Jste hetero, bi, nebo flexi?

Tohle téma s kamarádkami moc neprobírám, aby si náhodou nemyslely, že s nimi mám postranní úmysly 🙂 Ne, nejsem na holky a nikdy jsem ani neměla takové představy. Ale prožila jsem pár momentů, které hovoří ve prospěch tvrzení, že každá ženská je tak trochu bi.

Tak třeba jednou se mi zdál sen, že ležím v posteli s roztomilou Francouzkou typu Audrey Tautou a oddáváme se jedna druhé, přičemž si telefonuju s nic netušícím přítelem a tvrdím mu, že jsem právě na cestě z práce. Zlobivá holka, že? Jak vystřižené z nějaké mužské fantazie, ale můžu přísahat, byl to velice příjemný sen. Druhý zážitek jsem měla nedávno na Silvestra, když jsme s přáteli hráli „dospělácké hry“ a měla jsem za úkol políbit kamarádku. Trochu jsem se zdráhala, v tomhle ohledu mám dost zábrany, ale ona sama byla odvážnější a pošeptala mi: Pojď, sehrajem klukům malý divadlo. A tak jsme sehrály vášnivý polibek, kluci málem spadli ze židle a řičeli nadšením, no jasně, o něčem takovém sní každý chlap, žejo… Ale co jsem chtěla říct – ono to vlastně vůbec nebylo špatné. Spíš naopak bych řekla, že žádný z mých bývalých neuměl takhle pěkně líbat jako tahle kamarádka.

Tak co s tím? Znamená to, že jsem bisexuální? Ne, možná na mě lépe pasuje pojem „flexisexuální„. Kromě toho, že to nezní jako stigma sexuální orientace, je to teď prý docela moderní a přiznává se k tomu řada ženských. Flexisexuálka je v podstatě heterosexuálně orientovaná, ale nečiní jí problém pomazlit se občas s jinou ženou, i když by s ní nešla do dlouhodobého soužití. Podle nedávné studie společnosti Coco de Mar sní o něžnostech s jinou ženou celá třetina žen, přičemž by se ale žádná z nich neoznačila za bisexuálku. A trend je propagován i Hollywoodem!

Určitě si vzpomenete na Madonnu, která na pódiu dlouze políbila mladší kolegyňku Britney Spears… Tenkrát to byl šok, ale dneska se už nad něčím takovým nikdo nepozastaví. Naopak se zdá, že si zpěvačky a herečky na občasných lesbických úletech budují zajímavou image. S dívkami dříve ráda koketovala i Angelina Jolie a k občasným flirtům se stejným pohlavím se přiznává i Charlieho Andílek Drew Barrymore. Ani románek rebelky Lindsay Lohan s lesbičkou Samanthou nebyl nakonec tak vážný, jak se to zpočátku tvářilo. Pro samotnou Lindsay šlo spíš o úlet či milostný experiment, a nyní se už herečka zase orientuje na muže.

A teď by mě docela zajímalo, jestli to podobně mají i kluci, i když mezi nimi je to asi dost tabuizované téma. Ačkoli… mám kamaráda, který ve snaze vyzkoušet v sexu naprosto všechno vyzkoušel i sex s mužem…  a samozřejmě se nepovažuje za gaye ani bisexuála. O těchto mužských úletech ale neslyšíme často. Ani z Hollywoodu ne (představte si třeba, jak Brad Pitt čas od času utíká od dominantní Angeliny třeba do náruče sladkého Orlanda Blooma…hihi 🙂

Takže holky (a kluci), přiznejte se v diskusi, jak se k tomuto tématu stavíte, nebojte se, tady na internetu můžete anonymně!

27.1.2011 12:00| autor: Věrka D.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist