od dětství více než rozporuplný vztah. A navíc – Molly rozhodně nemá náladu na hry…

Čtení není vaším koníčkem, ale rádi něco tvoříte? Pak vás potěší novinka Náhrdelník za 30 minut. Náhrdelníky podle návrhů světových šperkařů si vyžádají 30 minut plného soustředění. Kniha nabízí šperky rozmanitých stylů. Některé jsou jemné a exkluzivní, jiné výrazné a nepřehlédnutelné. Základem mnohých projektů jsou jednoduché šablony, které výrazně usnadní práci. Nemusíte mít drahé kovy, stačí kousek drátu, zbytek měděného plátu, pár korálků, kousek tapety nebo pár spojovacích kroužků. Vytvoříte neuvěřitelně elegantní náhrdelníky, a přitom rychle!

 

Trápí vás více, než vztahy a láska, co máte neustále vařit své rodině, když jediné, co děti jí jsou těstoviny? Pak vás jistě potěší knížka TOP recepty: 100x těstoviny. V knize najdete 100 nejvyhledávanějších receptů z těstovin seřazené v abecedním pořadí podle názvů. Cannelloni s chřestem, čínské nudle s kuřecím masem a zeleninou, fussiloni se sušenými rajčaty, houbové špagety dcerky Renky, lahodné sýrové makarony, nudle s tuňákem a mrkví, pelmeně s petrželkovou omáčkou, penne rigate a la Emiliana, surimi s těstovinami…

 

Spíše než jídlo byste ocenila nějakou tu dietní knížku? Zapomeňte na hubnutí a prostě buďte krásná plnoštíhlá Pomůže vám k tomu i Průvodce stylem pro šarmantní plnoštíhlé krásky od Hany Skálové. Chcete být žádoucí, elegantní, upravená, i když se řadíte do kategorie XXL? Přiznejte si to – často nerespektujete postavu a navlékáte se do nevhodného oblečení. Přitom přitažlivá může být žena s jakýmikoli proporcemi a v jakémkoli věku. Záleží jen na vás. Konečně je tu ta správná kniha pro boubelky. Nechte se inspirovat příběhem, radami a tipy – čeho se vyvarovat, co vyzdvihnout, jaké volit barvy, látky, doplňky – a vždy perfektně oblečená doma, v práci, ve společnosti i při sportu se stanete terčem nebývalé pozornosti.

Více na www.bux.cz.

[[related]]

Tápete ve vztazích? Chtěla byste proniknout do mužské mysli a trošku jí porozumět? Pak kniha Na co se ptají ženy z produkce nakladatelství Grada Publishing a.s. je pro vás to pravé ořechové. Zkušený partnerský poradce s humorem a nadsázkou shrnuje typické dotazy, které si kladou ženy o svých mužích. Pokud toužíte nahlédnout do mužské psychiky, abyste konečně pochopila „jeho“ neuvěřitelné koníčky, sklony k nevěře nebo svérázné chování k matce, k dětem, ke tchyni, pak se vám během tohoto stylizovaného rozhovoru mezi ženou a psychologem jistě otevře objevný „vhled“ do světa, kterému se jako bytost s ženským pohlavím musíte učit rozumět.

 

Potřebujete zabavit své nejmenší, nebo už vás nebaví staré klasické pohádky, které pro násilí také nejdou daleko? Pak jim přečtěte knížku Víla Větrnka z pera Lenky Rožnovské. Do kapičky rosy na jitrocelovém listu foukl vánek a narodila se víla Větrnka. Černovlasá vílí holčička s borůvkovýma očima pečuje o svou kouzelnou louku a její obyvatele. A protože její tatínek je dobrodruh vítr Větroplach, má i Větrnka kurážné srdce a nikomu neodepře svou pomoc s kapkou kouzla. Vílí příběhy Lenky Rožnovské očarují děti předškolního i mladšího školního věku, stejně jako křehké snové ilustrace Anny Šmalcové.

Bavit je bude i knížka Hravá písmenková škola Zuzany Pospíšilové. Každé písmenko má své pevné místo v abecedě a umí se seřadit do spousty slov. V nové knížce Hravé školy si děti přečtou pohádky o jednotlivých písmenkách a dozvědí se, že písmena mohou být užitečná nejen při psaní a čtení, ale i v každodenním životě. Až zjistíte, s čím vším písmenka lidem pomohla, určitě si je lépe zapamatujete. Každé písmenko má v téhle knížce nejen svoji pohádku, ale i básničku, sérii úkolů a samozřejmě spoustu obrázků. Pomocí hravých úkolů děti zdokonalí svou schopnost sluchové analýzy a syntézy, která je předpokladem úspěchu při učení se čtení.

Více na www.grada.cz

 

Starší děti asi nepotěšíte, ale rozhodně jim pomůžete při studiu Angličtiny chytrou brožurkou  Jazykové přehledy – Angličtina, v níž najdete základní anglickou gramatiku – stručně a přehledně! Lámete si stále dokola hlavu s tím, jak utvořit správný tvar množného čísla, jak vystupňovat přídavné jméno nebo jaký čas máte ve větě užít? V přehledu anglické gramatiky najdete rychle odpověď! Gramatika je zpracovaná v přehledných tabulkách, které usnadní zapamatování. Získejte jistotu a mluvte anglicky bez obav!

Více na www.fragment.cz

2.2.2013 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist