Jsem zoufalá, moc ho miluji…

Dobrý den, na jedné 14-ti denní akci jsem se seznámila s jedním klukem.Začali jsme si povídat a zjistili jsme, že máme stejné zájmy.Nakonec to skončilo tak, že jsme se spolu líbali a to každý večer.Měla jsem v té době kluka, ale neklapalo mi to s ním, takže jsem mu dala košem kvůli tomuto klukovi.On si mě po skončení akce přidal na fb. Psali jsme si. On mi psal jak mě hrozně miluje, já jemu taky prostě všechno super.Jenomže mi pak došlo, že bydlíme moc daleko od sebe a že je to velká překážka kvůli škole, práci.. Vydržela jsem sama jen kvůli němu.Ale protože tohle nikam nevedlo,a on nechtěl být sám, našel si jinou holku v okolí svého bydliště. Pořád jí na fb píše, jak je nádherná a mě to každý den hrozně bolí. Nic jsem mu ale zatím nedala znát, jsem do něj zamilovaná ale vím že je blbost abych mu tu holku vyčítala. Hrozně to bolí. Prosím poraďtě, co mám dělat?Rozešla jsem se kvůli němu se svým klukem. Sice jsme měli problémi ale z jeho pohledu kvůli němu. Mým mu to vyčítat? To je přece blbost, Jsme z toho opravdu zoufalá, moc ho miluji.

Odpověď

Ahoj,
v době, kdy ses rozešla se svým klukem, tak vám to neklapalo a tak si nedávej za vinu, že to byl důvod, proč ses zamilovala. Problém je ten, a to jsi musela vědět, když ses zamilovala do kluka, který je dost daleko, že to asi nebude mít dlouhé trvání. A že to bude pouze láska na čtrnáct dní. Určitě mu nedávej nic znát a buď nad věcí a klidně mu i popřej hodně štěstí v novém vztahu a že mu to přeješ. Opravdu by to nemělo žádnou budoucnost a určitě je někde nablízku nový princ na bílém koni.

11.2.2019 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist