Kdo ze slavných podvádí a lže? 4 slavné mediální kauzy poslední doby

I známé hvězdy, které vypadají, že neumějí do pěti počítat, občas udělají něco, za co by se nemusel stydět kdejaký kriminálník! Co říkáš na průšvihy těchto čtyř černých ovcí světového showbyznysu? Donesly se i k tobě?

Kdyby si aspoň dali pozor, když jsou tolik na očích! Vždyť pro jejich zvěčnění při čemkoliv neváhá každý paparazzi riskovat i zdraví! Jenže to oni ne. V rámci hesla, že i špatná reklama je reklama se hvězdy mezinárodního formátu nebojí porušovat zákony. Znáš tyhle čtyři mediální kauzy poslední doby?

1. ? Peníze sem!

Jestli někdo umí opravdu šít, tak tohle návrhářské duo! Jenže tentokrát si tihle dva ušili i něco na sebe. A to bič takového rozměru, že nad ním kroutil hlavou celý svět  – a zejména finanční úřad. Kdo by to byl řekl, že právě oni budou v kolonce neplatičů daní?! Mají to snad zapotřebí? Jejich „maličký“ únik v podobě jedné miliardy eur se provalil hned poté, co zmiňovaní krejčí prodali celou svoji značku Dolce a Gabbana jedné firmě v Lucembursku. Na tom by asi nebylo nic divného, kdyby ji ovšem sami nevlastnili.

Soud v Itálii se nenechal obměkčit ani provinilým výrazem právníků obou dlužníků, ani jejich kreativitou a silným věhlasem ve světě módy a vyřknul ortel 20 měsíců. Dlužno dodat, že celé odvolací řízení se táhne jako týden do výplaty (už skoro tři roky), tudíž těžko říct, jestli k pobytu v cele vůbec dojde. Klikaři! To další případ alespoň zachraňuje němé tváře. I když taky na hraně zákona!

2. Johnny Depp a nevyžádaný doprovod

Tohoto fešáka, kterého milují ženy všech věkových kategorií, asi není třeba představovat. Film Piráti z Karibiku, ve kterém ztvárnil jednu z hlavních rolí, zná přece každý! A čím že se provinil filmový vyvrhel společnosti Jack Sparrow?

Tak trochu svojí láskou ke zvířatům, což je pro nás smrtelníky nejspíš polehčující okolnost. Nikoli však pro celníky v Austrálii, kam si to krasavec přicestoval na natáčení pokračování výše zmíněného snímku. S sebou měl dva milované jorkširské teriéry, Boa a Pistola. A kvůli nim to celé začalo. Depp pozapomněl nahlásit úřadům, že s sebou přiveze psí miláčky, a to je u protinožců téměř hrdelní zločin.

Neohlášená zvířátka zkrátka nesmí ani ťapkou vstoupit na australskou půdu a fakt, že je herec ještě tajně pronesl v tašce, situaci taky nijak nezlepšilo. Kdy to prasklo? Asi když Johnnymu začalo štěkat zavazadlo, za což může jít do chládku až na 10 let. Ale úmysl měl dobrý, to se musí nechat! Alespoň myslí na ostatní a ne jen na sebe jako další celebrita, která má na průšvihy snad i živnosťák.

3. Lindsay Lohan. Holka, co chce být vidět za každou cenu

Kdysi velice půvabná herečka (teď už je to s vizáží o něco horší), modelka a v neposlední řadě i zpěvačka se s tím taky moc nepáře. U soudů a přelíčení je jako doma a vězeňský mundúr si oblékla tolikrát, že už to ani nepočítáme.

Její poslední podvod se tvářil sice nevinně, vždyť jen porušila podmínku, co je na tom, ale soudci už došla trpělivost a napařil jí veřejně prospěšné práce. Už by se mohla, holka, jednou provždy ponaučit! Co všechno má na triku? Třeba řízení v opilosti, pod vlivem drog, výtržnosti, krádež v klenotnictví či ujetí od dopravní nehody. A to je na jednoho až moc.

Její trestní rejstřík je pestrý jako cirkusácký stan! Ale v nejlepším se má přestat, Lindsay! Nalaď se už na strunu normálních lidí… A když už jsme u hudby, i další fešanda dojela na špatné noty.

4.  Hříšnice Vanessa Mae. Podvodnice s čísly?

Tahle nadaná houslistka, která má hudební talent od boha, a pro krásu si nejspíš taky došla dvakrát (jak nespravedlivé), se taktéž ocitla v hledáčku lovců kriminálních živlů. I když nešlo o peníze, stejně se dopustila hříchu, na který svět prostě nezapomíná. Šlo o její start na olympiádě v Soči!

Je chvályhodné, že umí jezdit na lyžích a chtěla hrdě a se ctí reprezentovat Thajsko, které mimochodem v její disciplíně skončilo poslední (ale účast se taky počítá, o tom žádná), jenže krasavice s pomocí slovinských funkcionářů údajně zfalšovala výsledky některých závodů. To proto, aby získala FIS body, které potřebovala nasbírat pro účast na olympijských hrách. Vanessa to odnesla čtyřletým zákazem závodění. Co z toho plyne? Čerte, drž se svého kopyta, a když jsi dobrý v jednom, necpi se do druhého!

Vidíš, i slavní se mohou ocitnout u soudu, jen to hvízdne! Ale proč nehrají fair play, když mají všechno, o čem se nám, smrtelníkům, může jenom zdát? Třeba by je výměna načechraných peřin za tvrdý, vazební kavalec přivedla k rozumu! Některé VIPky by si to teda fakt zasloužily. Co myslíš ty?

Foto zdroj: profimedia.cz, pinterest.com

25.6.2015 4:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist