Karmický ne-vztah.

Ahoj Sárinko.rnDěkuji za možnost dotazu. rnPoprosím Tě o výklad na dotaz : rnZda-li dostaneme s mužem ve Vahách od OSUDU ještě druhou šanci (k nápravě pokaženého)?rnA zda-li tím bude již napravena a splacena KARMA (tzn.:situace s tímto člověkem se mi již poté uzavře a nepotáhne do dalšího života)?rnDěkuji Ti a přeji krásný Beltine…:-) Iveta, r.1976, zn.Panna.

Odpověď

Ahoj Ivetko, v krátké době šanci nedostanete, co se týká karmy je to složitější a je zcela zbytečné obávat se co bude v dalším životě. Stačí když se naučíš přijímat co ti život přináší a co sis naplánovala ve svém osudu před příchodem na Zem. Pokud jsi vztah s mužem uzavřela v naprostém klidu nitra, nemáš žádný odpor k němu ani k sobě tak jsi to zvládla, ovšem abych ti mohla odpovědět, musela bych znát příběh obou, takhle se můžeme pouze obecně - domnívat. Podle karet jsi to s velkou pravděpodobností nezvládla a proto dostaneš příležitost jak se to naučit, což nemusí být s tímto mužem, ale s kýmkoliv jiným. Žij, raduj se a miluj a na karmu zapomeň.

10.5.2019 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist