Kde bych se mohl uplatnit?

Velmi vám děkuji za odpověď. Ještě bych se chtěl zeptat v jakých oborech či profesích bych se mohl uplatnit když jsem se narodil 8.3.1976. ve 14:30 hod. Mé srdce tiká už dlouho pro zpěv hard rocku ( Whitesnake ), hra na kytaru či zýjem o záhady a tajemno ( daniken, ercivan…) Co se týče rady dostal jsem typ abych si koupil knihu od spisovatelky Luule Viilma-Odpouštím si duševní světlo a rozhodl jsem se změnit práci i lokalitu a odtrhnutí se od matky se kterou doposud žiji. Ve 39, svobodný, bezdětný, už je myslím na čase, aspoň to tak ve vnitř srdce, duše cítím.

Odpověď

Ahoj. Osamostatnění je skvělá volba, nejvyšší čas pomyslně přestřihnout pupeční šňůru a s láskou se od maminky odpoutat. Rozhodně naslouchej intuici, máš ji skvělou a zkoušej, co tě přitahuje, zpěv, kytara atd. Změna při tobě stojí a když zvládneš odpoutat se od minulosti a udělat za ní tlustou čáru, mohl bys také potkat velmi zajímavou ženu, se kterou byste měli mnohé společné. Ale to je zatím otevřená záležitost, která se bude vyvíjet podle tvých dalších rozhodnutí.

7.8.2015 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist