Když doma mlčím, je to špatně, když promluvím, je to taky špatně…

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, proč se ke mně chová můj manžel následovně: Když mi přes den co jsme v práci volá tak je milý, ale když přijdu domu tak na mě hned začne startovat. Na každou otázku mi odsekne, všechno ho hned vytáčí (ne jen co se týká mě, ale i když třeba u sousedů zaštěká pes). Pořád tvrdí, jak je se mnou v manželství šťastný, ale už je to tak cca 4 měsíce, co kvůli každé blbosti vystartuje, ale prý ho nic netrápí. Byli jsme spolu na dovolené a na vše remcal, vše bylo špatně, takže nebyl den, aby jsme se kvůli něčemu nechytli. Když jsme jeli domu, řekl, že se mu na dovolené moc líbilo a jel by tam příští rok zase. Proto vůbec nechápu co s ním je, prý ho nic netrápí, ale kvůli každé maličkosti se rozčílí. Když doma mlčím je to špatně, když promluvím je to taky špatně. Děkuji za objasnění.

Odpověď

Ahoj,
vůbec ti nezávidím a obávám se, že tento dotaz není určen až tak mně, ale spíše nějakému doktorovi do manželské poradny. Vypadá to, že ten tvůj je muž dvou tváří. Vůbec netuším, co ho k tomu vede, že jednou se na tebe culí jako měsíček a všechno je v pořádku, ale vzápětí tě sprdne jako malýho caparta. Promuvte si o tom spolu, dej mu nůž na krk a buď se vzpamatuje, anebo půjde. Ale určitě bych nepodceňoval tu manželskou poradnu.

5.10.2015 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist