Kdo se zamiluje a kdo si na lásku ještě počká? Horoskopy lásky od 7. do 13. prosince 2021

Berani, očekávejte zprávu. Býci jsou okouzlení láskou. Lvi šťastní. Jaké energie můžeš očekávat v lásce, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-5-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Zpráva od tvé lásky tě potěší, nadchne a také ohromí. Úspěšné a láskyplné dny jsou tady pro zadané i nezadané. Pokud hledáš novou lásku, můžeš konečně potkat svou spřízněnou duši a Vánoce slavit již ve dvou.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Zadané i nezadané prožijí kouzelné dny a chvíle se svou láskou. Jestli partnera zatím nemáš, rozhlédni se kolem sebe, je tam a čeká na tebe. Dej průchod svým citům, radosti a oslavuj nádherné chvíle s těmi, které miluješ.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Nervozita a napětí ve vztazích se konečně zklidňuje a zmírňuje. V partnerství nastává souhra, harmonie a chybět nebude také láska. Do života nezadané vstupuje nový partner.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Dostáváš novou a krásnou příležitost v lásce bez ohledu, jestli jsi či nejsi zadaná. Ukaž partnerovi, že za to opravdu stojíš a dej jiskru do vašeho vztahu, který se za tu dobu stal trošku stereotypním. Vykroč vstříc svému štěstí a věř, že budeš nadšená.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Uvolni se a užívej lásku plnými doušky. Partner čeká pouze na tvůj impuls a úsměv. Smějte se spolu a dejte průchod radosti, společné chvíle budou v energiích smíchu, vášně i harmonie. Štěstí se usmívá také na nezadanou.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

V partnerských vztazích nastává radostné a šťastné období. Pro partnera jsi láska největší a je ochotný ti splnit každičké přání. Společné vzpomínky obohatí váš život. Nezadaná, otevři své srdíčko lásce, tvá šance právě přichází.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Vztahy, které delší dobu stály na místě, se dávají do pohybu. Příznivé změny jsou na denním pořádku, ať již lásku máš nebo hledáš. Stačí být připravená a dovolit životu, aby se o všechno postaral sám.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pokud tě trápily neshody ve vztahu, přichází čas k usmíření. Nevyřešené spory se konečně vyjasní a napětí, které tě trápilo, odejde. Partner s radostí přijme tvé smířlivé gesto. Štěstí vás hned tak neopustí. Pokud jsi sama, zkus ještě vydržet, ten pravý přijde později.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Štěstí stojí u zadané i nezadané. Pokud po lásce opravdu toužíš, tak věř, že máš velkou šanci poznat svého osudového muže. Zadaná prožije se svou láskou nádherné a láskyplné chvíle.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Jestli jste s partnerem rozhádaní a vztahy nejsou zrovna ukázkové, poodstup na chvíli stranou a nepřikládej polínka do ohně. Díky nadhledu a humoru zvládneš nemožné, partner tvé smířlivé gesto s radostí přijme. Nezadaná, pozor na první rande, vypadá to spíš na mluvku než na muže činů.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vztahy jsou plné radosti a láskyplného škádlení. Co bylo, je pryč a nyní můžeš plnými doušky vychutnávat šťastné chvíle se svou láskou. Jestli jsi sama a opravdu toužíš po spřízněné duši, přijmi nečekanou nabídku, která může přijít díky přátelům.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Pokud se cítíš ve vztahu stísněná či omezená, tak věř, že je to jen tvůj chvilkový pocit. Partner vůbec netuší, že se s tebou něco děje, proto si v klidu a lásce popovídejte a věř, že tě velmi příjemně překvapí. Nezadaná, ještě vydrž, láska zatím pluje v neznámých vodách.

foto-zdroj: shutterstock.com

 

7.12.2021 2:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist