Kdy si být opravdu jistá, že vás miluje? 4 znaky, díky kterým to poznáte

Ráda byste slyšela vyznání lásky, ale zdá se, že si ho schovává na pozdější dobu? Logicky přemýšlíte nad hloubkou jeho citů, když s projevem náklonnosti pořád otálí? Nevadí, nechte ho mlčet! Poznáte to sama. A hned!

Upřímně řečeno, kde je psáno, že když vám vyznává lásku slastným „miluji tě“, musí to tak opravdu být? Co když vám to říká jen tak z hecu, nebo aby vás rychleji dostal pod peřinu? Možné je všechno! Podle odborníků má pro muže vyznání lásky ne příliš příznivý podtext. Pánové sladká slovíčka neberou moc vážně!

Vědci odhalili, že muži vyslovují vyznání v počáteční fázi vztahu, ve většině případů ještě před tím, než začínají se svou vyvolenou sexuálně žít, a to ze zištných důvodů! Ženy to mají jinak. Dámy se vyznávají až v pokročilejší fázi partnerství, kdy o svých citech nepochybují.

Když dva dělají totéž… 

Zdá se, že sdělení, jak moc druhého milujeme, nemá pro obě pohlaví stejný význam. Muži to říkají na začátku, když ještě prakticky o nic nejde, a ženy se zase projevují později, když už to začíná být vážnější. Ale pozor, slova jsou pořád jenom slova! Jak spolehlivě poznat, že vás miluje? Všímejte si jeho chování! Tyhle 4 znaky prozradí, že to s láskou (a s vámi) myslí vážně!

Důkaz lásky číslo 1. Chce se vás neustále dotýkat 

Vědci jsou přesvědčeni, že zamilovaný člověk se svého partnera dotýká co možná nejčastěji. Něžně vás pohladí, když vám podává ovladač? Spí těšně vedle vás, nebo vás během spánku jemně drží za ruku? A když už jsme u spánku, poloha nazývaná „lžíce,“ kdy vás drahý objímá zezadu, jakoby vás chránil, je naprosto typická pro zamilovaného muže! Slova již nejsou potřeba!

článek

Důkaz lásky číslo 2. Neříká „já,“ ale „my“

Kdo by to byl řekl, že tenhle detail je tak podstatný!? Jakmile už nemluví způsobem „měl bych koupit novou televizi,“ ale „měli bychom“, znamená to jediné. Jednoznačně s vámi počítá do budoucna, má svoje plány, kterých je součástí i vaše maličkost a v dohledné době na tom nehodlá nic měnit. Vypadá takhle konverzace u vás doma? Gratulujeme, jste na dobré cestě! Hlasité vyznání lásky je jen otázka času.

Důkaz lásky číslo 3. Umí odpouštět 

Běžná situace. Půjčil vám svoje tolik zbožňované auto, ale vám se podařilo vrátit ho lehce poškrábané? V důsledku je asi jedno, jestli to byla vaše vina, nebo toho blbce, co parkoval vedle vás. Hádka doma je na spadnutí. Vyhodila jste jeho starou oblíbenou mikinu, která má už svoje nejlepší léta za sebou? Jeho matka vám nesedla a nemáte si s ní, co říct? Váš partner vám nakonec tohle všechno odpustil? Jste láska jeho života!

Důkaz lásky číslo 4. Je s vámi v dobrém i zlém

Dokud s někým nezačnete bydlet, pořádně ho nepoznáte. Dokud nejste v nouzi, nepoznáte skutečného přítele. Zní to možná otřepaně, ale je to pravda. Podpořil vás partner při špatném životním období? Je stále s vámi i po tom, co jste prošli krizí? Jeho city jsou skutečné, na to můžete vzít jed!

Tak co? Poznáváte tyto znaky v chování svého milovaného? Můžete být naprosto v klidu. Miluje vás. Že to neříká tak často, jak si přejete? Nebo tak hlasitě? Někdo zkrátka neumí projevovat city na povel. Je ale důležité, že tam uvnitř někde jsou, no ne? 

Foto zdroj: profimedia.cz

26.3.2014 12:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist