Kdo bude mít pohodové dny a komu naopak hrozí spory? To ti prozradí naše nové horoskopy na tento týden

Beranům se daří. Býci, vyrazte mezi lidi. Jaký bude nový týden od 7. do 11. července 2021, ti právě nyní prozradí naše horoskopy podle tarotu.

tydenni-horoskopy-4-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Dařit se ti bude v práci, doma a také na dovolené. Skvělé energie tě budou provázet na každém kroku.  Setkání s dávným přítelem v tobě probudí mnoho krásných vzpomínek na minulost. Pokud hledáš práci, velmi mile tě překvapí nabídka od známého.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Dovolená, práce i osobní život běží v naprostém klidu, pohodě a harmonii. Náhodné setkání s dávným známým v tobě probudí mnoho krásných pocitů a vzpomínek. Dobrá nálada tě hned tak neopustí. Rozhodně vyjdi mezi lidi a začni se těšit na krásné setkání.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Pohlídej si myšlenky, které tě mohou zbytečně rušit a odvádět od práce či zábavy. Pokud nevíš, jak se v jisté záležitosti rozhodnout, neboj se požádat o pomoc zkušenějšího kolegu či přítele. Nerozhoduj se pod tlakem, dopřej si čas a pak prožiješ radostné a šťastné dny.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pohoda, harmonie, dny prozářené sluncem za každého počasí. To je předpověď na následující dny. Nalaď se na pohodu a vychutnávej život plnými doušky. Dařit se ti bude nejen v osobním životě, ale také v práci, na dovolené či jiných aktivitách. Nečekej, že ti vše spadne do klína samo a vykroč štěstí naproti.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Všechno špatné zůstává za tebou a nyní do tvého života konečně vstupuje pohoda, radost a štěstí. Pokud přemýšlíš o novém zaměstnání, v klidu hledej a buď aktivní, rozhodně si v pracovní oblasti polepšíš.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pokud nemáš ještě dovolenou, v práci to nepůjde přesně podle tvých představ. Mezi kolegy vzniká napětí a spory. Povznes se nad jejich náladu, protože tebe se to netýká. Když zachováš klid, prožiješ pohodové a radostné dny.

Váhy (23. 9. – 23.10.)

Odměna za dobře vykonanou práci, láska, pohoda, dovolená a nádherné chvíle s nejbližšími jsou tady jen a jen pro tebe. Štěstí tě hned tak neopustí, pokud máš pocit, že to není tvůj případ. Je nejvyšší čas přestat si stěžovat, poděkovat za život a vykročit s úsměvem vstříc krásným začátkům.

Štír (24.10. – 22.11.)

Nové možnosti, ať již v pracovním či osobním životě, jsou tady jen pro tebe. Přijmi nabídky, které tě mohou zaskočit a nenechej se ovlivnit strachem. Všechno zvládneš s naprostým přehledem a to, že si polepšíš ve finanční oblasti, je jisté.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Skvěle zvládneš náročné povinnosti, a ještě ti zůstane dostatek síly na zábavu a radostné chvíle s rodinou či přáteli. Důvěřuj si, tvá vnitřní síla a dobrá nálada nakazí také všechny ve tvé blízkosti. Ať jsi kdekoliv, prožiješ nádherné dny v radosti, pohodě a harmonii.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Jestli je to jen trošku možné, odlož důležitá rozhodnutí na později. Jako bys ztratila pevnou půdu pod nohama a nevěděla jak dál. Nic zásadního se neděje a za pár dní opět nabereš dech a dořešíš vše, co ti v minulosti nešlo. To, že na tebe čeká štěstí, je jisté.

Vodnář (21.1. – 20. 2.)

Dynamické dny v oblasti práce, vztahů, lásky i na dovolené velmi příjemně obohatí tvůj život. Ať se pustíš do jakkoliv náročné činnosti, budeš úspěšná, nemusíš se také bát trošku zariskovat a vykročit do neznáma. Energie máš na rozdávání a dobrá nálada tě hned tak neopustí.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Pomalé a líné dny v tobě mohou probudit pochybnosti, jestli je tvůj život v pořádku. Nemusíš se bát, vše je tak, jak má být. Život není vždy o dramatech a potížích. Vychutnávej klid a nalaď se na optimismus, pak prožiješ nádherné a šťastné dny.

foto-zdroj: shutterstock.com

7.7.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist