Jsem zamilovaná do spolužáka…

Jsem zamilovaná do spolužáka Dobrý den. Studuji posledním rokem vysokou školu. Mám nového spolužáka, do kterého jsem se zakoukala. Nejprve se mi nelíbil, ale nedávno jsem si uvědomila, že jsem do něj zamilovaná. Přispělo tomu hlavně to, že několikrát ráno, když přišel do školy, se na mě otočil a delší dobu na mě koukal a já na něj taky (jako puk). Jinak mě ve škole akorát pozdraví a to spíše jen, když tam nejsou ostatní holky. Kolikrát se na mě podíval a poté koukal jinam, když sem si toho všimla nebo když jsme vedle sebe seděli, tak nic neřekl. Chtěla jsem něco říkat, ale prostě strašně mi bušelo srdce a také jsem nechtěla, aby to na mě ostatní poznali. Na facebooku si mě přidal do přátel, poté co jsem ho štouchla. Myslela jsem, jestli třeba něco nenapíše, ale neozval se. Až minule jsem mu napsala já, poté co se ptal ve školní skupině na něco ohledně školy. Využila jsem situace a napsala mu. Poté konverzace probíhala dál.. Nepřišlo mi, že by si nějak nechtěl psát. Odepisoval dlouhýma větama a také se mě vyptával. Ptala jsem se ho, zda ho nějak neobtěžuji a on mi řekl, že by mi to řekl. Napsala jsem mu, že bych někdy šla klidně do bazénu si zaplavat, ale nemám s kým, zda by nešel. Odepsal mi, že na bazény moc není, v létě spíše někde k rybníku. Jinak by jsme prý mohli třeba někdy něco podniknout. Ptal se mě tedy, zda nehraju beach volejbal a já má řekla, že mi moc kolektivní sporty nejdou a hrála sem ho jen jednou na adapťáku na střední. Řekl, že je to škoda, že občas v pátek takto chodí. Poté bylo už hodně hodin a řekl mi, že jde na kutě a dobrou. Nevím také, jestli nemá přítelkyni. Myslíte, že z toho pochopil, že se mi líbí? Nevím, zda bych mohla mít nějakou šanci… Nechci být ta, která někoho uhání, ale jestli má zájem on, aby se on nějak inicioval.

Odpověď

Ahoj,
je to docela sranda si představit večerní dopisování dvou vysokoškoláků. Oba dva chodíte kolem horké kaše, ale ani jeden nenajdete odvahu ji ochutnat. Až se ráno potkáte ve škole, tak ho čapni za ruku, odtáhni si ho k oknu a řekni mu třeba: "Co odpolední káva, šlo by to?" Možná jste si souzeni, tak proč to nezkusit. Na nic nečekej, protože tohle by mohlo napadnout nějakou tvou spolužačku. Držím ti palce, zahoď stud a dej mi vědět, jak se tvářil, když jsi ho chytla za ruku.

21.12.2015 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist